Upcoming Fixtures : 28/10/2021 - 25/11/2021

Go Ahead U20 Championship Division 1 Gr1
31/10/2021
00:00Ballyboden St Endas vsBYE Ballyboden St EndasTBC (Pending)Rd 2More
10:30Kilmacud Crokes vsNa Fianna Kilmacud CrokesTBC (Pending)Rd 2More
14/11/2021
00:00Kilmacud Crokes vsBYE Kilmacud CrokesTBC (Pending)Rd 3More
10:30Na Fianna vsBallyboden St Endas Na FiannaTBC (Pending)Rd 3More
Go Ahead U20 Championship Division 1 Gr2
31/10/2021
00:00Naomh Jude vsBYE Naomh JudeTBC (Pending)Rd 2More
10:30St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh vsLucan Sarsfields St Oliver Plunkett/Eoghan RuadhTBC (Pending)Rd 2More
14/11/2021
00:30St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh vsBYE St Oliver Plunkett/Eoghan RuadhTBC (Pending)Rd 3More
10:30Lucan Sarsfields vsNaomh Jude Lucan SarsfieldsTBC (Pending)Rd 3More
Go Ahead U20 Championship Division 2 Gr2
31/10/2021
00:30Faughs/Celtic vsBYE Faughs/CelticTBC (Pending)Rd 2More
10:30Naomh Mearnog vsSt Vincents Naomh MearnogTBC (Pending)Rd 2More
14/11/2021
00:30Naomh Mearnog vsBYE Naomh MearnogTBC (Pending)Rd 3More
10:30St Vincents vsFaughs/Celtic St VincentsTBC (Pending)Rd 3More
Go Ahead U20 Championship Division 2 Gr1
31/10/2021
00:30Naomh Maur vsBYE Naomh MaurTBC (Pending)Rd 2More
10:30Whitehall Colmcille vsGood Counsel Whitehall ColmcilleTBC (Pending)Rd 2More
14/11/2021
00:30Good Counsel vsBYE Good CounselTBC (Pending)Rd 3More
10:30Naomh Maur vsWhitehall Colmcille Naomh MaurTBC (Pending)Rd 3More
Go Ahead U20 Championship Division 3 Gr1
31/10/2021
00:30Kilmacud Crokes BvsBYE Kilmacud CrokesTBC (Pending)Rd 2More
10:30Raheny vsNa Fianna BRahenyTBC (Pending)Rd 2More
14/11/2021
00:30Raheny vsBYE RahenyTBC (Pending)Rd 3More
10:30Na Fianna BvsKilmacud Crokes BNa FiannaTBC (Pending)Rd 3More
Go Ahead U20 Championship Division 3 Gr2
31/10/2021
00:30Erins Isle vsBYE Erins IsleTBC (Pending)Rd 2More
10:30Naomh Brid vsLucan Sarsfields BNaomh BridTBC (Pending)Rd 2More
14/11/2021
00:30Naomh Brid vsBYE Naomh BridTBC (Pending)Rd 3More
10:30Lucan Sarsfields BvsErins Isle Lucan SarsfieldsTBC (Pending)Rd 3More
Go Ahead U20 Championship Division 4 Gr1
31/10/2021
00:30Clontarf vsBYE ClontarfTBC (Pending)Rd 2More
12:30Naomh Padraig vsRound Tower Naomh PadraigTBC (Pending)Rd 2More
14/11/2021
00:30Naomh Padraig vsBYE Naomh PadraigTBC (Pending)Rd 3More
12:30Round Tower vsClontarf Round TowersTBC (Pending)Rd 3More
Go Ahead U20 Championship Division 4 Gr2
31/10/2021
00:30CBC vsBYE CBCTBC (Pending)Rd 2More
12:30Lucan Sarsfields CvsCommercials Lucan SarsfieldsTBC (Pending)Rd 2More
14/11/2021
00:30Lucan Sarsfields CvsBYE Lucan SarsfieldsTBC (Pending)Rd 3More
12:30Commercials vsCBC CommercialsTBC (Pending)Rd 3More
We Are Dublin Championship U16 Division 4
30/10/2021
13:30Naomh Peregrine vsCraobh Chiarain Naomh PeregrineSt Oliver Plunketts ER (Pending)Division 5More
31/10/2021
15:00Ballyboden St Endas BvsLucan Sarsfields BBallyboden St EndasNaomh Jude (Pending)Round 5More
15:00Naomh Olaf vsCBC Naomh OlafKilmacud Crokes (Pending)Round 5More
We Are Dublin Championship U15 Division 4
30/10/2021
13:30Ballyboden St Endas BvsBeann Eadair Ballyboden St EndasFaughs/Celtic (Pending)Round 5More
13:30Erin Go Bragh vsCuala BErin Go BraghLucan Sarsfields (Pending)Round 5More
13:30Naomh Mearnog vsBYE Naomh MearnogBye (Pending)Round 5More
We Are Dublin Championship U15 Division 5
30/10/2021
13:30Ballinteer St Johns BvsCastleknock BBallinteer St JohnsCuala (Pending)Round 5More
13:30Clann na Gael vsNa Fianna CClann na GaelBallinteer St Johns (Pending)Round 5More
13:30Clontarf BvsBYE ClontarfBye (Pending)Round 5More
We Are Dublin Championship U13 Division 6
31/10/2021
13:30Cuala BvsSt Marks CualaBallinteer St Johns (Pending)Round 5More
13:30Naomh Olaf BvsNaomh Brid BNaomh OlafCuala (Pending)Round 5More
13:30Thomas Davis vsBYE Thomas DavisBye (Pending)Round 5More
We Are Dublin Championship Semi Finals U15
30/10/2021
13:30Ballinteer St Johns AvsSt Vincents Ballinteer St JohnsKilmacud Crokes (Pending)Division 2More
13:30Clontarf vsNaomh Olaf ClontarfSt Vincents (Pending)Division 2More
We Are Dublin Championship Shield Semi Finals U15
30/10/2021
13:30Naomh Brid vsSt Annes Naomh BridSt Oliver Plunketts ER (Pending)Division 2More
13:30Naomh Maur vsWhitehall Colmcille Naomh MaurIan Howley 0879412428 (Pending)Division 2More
We Are Dublin Championship Semi Finals U14
28/10/2021
18:00Naomh Maur AvsWhitehall Colmcille Naomh MaurKarl O'Brien (Pending)Division 3More
We Are Dublin U16 Championship Finals
31/10/2021
14:30Naomh Maur vsLucan Sarsfields National Sports Campus-Abbotstown-BlanchardstownTBC (Pending)Division 1. Main PitchMore
15:00Castleknock vsSt Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh CastleknockTBC (Pending)Division 2More
15:00Naomh Barrog vsFaughs/Celtic Naomh BarrogTBC (Pending)Division 3More
15:00Round Tower vsScoil Ui Chonaill Round TowersTBC (Pending)Division 4More
We Are Dublin U15 Championship Finals
30/10/2021
11:30Commercials vsCastleknock Ivy GroundsTBC (Pending)Division 3More
13:30Na Fianna vsBallyboden St Endas Ivy GroundsTBC (Pending)Division 1More
We Are Dublin U14 Championship Finals
31/10/2021
13:30Erin Go Bragh vsStars of Erin Erin Go BraghTBC (Pending)Division 6More
13:30Fingallians vsCraobh Chiarain FingalliansTBC (Pending)Division 5More
13:30Naomh Jude vsFaughs/Celtic Naomh JudeTBC (Pending)Division 2More
13:30O Tooles GAA vsCBC O Tooles GAATBC (Pending)Division 4More
13:30TBC vsGood Counsel TBCTBC (Pending)Division 3More
15:00Kilmacud Crokes vsLucan Sarsfields Kilmacud CrokesTBC (Pending)Division 1. Crokes at HomeMore
We Are Dublin U13 Championship Finals
31/10/2021
12:30Naomh Brid vsKilmacud Crokes National Sports Campus-Abbotstown-BlanchardstownTBC (Pending)Division 1. Pitch No 4More
13:30Lucan Sarsfields BvsBeann Eadair Lucan SarsfieldsTBC (Pending)Division 5More
13:30Naomh Mearnog vsWhitehall Colmcille Naomh MearnogTBC (Pending)Division 2More
13:30O Dwyers 1vsBallyboden St Endas BO DwyersTBC (Pending)Division 4More
13:30Raheny BvsClontarf CRahenyTBC (Pending)Division 7More
13:30Round Tower vsFingallians Round TowersTBC (Pending)Division 3More
We Are Dublin U16 Championship Shield Finals
31/10/2021
15:00Na Fianna vsNaomh Brid Na FiannaTBC (Pending)Division 1More
15:00St Annes vsNaomh Mearnog St AnnesTBC (Pending)Division 3More
15:00Thomas Davis vsSkerries Harps BThomas DavisTBC (Pending)Division 5More
16:30Clontarf vsBallinteer St Johns ClontarfTBC (Pending)Division 2. Pitch No 34More
We Are Dublin U15 Championship Shield Finals
30/10/2021
13:30Kilmacud Crokes vsNaomh Jude Kilmacud CrokesTBC (Pending)Division 1More
14:30Raheny vsWestmanstown RahenyTBC (Pending)Division 3More
We Are Dublin U14 Championship Shield Finals
31/10/2021
13:30Ballinteer St Johns BvsClontarf BBallinteer St JohnsTBC (Pending)Division 6More
13:30Lucan Sarsfields BvsNaomh Padraig Lucan SarsfieldsTBC (Pending)Division 4More
13:30Na Fianna BvsRaheny BNa FiannaTBC (Pending)Division 5More
13:30Naomh Barrog vsBallyboden St Endas BNaomh BarrogTBC (Pending)Division 1More
15:00Commercials vsRaheny CommercialsTBC (Pending)Division 2More
15:00St Vincents vsSt Finians St VincentsTBC (Pending)Division 3More
We Are Dublin U13 Championship Shield Finals
31/10/2021
11:00Crumlin vsNaomh Maur CrumlinTBC (Pending)Division 3More
13:00Naomh Fionnbarra vsBallinteer St Johns BNaomh FionnbarraTBC (Pending)Division 5More
13:30Clontarf vsFaughs/Celtic ClontarfTBC (Pending)Division 2. Pitch No 21More
13:30St Vincents vsNa Fianna St VincentsTBC (Pending)Division 1More
15:00Clontarf BvsNaomh Peregrine ClontarfTBC (Pending)Division 4. Pitch No 21More