Upcoming Fixtures East

Wednesday 06th July, 2022
Rebel Og East Fe15 Premier 2/Div 1 Hurling League Cup Final
19:00 Aghada vs St Colmans Eoin Coleman Aghada
Rebel Og East Fe15 Premier 2/Div 1 Hurling League Shield Final
19:30 Killeagh vs St Finbarrs Jim Daly Killeagh
Rebel Og East Fe15 Div 2 Hurling League Shield Final
19:45 Erins Own vs Cobh Peter Cotter Caherlag
Thursday 07th July, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling League Phase 2
19:30 Fermoy vs Grenagh Ciaran Murphy FERMOY
Friday 08th July, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling League Phase 2
19:45 Lisgoold vs Watergrasshill Willie Wallis Lisgoold
Rebel Og East Fe13 Div 3 Hurling League Phase 2
19:00 Mayfield vs Brian Dillons Delanys Brian Murphy (Pending) Mayfield
Saturday 09th July, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League Shield Final
19:00 Nemo Rangers 1 vs Blackrock 1 Ian Thomas Nemo Rangers
Sunday 10th July, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Hurling League Shield Final
19:00 Ballygiblin vs Lisgoold Aidan Hyland Ballygiblin
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling League Phase 2
11:00 St Colmans vs Castlelyons Cathal McAllister shanagarry
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling League Phase 2
11:00 Grenagh vs St Vincents Paddy O'Sullivan (Pending) Grenagh
11:00 Killeagh vs Fermoy Eoin Coleman Killeagh
19:00 St Colmcilles vs Ballygiblin Sean Keane (Pending) St Colmcilles
Rebel Og East Fe13 Div 3 Hurling League Phase 2
11:00 Aghada vs Fr O Neills PJ Dennehy (Pending) Aghada
Monday 11th July, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 2 Football League Phase 2
19:00 Carrigtwohill vs Lisgoold Paudie O Brien Carraigtwohill
19:00 Erins Own vs Aghada Rory O Connell  (Pending) Caherlag
19:00 Kiltha Og vs Youghal 10571 Dungourney
Rebel Og East Fe12 Group 3 Football League Phase 2
19:00 Bride Rovers vs Whitechurch Johnny O Connell Bride Rovers
19:00 Glenville vs Cobh David Butler Glenville
19:00 Mayfield vs Killeagh Sean Keane (Pending) Mayfield
Rebel Og East Fe12 Group 4 Football League Phase 2
19:00 Brian Dillons vs Passage George Murphy Brian Dillons
19:00 Crosshaven vs St Colmans Pat O'Leary (V-Rovers) Crosshaven
Tuesday 12th July, 2022
Rebel Og East Fe17 Division 2 Football Championship section 2
19:00 St Colmans 1 vs Lisgoold Pa Beausang Cloyne Old Field
Rebel Og East Fe12 Group 5 Football League Phase 2
19:00 Kilworth Araglen Og vs Youghal 2 John O Brien Kilworth
19:30 Cobh 2 vs Nemo Rangers 2 PJ Dennehy (Pending) Cobh
19:30 Kiltha Og 2 vs Douglas 3 Jim Daly Castlemartyr
Wednesday 13th July, 2022
Rebel Og East Fe15 Div 1 Football League
19:00 Killeagh vs Kiltha Og Jim Daly Killeagh
19:00 Midleton vs Aghada Brian Murphy (Pending) Midleton
19:00 St Colmans vs Mayfield David Butler St Colmans
19:30 Youghal vs Cobh 10571 Youghal top field
Rebel Og East Fe15 Div 2 Football League
19:00 Kilavullen vs Carrigtwohill Peter-James  Coughlan  Killavullen
19:00 Lisgoold vs Castlelyons Paudie O Brien Lisgoold
19:00 St Catherines vs Glenville Arthur Murphy Ballynoe
Friday 15th July, 2022
Rebel Og East Fe17 Division 1 Football Championship section 1
19:00 Carrigtwohill vs Killeagh PJ Dennehy (Pending) Carraigtwohill
19:00 Erins Own vs St Colmcilles Anthony O Regan (youghal) Caherlag
Rebel Og East Fe17 Division 1 Football Championship section 2
19:00 Glenville 1 vs St Nicholas Brian Murphy (Pending) Glenville
19:00 St Catherines vs Midleton Paudie Kearney Ballynoe
Rebel Og East Fe17 Division 2 Football Championship section 1
19:00 Bride Rovers 1 vs Fr O Neills Aidan Hyland Bride Rovers
19:00 Cobh vs Youghal Shane Hodgins Cobh
Rebel Og East Fe17 Division 2 Football Championship section 2
19:00 Kiltha Og vs St Colmans 1 Cathal McAllister Castlemartyr
19:00 Mayfield vs Lisgoold Pa Beausang Mayfield
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football League Phase 2
19:15 St Colmcilles vs Castlelyons David Butler Whitescross
19:45 Lisgoold vs Killeagh Paudie O Brien Lisgoold
Saturday 16th July, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Football League Phase 2
11:00 Glenville vs Carrigtwohill Sean Keane (Pending) Glenville
12:00 Aghada vs Mayfield Rory O Connell  (Pending) Aghada
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football League Phase 2
11:00 Fr O Neills vs Bye TBC (Pending) TBc
Sunday 17th July, 2022
Rebel Og East Fe15 Div 2 Hurling League Cup Final
11:00 Watergrasshill vs Lisgoold TBC (Pending) Watergrasshill
Rebel Og East Fe15 Div 1 Football League Cup Final
11:00 1 v 2 vs 2 v 1 TBC (Pending) TBC
Rebel Og East Fe15 Div 1 Football League Shield Final
19:00 3 v 4 vs 4 v 3 TBC (Pending) TBC
Rebel Og East Fe15 Div 2 Football League Cup Final
11:00 1 v 2 vs 2 v 1 TBC (Pending) TBC
Rebel Og East Fe15 Div 2 Football League Shield Final
19:00 3 v 4 vs 4 v 3 TBC (Pending) TBC
Rebel Og East Fe13 Div 1 Football League Phase 2
11:00 St Colmans vs Kiltha Og 10571 Cloyne New Field
Monday 18th July, 2022
Rebel Og East Fe17 Division 2 Hurling Championship section 1
19:00 Mayfield vs St Colmans 1 TBC (Pending) Mayfield
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League Cup Final
19:30 Cobh vs Youghal TBC (Pending) Cobh
Rebel Og East Fe12 Group 1 Hurling League Phase 2
19:00 Ballincollig 1 vs Sarsfields TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Douglas vs Midleton TBC (Pending) Douglas
19:00 Kiltha Og vs Carrigtwohill TBC (Pending) Dungourney
Rebel Og East Fe12 Group 2 Hurling League Phase 2
18:30 Killeagh vs Lisgoold TBC (Pending) Killeagh
19:00 Blackrock vs Shandrum TBC (Pending) Blackrock
19:00 Bride Rovers vs St Finbarrs TBC (Pending) Bride Rovers
19:00 Erins Own vs Kilworth Araglen Og TBC (Pending) Caherlag
Rebel Og East Fe12 Group 3 Hurling League Phase 2
19:00 Aghada vs Cobh TBC (Pending) Aghada
19:00 Watergrasshill vs Youghal TBC (Pending) Watergrasshill
Rebel Og East Fe12 Group 4 Hurling League Phase 2
19:00 Grenagh vs St Colmans TBC (Pending) Grenagh
19:00 Mayfield vs Brian Dillons TBC (Pending) Mayfield
19:00 Passage vs Whitechurch TBC (Pending) Passage
Rebel Og East Fe12 Group 6 Hurling League Phase 2
19:00 Ballincollig 2 vs St Finbarrs 2 TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Douglas 3 vs Nemo Rangers 2 TBC (Pending) Douglas
19:00 Midleton 2 vs Blackrock 2 TBC (Pending) Midleton
Rebel Og East Fe12 Group 4 Football League Phase 2
19:00 St Colmcilles vs Kinsale TBC (Pending) Whitescross
Tuesday 19th July, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Hurling League Cup Final
19:00 St Colmcilles vs Whitechurch TBC (Pending) Carrig na bhFear
Rebel Og East Fe12 Group 5 Hurling League Phase 2
19:00 Glen Rovers 2 vs Kilworth Araglen Og TBC (Pending) Glen Rovers
19:00 Kiltha Og 2 vs Sarsfields 2 TBC (Pending) Dungourney
19:00 Youghal 2 vs Douglas 2 TBC (Pending) Youghal top field
Wednesday 20th July, 2022
Rebel Og East Fe15 Division 1 Hurling Championship
19:00 Blackrock vs Glen Rovers TBC (Pending) Blackrock
19:00 St Finbarrs vs Carrigtwohill TBC (Pending) St Finbarrs
20:00 Killeagh vs Kiltha Og TBC (Pending) Killeagh
Rebel Og East Fe15 Division 2 Hurling Championship section 1
19:00 Mayfield vs Watergrasshill TBC (Pending) Mayfield
19:00 St Catherines vs Lisgoold TBC (Pending) Ballynoe
Rebel Og East Fe15 Division 2 Hurling Championship section 2
19:00 Castlelyons vs Cobh TBC (Pending) Castlelyons
19:30 Erins Own vs Fr O Neills TBC (Pending) Caherlag
Thursday 21st July, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 4 Football League Phase 2
19:30 Kinsale vs Brian Dillons TBC (Pending) Kinsale
Friday 22nd July, 2022
Rebel Og East Fe17 Division 1 Hurling Championship section 1
19:00 Kiltha Og vs Cobh TBC (Pending) Castlemartyr
19:00 Nemo Rangers 1 vs Watergrasshill TBC (Pending) Trabeg
Rebel Og East Fe17 Division 1 Hurling Championship section 2
19:00 Bye vs Blackrock 1 TBC (Pending) TBc
19:00 Youghal vs Fr O Neills TBC (Pending) copper alley
Rebel Og East Fe17 Division 2 Hurling Championship section 2
19:00 Ballygiblin vs Whitechurch TBC (Pending) Ballygiblin
19:00 Kilavullen vs Bye TBC (Pending) Killavullen
Saturday 23rd July, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling League Phase 2
11:00 Kiltha Og vs St Colmans TBC (Pending) Kiltha Og
11:00 Watergrasshill vs St Catherines TBC (Pending) Watergrasshill
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling League Phase 2
11:00 Ballygiblin vs Grenagh TBC (Pending) Ballygiblin
11:00 Fermoy vs St Colmcilles TBC (Pending) FERMOY
11:00 St Vincents vs Killeagh TBC (Pending) St Vincents
Rebel Og East Fe13 Div 3 Hurling League Phase 2
11:00 Fr O Neills vs Cobh TBC (Pending) Fr O Neills
Rebel Og East Fe12 Group 1 Football League Phase 2
14:00 Ballinora vs Ballincollig 1 TBC (Pending) Ballinora
Sunday 24th July, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling League Phase 2
11:30 Castlelyons vs Lisgoold TBC (Pending) Castlelyons
Monday 25th July, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 1 Football League Phase 2
19:00 Bishopstown vs Ballinora TBC (Pending) Bishopstown
19:00 Douglas vs Carrigaline TBC (Pending) Douglas
19:00 Glanmire vs Kilworth Araglen Og TBC (Pending) Glanmire
19:30 Midleton vs Nemo Rangers TBC (Pending) Midleton
Rebel Og East Fe12 Group 2 Football League Phase 2
19:00 Aghada vs Carrigtwohill TBC (Pending) Aghada
19:00 Lisgoold vs Kiltha Og TBC (Pending) Lisgoold
19:00 Youghal vs St Finbarrs TBC (Pending) Youghal top field
Rebel Og East Fe12 Group 3 Football League Phase 2
19:00 Cobh vs Whitechurch TBC (Pending) Cobh
19:00 Killeagh vs Glenville TBC (Pending) Killeagh
19:00 Mayfield vs Bride Rovers TBC (Pending) Mayfield
Rebel Og East Fe12 Group 4 Football League Phase 2
19:00 Kinsale vs Crosshaven TBC (Pending) Kinsale
19:00 St Colmans vs Passage TBC (Pending) St Colmans
19:00 St Colmcilles vs Brian Dillons TBC (Pending) St Colmcilles
Tuesday 26th July, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 3 Hurling League Phase 2
19:00 Brian Dillons Delanys vs Aghada TBC (Pending) Brian Dillons
Rebel Og East Fe12 Group 5 Football League Phase 2
19:00 Douglas 3 vs Cobh 2 TBC (Pending) Douglas
19:00 Nemo Rangers 2 vs Kilworth Araglen Og TBC (Pending) Trabeg
19:00 Youghal 2 vs Midleton 2 TBC (Pending) Youghal top field
Wednesday 27th July, 2022
Rebel Og East Fe15 Division 1 Football Championship section 1
18:30 Killeagh vs Midleton TBC (Pending) Killeagh
19:00 St Colmans vs St Nicholas TBC (Pending) St Colmans
Rebel Og East Fe15 Division 1 Football Championship section 2
19:00 Mayfield vs Aghada TBC (Pending) Mayfield
19:00 Youghal vs Cobh TBC (Pending) Youghal top field
Rebel Og East Fe15 Division 2 Football Championship section 1
19:00 Fr O Neills vs Kiltha Og TBC (Pending) Fr O Neills
19:00 Lisgoold vs Glenville TBC (Pending) Lisgoold
Rebel Og East Fe15 Division 2 Football Championship section 2
19:00 Bride Rovers vs St Catherines TBC (Pending) Bride Rovers
19:00 Castlelyons vs Carrigtwohill TBC (Pending) Castlelyons
Thursday 28th July, 2022
Rebel Og East Fe17 Division 1 Football Championship section 2
19:00 St Nicholas vs St Catherines TBC (Pending) Glen Rovers
Friday 29th July, 2022
Rebel Og East Fe17 Division 1 Football Championship section 1
19:00 Killeagh vs Erins Own TBC (Pending) Killeagh
19:00 St Colmcilles vs Carrigtwohill TBC (Pending) St Colmcilles
Rebel Og East Fe17 Division 1 Football Championship section 2
19:00 Midleton vs Glenville 1 TBC (Pending) Midleton
Rebel Og East Fe17 Division 2 Football Championship section 1
19:00 Fr O Neills vs Cobh TBC (Pending) Fr O Neills
19:00 Youghal vs Bride Rovers 1 TBC (Pending) copper alley
Rebel Og East Fe17 Division 2 Football Championship section 2
19:00 Lisgoold vs Kiltha Og TBC (Pending) Lisgoold
19:00 St Colmans 1 vs Mayfield TBC (Pending) St Colmans
Saturday 30th July, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football League Phase 2
11:00 Bye vs Lisgoold TBC (Pending) TBc
11:00 Castlelyons vs Fr O Neills TBC (Pending) Castlelyons
11:00 Killeagh vs St Colmcilles TBC (Pending) Killeagh
Monday 01st August, 2022
Rebel Og East Fe17 Division 1 Football Championship section 1
13:00 Erins Own vs Carrigtwohill TBC (Pending) Caherlag
13:00 St Colmcilles vs Killeagh TBC (Pending) St Colmcilles
Rebel Og East Fe17 Division 1 Football Championship section 2
13:00 Glenville 1 vs St Catherines TBC (Pending) Glenville
13:00 St Nicholas vs Midleton TBC (Pending) Glen Rovers
Rebel Og East Fe17 Division 2 Football Championship section 1
19:00 Cobh vs Bride Rovers 1 TBC (Pending) Cobh
19:00 Youghal vs Fr O Neills TBC (Pending) copper alley
Rebel Og East Fe17 Division 2 Football Championship section 2
13:00 Kiltha Og vs Mayfield TBC (Pending) Kiltha Og
Rebel Og East Fe12 Group 1 Football League Phase 2
19:00 Bishopstown vs Douglas TBC (Pending) Bishopstown
19:00 Carrigaline vs Glanmire TBC (Pending) Carrigaline
19:00 Kilworth Araglen Og vs Midleton TBC (Pending) Araglen
19:00 Nemo Rangers vs Ballincollig 1 TBC (Pending) Trabeg
Wednesday 03rd August, 2022
Rebel Og East Fe15 Division 1 Hurling Championship
19:00 Blackrock vs St Finbarrs TBC (Pending) Blackrock
19:00 Carrigtwohill vs Kiltha Og TBC (Pending) Carraigtwohill
19:00 Glen Rovers vs Killeagh TBC (Pending) Glen Rovers
Rebel Og East Fe15 Division 2 Hurling Championship section 1
19:00 Lisgoold vs Mayfield TBC (Pending) Lisgoold
19:00 Watergrasshill vs St Catherines TBC (Pending) Watergrasshill
Rebel Og East Fe15 Division 2 Hurling Championship section 2
19:00 Cobh vs Erins Own TBC (Pending) Cobh
19:00 Fr O Neills vs Castlelyons TBC (Pending) Fr O Neills
Friday 05th August, 2022
Rebel Og East Fe17 Division 1 Hurling Championship section 1
19:00 Cobh vs Watergrasshill TBC (Pending) Cobh
19:00 Kiltha Og vs Nemo Rangers 1 TBC (Pending) Kiltha Og
Rebel Og East Fe17 Division 1 Hurling Championship section 2
19:00 Bye vs Youghal TBC (Pending) TBc
19:00 Fr O Neills vs Blackrock 1 TBC (Pending) Aghavine
Rebel Og East Fe17 Division 2 Hurling Championship section 1
13:00 St Colmcilles vs Mayfield TBC (Pending) St Colmcilles
Rebel Og East Fe17 Division 2 Hurling Championship section 2
19:00 Ballygiblin vs Kilavullen TBC (Pending) Ballygiblin
19:00 Whitechurch vs Bye TBC (Pending) Whitechurch
Saturday 06th August, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling League Phase 2
11:00 St Catherines vs Kiltha Og TBC (Pending) Ballynoe
Sunday 07th August, 2022
Rebel Og East Fe17 Division 2 Hurling Championship section 1
11:00 Lisgoold vs St Colmans 1 TBC (Pending) Lisgoold
Monday 08th August, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Football League Cup Final
19:30 Mayfield vs Youghal TBC (Pending) Mayfield
Rebel Og East Fe12 Group 1 Football League Phase 2
19:00 Ballincollig 1 vs Bishopstown TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Glanmire vs Ballinora TBC (Pending) Glanmire
19:00 Midleton vs Douglas TBC (Pending) Midleton
19:00 Nemo Rangers vs Kilworth Araglen Og TBC (Pending) Trabeg
Rebel Og East Fe12 Group 2 Football League Phase 2
19:00 Carrigtwohill vs Erins Own TBC (Pending) Carraigtwohill
19:00 Kiltha Og vs Aghada TBC (Pending) Kiltha Og
19:00 St Finbarrs vs Lisgoold TBC (Pending) St Finbarrs
Rebel Og East Fe12 Group 3 Football League Phase 2
19:00 Bride Rovers vs Cobh TBC (Pending) Bride Rovers
19:00 Glenville vs Mayfield TBC (Pending) Glenville
19:00 Whitechurch vs Killeagh TBC (Pending) Whitechurch
Rebel Og East Fe12 Group 4 Football League Phase 2
19:00 Brian Dillons vs St Colmans TBC (Pending) Brian Dillons
19:00 Crosshaven vs St Colmcilles TBC (Pending) Crosshaven
19:00 Passage vs Kinsale TBC (Pending) Passage
Tuesday 09th August, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 5 Football League Phase 2
19:00 Cobh 2 vs Kiltha Og 2 TBC (Pending) Cobh
19:00 Kilworth Araglen Og vs Douglas 3 TBC (Pending) Kilworth
19:00 Midleton 2 vs Nemo Rangers 2 TBC (Pending) Midleton 2
Wednesday 10th August, 2022
Rebel Og East Fe15 Division 1 Football Championship section 1
19:00 Midleton vs St Colmans TBC (Pending) Midleton
19:00 St Nicholas vs Killeagh TBC (Pending) Glen Rovers
Rebel Og East Fe15 Division 1 Football Championship section 2
19:00 Aghada vs Youghal TBC (Pending) Aghada
19:00 Cobh vs Mayfield TBC (Pending) Cobh
Rebel Og East Fe15 Division 2 Football Championship section 1
19:00 Glenville vs Fr O Neills TBC (Pending) Glenville
19:00 Kiltha Og vs Lisgoold TBC (Pending) Kiltha Og
Rebel Og East Fe15 Division 2 Football Championship section 2
19:00 Carrigtwohill vs Bride Rovers TBC (Pending) Carraigtwohill
19:00 St Catherines vs Castlelyons TBC (Pending) Ballynoe
Friday 12th August, 2022
Rebel Og East Fe17 Division 1 Football Championship Cup Playoffs
19:00 First section 1 vs Second section 2 76457 (Pending) TBC
19:00 Second section 1 vs First section 2 76457 (Pending) TBC
Rebel Og East Fe17 Division 1 Football Championship Shield Playoffs
19:00 Fourth section 1 vs Third section 2 76457 (Pending) TBC
19:00 Third section 1 vs Fourth section 2 76457 (Pending) TBC
Rebel Og East Fe17 Division 2 Football Championship Cup Playoffs
19:00 First section 1 vs Second section 2 76457 (Pending) TBC
19:00 Second section 1 vs First section 2 76457 (Pending) TBC
Rebel Og East Fe17 Division 2 Football Championship Shield Playoffs
19:00 Fourth section 1 vs Third section 2 76457 (Pending) TBC
19:00 Third section 1 vs Fourth section 2 76457 (Pending) TBC
Saturday 13th August, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Football League Phase 2
11:00 Carrigtwohill vs St Catherines TBC (Pending) Carraigtwohill
11:00 Kiltha Og vs Aghada TBC (Pending) Kiltha Og
11:00 Mayfield vs Glenville TBC (Pending) Mayfield
Monday 15th August, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 1 Hurling League Phase 2
19:00 Carrigtwohill vs Sarsfields TBC (Pending) Carraigtwohill
19:00 Douglas vs Ballincollig 1 TBC (Pending) Douglas
19:00 Midleton vs Kiltha Og TBC (Pending) Midleton
Rebel Og East Fe12 Group 2 Hurling League Phase 2
19:00 Kilworth Araglen Og vs Killeagh TBC (Pending) Araglen
19:00 Lisgoold vs Erins Own TBC (Pending) Lisgoold
19:00 Shandrum vs Bride Rovers TBC (Pending) Shandrum
19:00 St Finbarrs vs Blackrock TBC (Pending) St Finbarrs
Rebel Og East Fe12 Group 4 Hurling League Phase 2
19:00 Brian Dillons vs Grenagh TBC (Pending) Brian Dillons
19:00 St Colmans vs Passage TBC (Pending) St Colmans
19:00 Whitechurch vs St Colmcilles TBC (Pending) Whitechurch
Rebel Og East Fe12 Group 6 Hurling League Phase 2
19:00 Blackrock 2 vs St Finbarrs 2 TBC (Pending) Blackrock
19:00 Douglas 3 vs Ballincollig 2 TBC (Pending) Douglas
19:00 Nemo Rangers 2 vs Midleton 2 TBC (Pending) Trabeg
Tuesday 16th August, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 5 Hurling League Phase 2
19:00 Douglas 2 vs Kilworth Araglen Og TBC (Pending) Douglas
19:00 Kiltha Og 2 vs Glen Rovers 2 TBC (Pending) Dungourney
19:00 Sarsfields 2 vs Youghal 2 TBC (Pending) Riverstown
Wednesday 17th August, 2022
Rebel Og East Fe15 Division 1 Hurling Championship
19:00 Killeagh vs Carrigtwohill TBC (Pending) Killeagh
19:00 Kiltha Og vs Blackrock TBC (Pending) Kiltha Og
19:00 St Finbarrs vs Glen Rovers TBC (Pending) St Finbarrs
Rebel Og East Fe15 Division 2 Hurling Championship section 1
19:00 Mayfield vs St Catherines TBC (Pending) Mayfield
19:00 Watergrasshill vs Lisgoold TBC (Pending) Watergrasshill
Rebel Og East Fe15 Division 2 Hurling Championship section 2
19:00 Castlelyons vs Erins Own TBC (Pending) Castlelyons
19:00 Cobh vs Fr O Neills TBC (Pending) Cobh
Friday 19th August, 2022
Rebel Og East Fe17 Division 1 Hurling Championship section 1
19:00 Cobh vs Nemo Rangers 1 TBC (Pending) Cobh
19:00 Watergrasshill vs Kiltha Og TBC (Pending) Watergrasshill
Rebel Og East Fe17 Division 1 Hurling Championship section 2
19:00 Blackrock 1 vs Youghal TBC (Pending) Blackrock
19:00 Fr O Neills vs Bye TBC (Pending) Fr O Neills
Rebel Og East Fe17 Division 1 Hurling Championship Cup Playoffs
19:00 First section 1 vs Second section 2 76457 (Pending) TBC
19:00 Second section 1 vs First section 2 76457 (Pending) TBC
Rebel Og East Fe17 Division 1 Hurling Championship Shield Playoffs
19:00 Fourth section 1 vs Third section 2 76457 (Pending) TBC
19:00 Third section 1 vs Bye 76457 (Pending) TBC
Rebel Og East Fe17 Division 2 Hurling Championship section 1
13:00 Lisgoold vs Mayfield TBC (Pending) Lisgoold
13:00 St Colmans 1 vs St Colmcilles TBC (Pending) St Colmans
Rebel Og East Fe17 Division 2 Hurling Championship section 2
19:00 Bye vs Ballygiblin TBC (Pending) TBc
19:00 Whitechurch vs Kilavullen TBC (Pending) Whitechurch
Rebel Og East Fe17 Division 2 Hurling Championship sCup Playoffs
19:00 First section 1 vs Second section 2 76457 (Pending) TBC
19:00 Second section 1 vs First section 2 76457 (Pending) TBC
Rebel Og East Fe17 Division 2 Hurling Championship Shield Playoffs
19:00 Fourth section 1 vs Third section 2 76457 (Pending) TBC
19:00 Third section 1 vs Bye 76457 (Pending) TBC
Monday 22nd August, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 1 Football League Phase 2
19:00 Ballinora vs Nemo Rangers TBC (Pending) Ballinora
19:00 Bishopstown vs Midleton TBC (Pending) Bishopstown
19:00 Carrigaline vs Ballincollig 1 TBC (Pending) Carrigaline
19:00 Douglas vs Glanmire TBC (Pending) Douglas
Rebel Og East Fe12 Group 2 Football League Phase 2
19:00 Aghada vs St Finbarrs TBC (Pending) Aghada
19:00 Erins Own vs Kiltha Og TBC (Pending) Caherlag
19:00 Lisgoold vs Youghal TBC (Pending) Lisgoold
Tuesday 23rd August, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 5 Football League Phase 2
19:00 Douglas 3 vs Midleton 2 TBC (Pending) Douglas
19:00 Kiltha Og 2 vs Kilworth Araglen Og TBC (Pending) Dungourney
19:00 Nemo Rangers 2 vs Youghal 2 TBC (Pending) Trabeg
Wednesday 24th August, 2022
Rebel Og East Fe15 Division 1 Football Championship section 1
19:00 St Colmans vs Killeagh TBC (Pending) St Colmans
19:00 St Nicholas vs Midleton TBC (Pending) Glen Rovers
Rebel Og East Fe15 Division 1 Football Championship section 2
19:00 Cobh vs Aghada TBC (Pending) Cobh
19:00 Youghal vs Mayfield TBC (Pending) Youghal top field
Rebel Og East Fe15 Division 2 Football Championship section 1
19:00 Fr O Neills vs Lisgoold TBC (Pending) Fr O Neills
19:00 Kiltha Og vs Glenville TBC (Pending) Kiltha Og
Rebel Og East Fe15 Division 2 Football Championship section 2
19:00 Bride Rovers vs Castlelyons TBC (Pending) Bride Rovers
19:00 St Catherines vs Carrigtwohill TBC (Pending) Ballynoe
Saturday 27th August, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Football League Shield Final
19:00 Kiltha Og vs Cobh TBC (Pending) Kiltha Og
Rebel Og East Fe13 Div 1 Football League Phase 2
11:00 Aghada vs St Colmans TBC (Pending) Aghada
11:00 Glenville vs Kiltha Og TBC (Pending) Glenville
11:00 St Catherines vs Mayfield TBC (Pending) Ballynoe
Monday 29th August, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 1 Hurling League Phase 2
19:00 Ballincollig 1 vs Carrigtwohill TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Kiltha Og vs Douglas TBC (Pending) Kiltha Og
19:00 Sarsfields vs Midleton TBC (Pending) Sarsfield
Rebel Og East Fe12 Group 2 Hurling League Phase 2
19:00 Blackrock vs Bride Rovers TBC (Pending) Blackrock
19:00 Erins Own vs Killeagh TBC (Pending) Caherlag
19:00 Kilworth Araglen Og vs Lisgoold TBC (Pending) Araglen
19:00 Shandrum vs St Finbarrs TBC (Pending) Shandrum
Rebel Og East Fe12 Group 4 Hurling League Phase 2
19:00 Grenagh vs Mayfield TBC (Pending) Grenagh
19:00 Passage vs Brian Dillons TBC (Pending) Passage
19:00 St Colmcilles vs St Colmans TBC (Pending) St Colmcilles
Rebel Og East Fe12 Group 6 Hurling League Phase 2
19:00 Ballincollig 2 vs Blackrock 2 TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Midleton 2 vs Douglas 3 TBC (Pending) Midleton
19:00 St Finbarrs 2 vs Nemo Rangers 2 TBC (Pending) St Finbarrs
Tuesday 30th August, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 5 Hurling League Phase 2
19:00 Glen Rovers 2 vs Douglas 2 TBC (Pending) Glen Rovers
19:00 Kilworth Araglen Og vs Sarsfields 2 TBC (Pending) Kilworth
19:00 Youghal 2 vs Kiltha Og 2 TBC (Pending) Youghal top field
Rebel Og East Fe12 Group 5 Football League Phase 2
19:00 Kilworth Araglen Og vs Cobh 2 TBC (Pending) Kilworth
19:00 Midleton 2 vs Kiltha Og 2 TBC (Pending) Midleton 2
19:00 Youghal 2 vs Douglas 3 TBC (Pending) Youghal top field
Wednesday 31st August, 2022
Rebel Og East Fe15 Division 1 Hurling Championship
19:00 Blackrock vs Carrigtwohill TBC (Pending) Blackrock
19:00 Glen Rovers vs Kiltha Og TBC (Pending) Glen Rovers
19:00 St Finbarrs vs Killeagh TBC (Pending) St Finbarrs
Monday 05th September, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 1 Football League Phase 2
19:00 Douglas vs Ballinora TBC (Pending) Douglas
19:00 Glanmire vs Bishopstown TBC (Pending) Glanmire
19:00 Kilworth Araglen Og vs Ballincollig 1 TBC (Pending) Araglen
19:00 Midleton vs Carrigaline TBC (Pending) Midleton
Rebel Og East Fe12 Group 2 Football League Phase 2
19:00 Kiltha Og vs Carrigtwohill TBC (Pending) Kiltha Og
19:00 St Finbarrs vs Erins Own TBC (Pending) St Finbarrs
19:00 Youghal vs Aghada TBC (Pending) Youghal top field
Wednesday 07th September, 2022
Rebel Og East Fe15 Division 2 Hurling Cup Playoffs
18:30 First section 1 vs Second section 2 76457 (Pending) TBC
18:30 First section 2 vs Second section 1 76457 (Pending) TBC
Rebel Og East Fe15 Division 2 Hurling Shield Playoffs
19:00 Fourth section 1 vs Third section 2 76457 (Pending) TBC
19:00 Third section 1 vs Fourth section 2 76457 (Pending) TBC
Rebel Og East Fe15 Division 1 Football Championship Cup Playoffs
19:00 First section 1 vs Second section 2 76457 (Pending) TBC
19:00 Second section 1 vs First section 2 76457 (Pending) TBC
Rebel Og East Fe15 Division 1 Football Championship Shield Playoffs
19:00 Fourth section 1 vs Third section 2 76457 (Pending) TBC
19:00 Third section 1 vs Fourth section 2 76457 (Pending) TBC
Rebel Og East Fe15 Division 2 Football Championship Cup Playoffs
18:30 First section 1 vs Second section 2 76457 (Pending) TBC
18:30 Second section 1 vs First section 2 76457 (Pending) TBC
Rebel Og East Fe15 Division 2 Football Championship Shield Playoffs
19:00 Fourth section 1 vs Third section 2 76457 (Pending) TBC
19:00 Third section 1 vs Fourth section 2 76457 (Pending) TBC
Saturday 10th September, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Football League Phase 2
11:00 Kiltha Og vs St Catherines TBC (Pending) Kiltha Og
11:00 Mayfield vs Carrigtwohill TBC (Pending) Mayfield
11:00 St Colmans vs Glenville TBC (Pending) St Colmans
Monday 12th September, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 2 Hurling League Phase 2
18:30 Bride Rovers vs Erins Own TBC (Pending) Bride Rovers
18:30 Killeagh vs Blackrock TBC (Pending) Killeagh
18:30 Lisgoold vs Shandrum TBC (Pending) Lisgoold
18:30 St Finbarrs vs Kilworth Araglen Og TBC (Pending) St Finbarrs
Rebel Og East Fe12 Group 4 Hurling League Phase 2
19:00 Brian Dillons vs St Colmcilles TBC (Pending) Brian Dillons
19:00 Mayfield vs Passage TBC (Pending) Mayfield
19:00 St Colmans vs Whitechurch TBC (Pending) St Colmans
Wednesday 14th September, 2022
Rebel Og East Fe15 Division 1 Hurling Championship
18:30 Carrigtwohill vs Glen Rovers TBC (Pending) Carraigtwohill
18:30 Killeagh vs Blackrock TBC (Pending) Killeagh
18:30 Kiltha Og vs St Finbarrs TBC (Pending) Kiltha Og
Sunday 18th September, 2022
Rebel Og East Fe15 Division 1 Hurling Championship Cup Final
13:00 1 v 2 vs 2 v 1 TBC (Pending) TBC
Rebel Og East Fe15 Division 1 Hurling Championship Shield Final
13:00 3 v 4 vs 4 v 3 TBC (Pending) TBC
Rebel Og East Fe12 Group 1 Football League Phase 2
11:00 Ballincollig 1 vs Douglas TBC (Pending) Ballincollig
11:00 Ballinora vs Kilworth Araglen Og TBC (Pending) Ballinora
11:00 Carrigaline vs Nemo Rangers TBC (Pending) Carrigaline
11:00 Glanmire vs Midleton TBC (Pending) Glanmire
Sunday 25th September, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 2 Hurling League Phase 2
11:00 Bride Rovers vs Killeagh TBC (Pending) Bride Rovers
11:00 Erins Own vs Blackrock TBC (Pending) Caherlag
11:00 Lisgoold vs St Finbarrs TBC (Pending) Lisgoold
11:00 Shandrum vs Kilworth Araglen Og TBC (Pending) Shandrum
Rebel Og East Fe12 Group 4 Hurling League Phase 2
11:00 Passage vs Grenagh TBC (Pending) Passage
11:00 St Colmcilles vs Mayfield TBC (Pending) St Colmcilles
11:00 Whitechurch vs Brian Dillons TBC (Pending) Whitechurch
Rebel Og East Fe12 Group 1 Football League Phase 2
11:00 Ballincollig 1 vs Glanmire TBC (Pending) Ballincollig
11:00 Kilworth Araglen Og vs Carrigaline TBC (Pending) Kilworth
11:00 Midleton vs Ballinora TBC (Pending) Midleton
11:00 Nemo Rangers vs Bishopstown TBC (Pending) Trabeg
view all fixtures here

Latest Results East

Tuesday 05th July, 2022
Rebel Og East Fe17 Division 2 Hurling Championship section 1
St Colmcilles 2 - 16 vs 0 - 9 Lisgoold
Rebel Og East Fe13 Div 3 Hurling League Phase 2
Brian Dillons Delanys 0 - 6 vs 2 - 14 Fr O Neills
Rebel Og East Fe12 Group 5 Hurling League Phase 2
Douglas 2 3 - 5 vs 0 - 7 Kiltha Og 2
Sarsfields 2 3 - 5 vs 1 - 11 Glen Rovers 2
Rebel Og East Fe12 Group 6 Hurling League Phase 2
St Finbarrs 2 0 - 0 vs 3 - 6 Midleton 2
Monday 04th July, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 1 Hurling League Phase 2
Carrigtwohill 5 - 10 vs 1 - 4 Douglas
Sarsfields 2 - 3 vs 3 - 7 Kiltha Og
Midleton 3 - 4 vs 2 - 15 Ballincollig 1
Rebel Og East Fe12 Group 2 Hurling League Phase 2
Lisgoold - vs - Blackrock
Shandrum - vs - Killeagh
St Finbarrs 3 - 5 vs 4 - 1 Erins Own
Rebel Og East Fe12 Group 3 Hurling League Phase 2
Watergrasshill 2 - 8 vs 2 - 6 Cobh
Youghal 4 - 5 vs 3 - 4 Aghada
Rebel Og East Fe12 Group 4 Hurling League Phase 2
St Colmans 2 - 6 vs 1 - 13 Mayfield
Whitechurch 4 - 9 vs 1 - 2 Grenagh
Sunday 03rd July, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 6 Hurling League Phase 2
Nemo Rangers 2 1 - 3 vs 1 - 6 Ballincollig 2
Blackrock 2 - vs - Douglas 3
Saturday 02nd July, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Football League Phase 2
Mayfield 1 - 8 vs 7 - 6 St Colmans
St Catherines 3 - 2 vs 3 - 6 Glenville
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football League Phase 2
Killeagh 1 - 6 vs 8 - 6 Fr O Neills
Friday 01st July, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Football League Cup Final
St Colmcilles 5 - 10 vs 2 - 8 Midleton
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football League Phase 2
St Colmcilles 8 - 10 vs 7 - 11 Lisgoold
Thursday 30th June, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Football League Shield Final
Erins Own 1 - 15 vs 4 - 4 St Nicholas
Rebel Og East Fe12 Group 2 Hurling League Phase 2
Kilworth Araglen Og 1 - 11 vs 1 - 4 Bride Rovers
Wednesday 29th June, 2022
Rebel Og East Fe15 Div 1 Football League
Aghada 1 - 4 vs 2 - 8 Youghal
Kiltha Og 1 - 6 vs 1 - 8 St Colmans
Mayfield 1 - 9 vs 5 - 11 Killeagh
Cobh 2 - 13 vs 3 - 7 Midleton
Rebel Og East Fe15 Div 2 Football League
Carrigtwohill 3 - 10 vs 0 - 2 Lisgoold
Glenville 3 - 7 vs 5 - 3 Kilworth Araglen Og
Castlelyons 2 - 13 vs 3 - 5 Kilavullen
Tuesday 28th June, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 3 Football League Phase 2
Cobh 8 - 10 vs 1 - 3 Mayfield
Rebel Og East Fe12 Group 5 Football League Phase 2
Midleton 2 1 - 5 vs 1 - 7 Kilworth Araglen Og
Nemo Rangers 2 5 - 5 vs 3 - 2 Kiltha Og 2
Monday 27th June, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 1 Football League Phase 2
Kilworth Araglen Og 1 - 7 vs 4 - 6 Douglas
Nemo Rangers 7 - 10 vs 1 - 5 Glanmire
Rebel Og East Fe12 Group 2 Football League Phase 2
Lisgoold 0 - 0 vs 4 - 10 Erins Own
St Finbarrs 2 - 6 vs 5 - 8 Kiltha Og
Youghal 7 - 6 vs 1 - 4 Carrigtwohill
Rebel Og East Fe12 Group 3 Football League Phase 2
Killeagh 4 - 5 vs 0 - 3 Bride Rovers
Whitechurch 1 - 1 vs 10 - 10 Glenville
Rebel Og East Fe12 Group 4 Football League Phase 2
Passage 5 - 3 vs 2 - 3 Crosshaven
St Colmans 7 - 9 vs 0 - 5 St Colmcilles
Sunday 26th June, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Football League
Mayfield 5 - 7 vs 0 - 4 Bride Rovers 1
Rebel Og East Fe12 Group 1 Football League Phase 2
Carrigaline 2 - 13 vs 2 - 7 Bishopstown
Rebel Og East Fe12 Group 5 Football League Phase 2
Youghal 2 2 - 5 vs 6 - 5 Cobh 2
Saturday 25th June, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling League Phase 2
Castlelyons 1 - 12 vs 0 - 6 Watergrasshill
St Colmans 1 - 8 vs 5 - 10 St Catherines
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling League Phase 2
St Colmcilles 1 - 11 vs 2 - 8 Killeagh
Ballygiblin 2 - 5 vs 5 - 5 St Vincents
Rebel Og East Fe13 Div 3 Hurling League Phase 2
Cobh 6 - 10 vs 2 - 3 Mayfield
Friday 24th June, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League
Ballinora 1 - 8 vs 4 - 10 Cobh
St Colmans 1 0 - 14 vs 2 - 13 Blackrock 1
Kinsale 3 - 13 vs 2 - 14 Fr O Neills
Rebel Og East Fe17 Div 2 Hurling League
St Colmcilles 0 - 9 vs 1 - 4 Ballygiblin
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling League Phase 2
Kiltha Og - vs - Lisgoold
Thursday 23rd June, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League
Youghal 2 - 20 vs 0 - 10 Nemo Rangers 1
Rebel Og East Fe12 Group 4 Hurling League Phase 2
St Colmcilles 1 - 0 vs 1 - 9 Passage
Wednesday 22nd June, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Hurling League
Kilavullen 0 - 17 vs 2 - 18 Whitechurch
Rebel Og East Fe15 Premier 2/Div 1 Hurling League
Carrigtwohill 4 - 17 vs 2 - 12 Kiltha Og
Killeagh 3 - 26 vs 0 - 4 Blackrock
St Colmans 2 - 12 vs 5 - 19 Aghada
St Finbarrs 3 - 12 vs 2 - 14 Youghal
Rebel Og East Fe12 Group 5 Hurling League Phase 2
Kiltha Og 2 0 - 5 vs 4 - 3 Kilworth Araglen Og
Tuesday 21st June, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Hurling League
Diarmuid O Murchu 1 - 18 vs 7 - 19 Lisgoold
Rebel Og East Fe12 Group 3 Hurling League Phase 2
Cobh 1 - 6 vs 1 - 3 Youghal
Monday 20th June, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 1 Hurling League Phase 2
Ballincollig 1 5 - 12 vs 2 - 3 Kiltha Og
Carrigtwohill 0 - 8 vs 4 - 8 Midleton
Douglas 5 - 8 vs 6 - 13 Sarsfields
Rebel Og East Fe12 Group 2 Hurling League Phase 2
Bride Rovers 3 - 3 vs 2 - 4 Lisgoold
Killeagh 7 - 13 vs 1 - 3 St Finbarrs
Blackrock 3 - 11 vs 5 - 6 Kilworth Araglen Og
Erins Own 2 - 10 vs 0 - 16 Shandrum
Rebel Og East Fe12 Group 3 Hurling League Phase 2
Aghada 2 - 9 vs 4 - 6 Watergrasshill
Rebel Og East Fe12 Group 4 Hurling League Phase 2
Grenagh 1 - 0 vs 1 - 10 St Colmcilles
Mayfield 1 - 8 vs 0 - 3 Whitechurch
Brian Dillons 1 - 2 vs 6 - 11 St Colmans
Rebel Og East Fe12 Group 5 Hurling League Phase 2
Douglas 2 0 - 2 vs 3 - 11 Sarsfields 2
Sunday 19th June, 2022
Rebel Og East/Mid Fe14 Division 3 Hurling Championship Shield Final
Cobh 1 - 8 vs 9 - 11 Ballygarvan
Rebel Og East Fe17 Div 1 Football League
Glenville 1 - vs - St Colmcilles
Rebel Og East/Mid Fe14 Division 3 Hurling Championship
Mayfield 4 - 6 vs 6 - 9 Whitechurch
Rebel Og East Fe13 Div 1 Football League Phase 2
St Colmans - vs - Carrigtwohill
Rebel Og East Fe12 Group 5 Hurling League Phase 2
Glen Rovers 2 8 - 17 vs 1 - 4 Youghal 2
Rebel Og East Fe12 Group 6 Hurling League Phase 2
Douglas 3 1 - 1 vs 1 - 2 St Finbarrs 2
Blackrock 2 3 - 8 vs 1 - 4 Nemo Rangers 2
Saturday 18th June, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football League Phase 2
Lisgoold 6 - 7 vs 4 - 9 Castlelyons
Friday 17th June, 2022
Rebel Og East Fe14 Division 2 Hurling Championship
Youghal 3 - 17 vs 3 - 7 Castlelyons
Rebel Og East Fe13 Div 1 Football League Phase 2
Kiltha Og 6 - 11 vs 0 - 4 Mayfield
Aghada 5 - 10 vs 4 - 6 St Catherines
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football League Phase 2
Fr O Neills 1 - 8 vs 7 - 13 St Colmcilles
Thursday 16th June, 2022
Rebel Og East/North/Mid Fe14 Division 1 Hurling Championship
Watergrasshill 5 - 8 vs 4 - 14 St Catherines
Wednesday 15th June, 2022
Rebel Og East/North/Mid Fe14 Division 1 Hurling Championship Shield Final
Bride Rovers 5 - 23 vs 2 - 10 Kilworth Araglen Og
Rebel Og East Fe14 Division 2 Hurling Championship Shield Final
Lisgoold 4 - 11 vs 0 - 13 Fermoy
Rebel Og East Fe12 Group 3 Football League Phase 2
Mayfield 3 - 14 vs 2 - 10 Whitechurch
Tuesday 14th June, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 5 Football League Phase 2
Cobh 2 2 - 1 vs 0 - 7 Midleton 2
Kiltha Og 2 4 - 9 vs 4 - 5 Youghal 2
Monday 13th June, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 1 Football League Phase 2
Ballincollig 1 4 - 20 vs 2 - 5 Midleton
Douglas 4 - 3 vs 3 - 6 Nemo Rangers
Ballinora 2 - 10 vs 2 - 10 Carrigaline
Bishopstown 4 - 6 vs 2 - 3 Kilworth Araglen Og
Rebel Og East Fe12 Group 2 Football League Phase 2
Aghada 3 - 7 vs 2 - 11 Lisgoold
Carrigtwohill 2 - 7 vs 5 - 7 St Finbarrs
Erins Own 4 - 8 vs 5 - 6 Youghal
Rebel Og East Fe12 Group 3 Football League Phase 2
Cobh 2 - 8 vs 1 - 5 Killeagh
Bride Rovers 3 - 9 vs 1 - 9 Glenville
Rebel Og East Fe12 Group 4 Football League Phase 2
Brian Dillons 0 - 3 vs 3 - 19 Crosshaven
St Colmcilles 1 - 5 vs 1 - 9 Passage
Sunday 12th June, 2022
Rebel Og East Fe14 Division 2 Football Shield Championship
Lisgoold 6 - 8 vs 5 - 7 Castlelyons
Rebel Og East Fe14 Division 2 Football Championship
St Catherines 4 - 6 vs 3 - 5 Bride Rovers
Rebel Og East Fe12 Group 4 Football League Phase 2
St Colmans 4 - 6 vs 11 - 13 Kinsale
Rebel Og East Fe12 Group 5 Football League Phase 2
Douglas 3 5 - 2 vs 8 - 8 Nemo Rangers 2
Saturday 11th June, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling League Phase 2
St Catherines 3 - 8 vs 3 - 5 Castlelyons
Watergrasshill 2 - 10 vs 3 - 7 Kiltha Og
Lisgoold 7 - 13 vs 1 - 9 St Colmans
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling League Phase 2
Killeagh 11 - 9 vs 1 - 1 Ballygiblin
St Vincents 0 - 5 vs 0 - 3 Fermoy
Rebel Og East Fe13 Div 3 Hurling League Phase 2
Mayfield 0 - 6 vs 2 - 9 Aghada
Friday 10th June, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling League Phase 2
Grenagh 1 - 6 vs 3 - 10 St Colmcilles
Rebel Og East Fe13 Div 3 Hurling League Phase 2
Cobh 10 - 7 vs 0 - 8 Brian Dillons Delanys
Wednesday 08th June, 2022
Rebel Og East/North/Mid Fe14 Division 1 Hurling Championship
St Catherines 4 - 12 vs 2 - 5 Mallow
Rebel Og East Fe14 Division 2 Hurling Championship
Castlelyons 6 - 13 vs 1 - 22 Fermoy
Youghal 4 - 23 vs 3 - 6 Lisgoold
Rebel Og East/Mid Fe14 Division 3 Hurling Championship
Whitechurch 2 - 9 vs 1 - 9 Ballygarvan
Saturday 04th June, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Football League Phase 2
Glenville 1 - 8 vs 1 - 15 Aghada
St Catherines 6 - 14 vs 4 - 8 St Colmans
Carrigtwohill 3 - 10 vs 5 - 10 Kiltha Og
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football League Phase 2
Castlelyons 10 - 12 vs 4 - 6 Killeagh
Friday 03rd June, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Football League
St Nicholas 3 - 9 vs 2 - 12 Erins Own
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football League Phase 2
Fr O Neills 3 - 7 vs 8 - 10 Lisgoold
Thursday 02nd June, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling League Phase 2
Castlelyons 6 - 13 vs 9 - 6 Kiltha Og
Wednesday 01st June, 2022
Rebel Og East Fe14 Division 2 Football Championship
Bride Rovers 7 - 7 vs 6 - 2 Castlelyons
Lisgoold 4 - 3 vs 8 - 14 St Catherines
Monday 30th May, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 2 Football Grading League
St Finbarrs 2 - 15 vs 3 - 4 St Michaels
Rebel Og East Fe12 Group 6 Football Grading League Second Teams
Douglas 2 2 - 3 vs 1 - 4 Nemo Rangers
Midleton 2 2 - 11 vs 4 - 5 Cobh
Saturday 28th May, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling League Phase 2
St Colmans 4 - 11 vs 5 - 13 Watergrasshill
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling League Phase 2
Ballygiblin 0 - 1 vs 6 - 5 Fermoy
Grenagh 1 - 6 vs 6 - 8 Killeagh
Rebel Og East Fe13 Div 3 Hurling League Phase 2
Fr O Neills 5 - 11 vs 1 - 7 Mayfield
Aghada 4 - 5 vs 2 - 7 Cobh
Friday 27th May, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling League Phase 2
St Colmcilles 8 - 9 vs 2 - 2 St Vincents
Thursday 26th May, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling League Phase 2
Lisgoold 2 - 4 vs 5 - 6 St Catherines
Wednesday 25th May, 2022
Rebel Og East/North/Mid Fe14 Division 1 Hurling Championship
Kilworth Araglen Og 2 - 10 vs 3 - 26 St Catherines
Mallow 3 - 12 vs 0 - 3 Blarney
Watergrasshill 8 - 12 vs 1 - 15 Bride Rovers
Rebel Og East/Mid Fe14 Division 3 Hurling Championship
Cobh 1 - 5 vs 3 - 7 Mayfield
Rebel Og East Fe12 Group 6 Hurling Grading League
Sarsfields 2 7 - 8 vs 4 - 3 Blackrock 2
Tuesday 24th May, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Hurling League
St Colmcilles 5 - 21 vs 0 - 7 Mayfield
Monday 23rd May, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Football League
Killeagh 0 - 4 vs 1 - 8 Midleton
Rebel Og East Fe12 Group 1 Hurling Grading League
Carrigtwohill 3 - 7 vs 2 - 10 Douglas
Erins Own 1 - 6 vs 1 - 7 Midleton
Friday 20th May, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League
Fr O Neills - vs - Ballinora
Tuesday 17th May, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 2 Football Grading League
Kiltha Og 2 - 9 vs 7 - 5 Midleton
Monday 16th May, 2022
Rebel Og East Fe15 Div 2 Hurling League
Watergrasshill 7 - 16 vs 2 - 14 Lisgoold
Rebel Og East Fe12 Group 2 Football Grading League
Youghal 0 - 10 vs 1 - 2 St Finbarrs
Rebel Og East Fe12 Group 6 Football Grading League Second Teams
Glanmire 2 1 - 11 vs 1 - 6 Midleton 2
Sunday 15th May, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League
Blackrock 1 4 - 14 vs 2 - 8 Ballinora
Rebel Og East Fe12 Group 6 Football Grading League Second Teams
Cobh 0 - 3 vs 1 - 9 Douglas 2
Friday 13th May, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League
Cobh 2 - 23 vs 1 - 16 St Colmans 1
Fr O Neills 1 - 10 vs 4 - 12 Youghal
Nemo Rangers 1 3 - 22 vs 2 - 14 Kinsale
Rebel Og East Fe17 Div 2 Hurling League
Ballygiblin 4 - 16 vs 1 - 8 Kilavullen
Lisgoold 2 - 13 vs 3 - 16 St Colmcilles
Mayfield 6 - 9 vs 0 - 11 Diarmuid O Murchu
Wednesday 11th May, 2022
Rebel Og East Fe15 Premier 2/Div 1 Hurling League
Aghada - vs - Carrigtwohill
Blackrock 6 - 9 vs 6 - 13 St Finbarrs
Kiltha Og 1 - 11 vs 4 - 14 St Colmans
Youghal 5 - 15 vs 0 - 9 Killeagh
Rebel Og East Fe15 Div 2 Hurling League
Cobh 8 - 14 vs 4 - 7 Fr O Neills
Erins Own 2 - 17 vs 1 - 12 Mayfield
Rebel Og East Fe12 Group 6 Hurling Grading League
Midleton 2 0 - 2 vs 7 - 5 Sarsfields 2
Tuesday 10th May, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 1 Hurling Grading League
Midleton 4 - 4 vs 3 - 6 Douglas
Rebel Og East Fe12 Group 7 Hurling Grading League
St Finbarrs 2 4 - 3 vs 3 - 4 Douglas 3
Kiltha Og 2 1 - 2 vs 3 - 6 Youghal 2
Monday 09th May, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Football League
Kiltha Og 1 - 9 vs 3 - 8 Youghal
Rebel Og East Fe12 Group 1 Hurling Grading League
Sarsfields 0 - 5 vs 1 - 5 Erins Own
Rebel Og East Fe12 Group 2 Hurling Grading League
Bride Rovers 2 - 8 vs 2 - 3 St Finbarrs
Blackrock 2 - 4 vs 3 - 11 Kiltha Og
Rebel Og East Fe12 Group 3 Hurling Grading League
Lisgoold 2 - 4 vs 2 - 1 Nemo Rangers
Mayfield 2 - 4 vs 11 - 12 Killeagh
Rebel Og East Fe12 Group 4 Hurling Grading League
Whitechurch 2 - 2 vs 4 - 4 Cobh
Youghal - vs - Brian Dillons
Rebel Og East Fe12 Group 5 Hurling Grading League
Aghada 4 - 12 vs 2 - 2 St Colmans
Watergrasshill 11 - 9 vs 1 - 0 St Colmcilles
Rebel Og East Fe12 Group 6 Hurling Grading League
Blackrock 2 0 - 2 vs 1 - 9 Douglas 2
Friday 06th May, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Football League
Midleton 2 - 11 vs 2 - 15 Erins Own
St Catherines 8 - 6 vs 3 - 12 Glenville 1
St Colmcilles 0 - 7 vs 4 - 9 Carrigtwohill
St Nicholas 4 - 8 vs 0 - 11 Killeagh
Rebel Og East Fe17 Div 2 Football League
Mayfield 8 - 6 vs 1 - 4 Kiltha Og
St Colmans 1 0 - 6 vs 2 - 4 Bride Rovers 1
Youghal 7 - 10 vs 3 - 4 Cobh
Wednesday 04th May, 2022
Rebel Og East Fe15 Div 1 Football League
Killeagh 1 - 7 vs 8 - 8 Aghada
Kiltha Og 3 - 1 vs 5 - 7 Midleton
Mayfield 3 - 15 vs 4 - 5 Youghal
Rebel Og East Fe15 Div 2 Football League
St Catherines 2 - 4 vs 4 - 6 Castlelyons
Fr O Neills 1 - 4 vs 2 - 9 Kilavullen
Glenville 5 - 18 vs 0 - 2 Lisgoold
Kilworth Araglen Og 4 - 7 vs 3 - 3 Carrigtwohill
Rebel Og East Fe12 Group 6 Football Grading League Second Teams
Nemo Rangers 3 - 5 vs 1 - 13 Glanmire 2
Tuesday 03rd May, 2022
Rebel Og East Fe15 Div 1 Football League
St Colmans 0 - 7 vs 1 - 15 Cobh
Rebel Og East Fe12 Group 2 Football Grading League
Midleton 1 - 5 vs 4 - 6 St Finbarrs
St Michaels 4 - 6 vs 4 - 11 Kiltha Og
Rebel Og East Fe12 Group 7 Football Grading League Second Teams
Kiltha Og 2 3 - 1 vs 4 - 4 Youghal 2
Monday 02nd May, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League
Youghal 0 - 18 vs 0 - 13 Blackrock 1
Rebel Og East Fe12 Group 1 Football Grading League
Carrigtwohill 0 - 3 vs 7 - 12 Nemo Rangers
Glanmire 1 - 3 vs 2 - 10 Douglas
Rebel Og East Fe12 Group 3 Football Grading League
Aghada 7 - 2 vs 2 - 11 Glenville
Lisgoold 6 - 3 vs 2 - 6 Mayfield
Rebel Og East Fe12 Group 4 Football Grading League
Bride Rovers 1 - 2 vs 5 - 9 Cobh
Brian Dillons 0 - 2 vs 4 - 16 Killeagh
Rebel Og East Fe12 Group 5 Football Grading League
St Colmans 2 - 3 vs 9 - 10 Erins Own
Whitechurch 1 - 15 vs 0 - 2 St Colmcilles
Rebel Og East Fe12 Group 6 Football Grading League Second Teams
Midleton 2 0 - 2 vs 5 - 13 Douglas 2
Rebel Og East Fe12 Group 7 Football Grading League Second Teams
St Finbarrs 2 7 - 8 vs 2 - 6 Douglas 3
Friday 29th April, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League
Kinsale - vs - Cobh
Nemo Rangers 1 3 - 17 vs 1 - 11 St Colmans 1
Rebel Og East Fe17 Div 2 Hurling League
Whitechurch 1 - 14 vs 1 - 12 Ballygiblin
Rebel Og East Fe13 Div 1 Football Grading League
St Colmans 11 - 8 vs 1 - 3 St Colmcilles
Thursday 28th April, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Hurling League
Kilavullen 1 - 20 vs 1 - 19 Lisgoold
Wednesday 27th April, 2022
Rebel Og East Fe15 Premier 2/Div 1 Hurling League
Killeagh 3 - 15 vs 2 - 9 Aghada
Blackrock 5 - 9 vs 5 - 16 St Colmans
St Finbarrs 6 - 17 vs 6 - 18 Kiltha Og
Youghal 0 - 18 vs 0 - 4 Carrigtwohill
Rebel Og East Fe15 Div 2 Hurling League
Fr O Neills 1 - 9 vs 7 - 23 Watergrasshill
Lisgoold 4 - 17 vs 0 - 19 Erins Own
Mayfield 1 - 7 vs 1 - 16 Cobh
Rebel Og East Fe12 Group 7 Hurling Grading League
St Finbarrs 2 3 - 2 vs 3 - 3 Youghal 2
Tuesday 26th April, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 4 Hurling Grading League
Cobh 1 - 3 vs 3 - 6 Youghal
Monday 25th April, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 1 Hurling Grading League
Erins Own 1 - 4 vs 4 - 7 Carrigtwohill
Rebel Og East Fe12 Group 2 Hurling Grading League
Blackrock 1 - 13 vs 2 - 7 St Finbarrs
Kiltha Og 3 - 12 vs 2 - 2 Bride Rovers
Rebel Og East Fe12 Group 3 Hurling Grading League
Killeagh 1 - 3 vs 2 - 5 Lisgoold
Mayfield 0 - 1 vs 3 - 11 Nemo Rangers
Rebel Og East Fe12 Group 4 Hurling Grading League
Whitechurch 5 - 7 vs 0 - 1 Brian Dillons
Rebel Og East Fe12 Group 5 Hurling Grading League
St Colmcilles 0 - 0 vs 3 - 11 Aghada
Watergrasshill 4 - 12 vs 3 - 3 St Colmans
Rebel Og East Fe12 Group 7 Hurling Grading League
Douglas 3 1 - 0 vs 3 - 6 Kiltha Og 2
Sunday 24th April, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League
St Colmans 1 1 - 13 vs 2 - 14 Youghal
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling Grading League
Kiltha Og 5 - 8 vs 3 - 10 Watergrasshill
Rebel Og East Fe12 Group 1 Hurling Grading League
Sarsfields 0 - 3 vs 4 - 7 Midleton
Saturday 23rd April, 2022
Rebel Og East Fe15 Div 1 Football League
Cobh 5 - 20 vs 0 - 0 Kiltha Og
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling Grading League
Castlelyons 4 - 19 vs 4 - 15 Watergrasshill
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling Grading League Section 1
Aghada 3 - 4 vs 7 - 10 St Catherines
Fr O Neills 3 - 9 vs 3 - 3 Killeagh
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling Grading League Section 2
Cobh 1 - 10 vs 2 - 5 Mayfield
Friday 22nd April, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Football League
Carrigtwohill 1 - 6 vs 2 - 12 Midleton
Erins Own 1 - 11 vs 2 - 9 St Colmcilles
Glenville 1 0 - 6 vs 6 - 14 St Nicholas
Killeagh 2 - 8 vs 1 - 9 St Catherines
Rebel Og East Fe17 Div 2 Football League
Bride Rovers 1 - vs - Lisgoold
Cobh 2 - 5 vs 7 - 9 Mayfield
Rebel Og East Fe15 Div 1 Football League
Aghada 2 - 7 vs 2 - 11 Mayfield
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling Grading League
Kiltha Og 6 - 11 vs 1 - 5 Fermoy
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling Grading League Section 2
Lisgoold 3 - 13 vs 1 - 9 St Colmcilles
Thursday 21st April, 2022
Rebel Og East Fe15 Div 2 Football League
Kilavullen 1 - 7 vs 9 - 7 St Catherines
Wednesday 20th April, 2022
Rebel Og East Fe15 Div 1 Football League
Youghal 0 - 5 vs 5 - 6 Killeagh
Rebel Og East Fe15 Div 2 Football League
Carrigtwohill 2 - 9 vs 0 - 7 Glenville
Castlelyons 5 - 16 vs 2 - 6 Fr O Neills
Lisgoold - vs - Kilworth Araglen Og
Rebel Og East Fe12 Group 6 Football Grading League Second Teams
Glanmire 2 3 - 13 vs 2 - 8 Cobh
Nemo Rangers 7 - 5 vs 2 - 4 Midleton 2
Tuesday 19th April, 2022
Rebel Og East Fe15 Div 1 Football League
Midleton 3 - 6 vs 3 - 4 St Colmans
Monday 18th April, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 1 Football Grading League
Douglas 4 - 9 vs 0 - 4 Carrigtwohill
Glanmire 2 - 9 vs 5 - 10 Nemo Rangers
Rebel Og East Fe12 Group 2 Football Grading League
Kiltha Og 6 - 9 vs 3 - 5 Youghal
St Michaels 2 - 5 vs 1 - 10 Midleton
Rebel Og East Fe12 Group 3 Football Grading League
Lisgoold 3 - 1 vs 3 - 9 Glenville
Mayfield 1 - 5 vs 12 - 8 Aghada
Rebel Og East Fe12 Group 4 Football Grading League
Killeagh 3 - 8 vs 2 - 3 Bride Rovers
Brian Dillons 1 - 3 vs 5 - 7 Cobh
Rebel Og East Fe12 Group 5 Football Grading League
Erins Own 2 - 12 vs 3 - 3 Whitechurch
St Colmans - vs - St Colmcilles
Rebel Og East Fe12 Group 7 Football Grading League Second Teams
Douglas 3 2 - 1 vs 1 - 5 Kiltha Og 2
St Finbarrs 2 6 - 3 vs 2 - 3 Youghal 2
Sunday 17th April, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Hurling League
Lisgoold 0 - 12 vs 0 - 16 Whitechurch
Diarmuid O Murchu 1 - 0 vs 6 - 23 St Colmcilles
Thursday 14th April, 2022
Mayfield - vs - Kilavullen
Wednesday 13th April, 2022
Rebel Og East Fe15 Premier 2/Div 1 Hurling League
Aghada 5 - 12 vs 3 - 7 Youghal
Carrigtwohill 2 - 7 vs 1 - 13 Killeagh
St Colmans 6 - 18 vs 5 - 13 St Finbarrs
Kiltha Og 1 - 14 vs 4 - 13 Blackrock
Rebel Og East Fe15 Div 2 Hurling League
Cobh 1 - 14 vs 6 - 10 Watergrasshill
Erins Own 3 - 23 vs 4 - 14 Fr O Neills
Mayfield 4 - 6 vs 8 - 8 Lisgoold
Tuesday 12th April, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 2 Hurling Grading League
St Finbarrs 1 - 2 vs 6 - 12 Kiltha Og
Rebel Og East Fe12 Group 7 Hurling Grading League
Youghal 2 3 - 4 vs 1 - 0 Douglas 3
Monday 11th April, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Football League
St Catherines 2 - 9 vs 2 - 5 Carrigtwohill
Rebel Og East Fe12 Group 1 Hurling Grading League
Carrigtwohill 3 - 5 vs 3 - 3 Sarsfields
Douglas 3 - 9 vs 0 - 3 Erins Own
Rebel Og East Fe12 Group 2 Hurling Grading League
Bride Rovers 0 - 5 vs 1 - 4 Blackrock
Rebel Og East Fe12 Group 3 Hurling Grading League
Lisgoold 10 - 8 vs 2 - 3 Mayfield
Nemo Rangers 1 - 4 vs 1 - 6 Killeagh
Rebel Og East Fe12 Group 4 Hurling Grading League
Brian Dillons 1 - 4 vs 2 - 3 Cobh
Youghal 6 - 4 vs 1 - 0 Whitechurch
Rebel Og East Fe12 Group 5 Hurling Grading League
Aghada 3 - 5 vs 1 - 9 Watergrasshill
St Colmans 2 - 5 vs 4 - 4 St Colmcilles
Rebel Og East Fe12 Group 7 Hurling Grading League
Kiltha Og 2 4 - 5 vs 0 - 0 St Finbarrs 2
Sunday 10th April, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 6 Hurling Grading League
Douglas 2 1 - 0 vs 1 - 2 Sarsfields 2
Saturday 09th April, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Football Grading League
Aghada 6 - 15 vs 4 - 7 St Colmans
Kiltha Og 5 - 10 vs 0 - 3 St Colmcilles
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football Grading League Section 1
Fr O Neills 5 - 7 vs 6 - 9 Killeagh
Castlelyons 3 - 16 vs 3 - 7 St Catherines
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football Grading League Section 2
Carrigtwohill 7 - 9 vs 5 - 7 Lisgoold
Friday 08th April, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Football League
Glenville 1 2 - 9 vs 5 - 7 Midleton
Killeagh 1 - 2 vs 3 - 9 St Colmcilles
St Catherines 1 - 4 vs 1 - 10 Erins Own
St Nicholas 0 - 12 vs 1 - 6 Carrigtwohill
Rebel Og East Fe17 Div 2 Football League
Kiltha Og - vs - Lisgoold
Youghal 3 - 11 vs 0 - 6 Bride Rovers 1
Thursday 07th April, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football Grading League Section 1
Killeagh 3 - 4 vs 3 - 9 Castlelyons
Wednesday 06th April, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Football League
Cobh 5 - 16 vs 1 - 7 St Colmans 1
Rebel Og East Fe15 Div 1 Football League
Mayfield 0 - 6 vs 1 - 4 Midleton
St Colmans 6 - 10 vs 4 - 5 Aghada
Kiltha Og 2 - 3 vs 4 - 11 Youghal
Rebel Og East Fe15 Div 2 Football League
Glenville 4 - 9 vs 1 - 5 Kilavullen
Kilworth Araglen Og 1 - 5 vs 6 - 6 Castlelyons
St Catherines 0 - 14 vs 4 - 5 Carrigtwohill
Fr O Neills 2 - 5 vs 5 - 5 Lisgoold
Tuesday 05th April, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 7 Football Grading League Second Teams
Kiltha Og 2 1 - 1 vs 10 - 5 St Finbarrs 2
Youghal 2 5 - 5 vs 1 - 5 Douglas 3
Monday 04th April, 2022
Rebel Og East Fe12 Group 1 Football Grading League
Carrigtwohill 4 - 3 vs 5 - 8 Glanmire
Nemo Rangers 2 - 4 vs 3 - 4 Douglas
Rebel Og East Fe12 Group 2 Football Grading League
St Finbarrs 4 - 2 vs 6 - 5 Kiltha Og
Youghal 8 - 11 vs 5 - 5 St Michaels
Rebel Og East Fe12 Group 3 Football Grading League
Aghada 2 - 7 vs 5 - 2 Lisgoold
Glenville 3 - 5 vs 2 - 14 Mayfield
Rebel Og East Fe12 Group 4 Football Grading League
Cobh 6 - 10 vs 1 - 3 Killeagh
Bride Rovers 7 - 10 vs 3 - 2 Brian Dillons
Rebel Og East Fe12 Group 5 Football Grading League
St Colmcilles 4 - 2 vs 4 - 10 Erins Own
Whitechurch 4 - 9 vs 3 - 5 St Colmans
Sunday 03rd April, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League
Youghal 2 - 9 vs 0 - 17 Cobh
Rebel Og East Fe17 Div 2 Hurling League
Ballygiblin 5 - 7 vs 2 - 4 Lisgoold
Rebel Og East Fe12 Group 6 Football Grading League Second Teams
Cobh 4 - 8 vs 2 - 18 Nemo Rangers
Douglas 2 3 - 6 vs 3 - 4 Glanmire 2
Saturday 02nd April, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League
Blackrock 1 1 - 11 vs 1 - 11 Fr O Neills
Rebel Og East Fe15 Div 1 Football League
Killeagh 5 - 9 vs 0 - 6 Cobh
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling Grading League
Fermoy 1 - 3 vs 4 - 11 Castlelyons
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling Grading League Section 1
Killeagh 6 - 8 vs 0 - 5 Aghada
Fr O Neills 0 - 1 vs 4 - 21 St Catherines
Friday 01st April, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League
Ballinora 0 - 11 vs 0 - 15 Youghal
Cobh 1 - 17 vs 1 - 14 Nemo Rangers 1
St Colmans 1 1 - 19 vs 0 - 9 Kinsale
Rebel Og East Fe17 Div 2 Hurling League
Kilavullen 6 - 12 vs 3 - 10 Diarmuid O Murchu
Whitechurch 1 - 12 vs 1 - 7 Mayfield
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling Grading League Section 2
St Colmcilles 3 - 7 vs 1 - 8 Cobh
Lisgoold 6 - 8 vs 0 - 2 Mayfield
Wednesday 30th March, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Football League
Kiltha Og 1 - 12 vs 0 - 7 St Colmans 1
Rebel Og East Fe15 Premier 2/Div 1 Hurling League
Blackrock 5 - 5 vs 5 - 11 Carrigtwohill
Youghal 3 - 6 vs 4 - 17 St Colmans
St Finbarrs 1 - 15 vs 0 - 19 Aghada
Rebel Og East Fe15 Div 2 Hurling League
Watergrasshill 1 - 18 vs 3 - 9 Erins Own
Fr O Neills 2 - 10 vs 4 - 8 Mayfield
Lisgoold 6 - 18 vs 3 - 7 Cobh
Tuesday 29th March, 2022
Rebel Og East Fe15 Premier 2/Div 1 Hurling League
Killeagh 2 - 17 vs 3 - 12 Kiltha Og
Monday 28th March, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Football League
Lisgoold 2 - 5 vs 5 - 11 Youghal
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football Grading League Section 1
Fr O Neills 3 - 4 vs 10 - 14 St Catherines
Sunday 27th March, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Football League
Carrigtwohill 6 - 10 vs 0 - 6 Glenville 1
Erins Own 3 - 7 vs 1 - 2 Killeagh
Midleton 1 - 11 vs 1 - 6 St Nicholas
St Colmcilles 5 - 12 vs 0 - 5 St Catherines
Rebel Og East Fe17 Div 2 Football League
Bride Rovers 1 3 - 6 vs 4 - 14 Kiltha Og
St Colmans 1 1 - 5 vs 3 - 13 Mayfield
Saturday 26th March, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Football Grading League
Kiltha Og 4 - 6 vs 5 - 10 St Colmans
St Colmcilles 1 - 8 vs 5 - 12 Aghada
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football Grading League Section 2
Cobh - vs - Lisgoold
Mayfield 5 - 6 vs 4 - 3 Carrigtwohill
Thursday 24th March, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Football League
Midleton 4 - 4 vs 2 - 4 St Catherines
Rebel Og East Fe15 Premier 2/Div 1 Hurling League
Kiltha Og 4 - 14 vs 8 - 10 Youghal
Monday 21st March, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling Grading League
Castlelyons 6 - 11 vs 3 - 6 Kiltha Og
Sunday 20th March, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Football League
St Colmans 1 0 - 5 vs 7 - 12 Youghal
Saturday 19th March, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League
Kinsale 4 - 12 vs 3 - 20 Blackrock 1
Nemo Rangers 1 1 - 12 vs 1 - 4 Ballinora
Rebel Og East Fe17 Div 2 Hurling League
Diarmuid O Murchu 1 - 2 vs 7 - 13 Whitechurch
Mayfield 1 - 4 vs 1 - 11 Ballygiblin
St Colmcilles 3 - 22 vs 0 - 4 Kilavullen
Rebel Og East Fe13 Div 1 Hurling Grading League
Watergrasshill 6 - 8 vs 2 - 6 Fermoy
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling Grading League Section 1
Aghada 4 - 5 vs 2 - 9 Fr O Neills
St Catherines 2 - 17 vs 0 - 4 Killeagh
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling Grading League Section 2
Mayfield 0 - 5 vs 3 - 5 St Colmcilles
Friday 18th March, 2022
Rebel Og East Fe15 Div 2 Hurling League
Fr O Neills 0 - 8 vs 4 - 12 Lisgoold
Mayfield 4 - 6 vs 8 - 14 Watergrasshill
Rebel Og East Fe13 Div 2 Hurling Grading League Section 2
Cobh 2 - 3 vs 5 - 7 Lisgoold
Thursday 17th March, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Hurling League
Fr O Neills 3 - 22 vs 0 - 9 St Colmans 1
Rebel Og East Fe15 Premier 2/Div 1 Hurling League
St Colmans 3 - 12 vs 1 - 11 Killeagh
Aghada 2 - 20 vs 0 - 11 Blackrock
Wednesday 16th March, 2022
Carrigtwohill 1 - 9 vs 3 - 17 St Finbarrs
Rebel Og East Fe15 Div 2 Hurling League
Cobh 3 - 8 vs 4 - 21 Erins Own
Sunday 13th March, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 2 Football League
Cobh 4 - 15 vs 3 - 4 Lisgoold
Saturday 12th March, 2022
Rebel Og East Fe13 Div 1 Football Grading League
Aghada 3 - 7 vs 3 - 6 Kiltha Og
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football Grading League Section 1
St Catherines 6 - 3 vs 0 - 0 Killeagh
Rebel Og East Fe13 Div 2 Football Grading League Section 2
Carrigtwohill - vs - Cobh
Lisgoold 5 - 2 vs 6 - 4 Mayfield
Monday 07th March, 2022
Rebel Og East Fe15 Div 1 Football League
Midleton 2 - 2 vs 0 - 7 Killeagh
Sunday 06th March, 2022
Rebel Og East Fe17 Div 1 Football League
Carrigtwohill 5 - 13 vs 1 - 9 Killeagh
St Colmcilles 4 - 17 vs 1 - 7 St Nicholas
Rebel Og East Fe15 Div 1 Football League
Youghal 5 - 2 vs 7 - 12 St Colmans
Cobh 3 - 4 vs 2 - 9 Mayfield
Aghada 9 - 9 vs 0 - 3 Kiltha Og
Rebel Og East Fe15 Div 2 Football League
Kilavullen 2 - 3 vs 5 - 5 Kilworth Araglen Og
Lisgoold 4 - 5 vs 7 - 4 St Catherines
Castlelyons 1 - 2 vs 4 - 8 Glenville
view all results here