Upcoming Fixtures : 21/08/2019 - 18/09/2019

Senior Cup
29/08/2019
19:30Lansdowne vsTerenure College RFC Lansdowne Road1st RoundMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Lansdowne Road
19:30MU Barnhall vsUCD Maynooth University (North Campus)1st RoundMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Maynooth University (North Campus)
19:30Old Wesley vsClontarf Energia Park (Donnybrook)1st RoundMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Energia Park (Donnybrook)
Senior League - Division 1A
06/09/2019
20:00St Marys College RFC vsUCD Templeville RdMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Templeville Rd
07/09/2019
12:00Terenure College RFC vsClontarf Lakelands ParkMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Lakelands Park
14/09/2019
15:00Clontarf vsSt Marys College RFC Castle AvenueMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Castle Avenue
15:00UCD vsTerenure College RFC BelfieldMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Belfield
Senior League - Division 1B
21/08/2019
20:00Old Wesley vsDublin University Energia Park (Donnybrook)More
Referee : Berney White (Pending) Venue : Energia Park (Donnybrook)
06/09/2019
19:30Lansdowne vsNaas Lansdowne RoadMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Lansdowne Road
14/09/2019
15:00Dublin University vsLansdowne College ParkMore
Referee : TBC (Pending) Venue : College Park
15:00Naas vsOld Wesley ForenaughtsMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Forenaughts
Senior League - Division 2A
06/09/2019
20:00Blackrock College RFC vsOld Belvedere StradbrookMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Stradbrook
07/09/2019
15:00Skerries vsMalahide HolmpatrickMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Holmpatrick
14/09/2019
15:00Malahide vsBlackrock College RFC Estuary RdMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Estuary Rd
15:00Old Belvedere vsSkerries Ollie Campbell ParkMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Ollie Campbell Park
Senior League - Division 2B
07/09/2019
15:00Navan vsTullamore Balreask OldMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Balreask Old
14/09/2019
15:00Tullamore vsGreystones SpollenstownMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Spollenstown
Senior League - Division 2C
07/09/2019
15:00MU Barnhall vsWanderers ParsonstownMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Parsonstown
14/09/2019
15:00Wanderers vsEnniscorthy Lansdowne RoadMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Lansdowne Road
Leinster League - Division 1A
14/09/2019
15:00Dundalk vsAshbourne Mill RdMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Mill Rd
15:00Gorey vsBective Rangers ClonattinMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Clonattin
15:00Kilkenny vsSeapoint FoulkstownMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Foulkstown
15:00Suttonians vsWicklow John J McDowell Memorial GroundsMore
Referee : TBC (Pending) Venue : John J McDowell Memorial Grounds
Seconds League (J2) - Division 1A
14/09/2019
13:30Dundalk vsAshbourne Mill RdMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Mill Rd
13:30Gorey vsBective Rangers ClonattinMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Clonattin
13:30Kilkenny vsSeapoint FoulkstownMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Foulkstown
13:30Suttonians vsWicklow John J McDowell Memorial GroundsMore
Referee : TBC (Pending) Venue : John J McDowell Memorial Grounds
Hosie Cup (J1) - Group 1
22/08/2019
20:00Clondalkin vsCill Dara Gordon Park KingswoodMore
Referee : Clive Wardrop (Pending) Venue : Gordon Park Kingswood
25/08/2019
15:00Naas vsNorth Kildare ForenaughtsMore
Referee : William K Murphy (Pending) Venue : Forenaughts
08/09/2019
15:00Cill Dara vsNaas Silken Thomas ParkMore
Venue : Silken Thomas Park
15:00North Kildare vsClondalkin The Maws KilcockMore
Venue : The Maws Kilcock
15/09/2019
15:00Cill Dara vsNorth Kildare Silken Thomas ParkMore
Venue : Silken Thomas Park
15:00Clondalkin vsNaas Gordon Park KingswoodMore
Venue : Gordon Park Kingswood
Hosie Cup (J1) - Group 2
25/08/2019
15:00Athy vsPortlaoise The ShowgroundsMore
Referee : Tom Colton (Pending) Venue : The Showgrounds
15:00Portarlington vsNewbridge Lea RdMore
Referee : Jason Teahan (Pending) Venue : Lea Rd
08/09/2019
15:00Newbridge vsAthy RosetownMore
Venue : Rosetown
15:00Portlaoise vsPortarlington TogherMore
Venue : Togher
15/09/2019
15:00Portarlington vsAthy Lea RdMore
Venue : Lea Rd
15:00Portlaoise vsNewbridge TogherMore
Venue : Togher
South East League Premier Division (J1) - Group A
25/08/2019
15:00Tullow vsWicklow Black GatesGame OffMore
Venue : Black Gates
01/09/2019
15:00Wicklow vsKilkenny Ashtown LaneMore
Venue : Ashtown Lane
08/09/2019
15:00Kilkenny vsTullow FoulkstownMore
Venue : Foulkstown
South East League Premier Division (J1) - Group B
25/08/2019
15:00Gorey vsEnniscorthy ClonattinMore
Referee : Duncan Duke (Pending) Venue : Clonattin
08/09/2019
15:00Co Carlow vsGorey Oak ParkMore
Venue : Oak Park
15/09/2019
15:00Enniscorthy vsCo Carlow Alcast ParkMore
Venue : Alcast Park
PST Sport Midland J1 League - Section A
25/08/2019
15:00Longford vsMullingar RFC CPL ParkMore
Referee : Mark Scoyne (Pending) Venue : CPL Park
01/09/2019
15:00Longford vsEdenderry CPL ParkMore
Venue : CPL Park
15:00Mullingar RFC vsTullamore Shay Murtagh ParkMore
Venue : Shay Murtagh Park
08/09/2019
15:00Tullamore vsLongford SpollenstownMore
Venue : Spollenstown
15:30Edenderry vsMullingar RFC Coolavacoose CarburyMore
Venue : Coolavacoose Carbury
12/09/2019
19:30Edenderry vsTullamore Coolavacoose CarburyMore
Venue : Coolavacoose Carbury
PST Sport Midland J1 League - Section B
01/09/2019
15:00Birr vsMidland Warriors RiversideMore
Venue : Riverside
08/09/2019
15:00Midland Warriors vsRoscrea The Showgrounds MoateMore
Venue : The Showgrounds Moate
15/09/2019
15:00Roscrea vsBirr StreamstownMore
Venue : Streamstown
Spencer Cup (J1) - Section A
25/08/2019
13:00De La Salle Palmerston vsSeapoint Kirwan ParkMore
Referee : Ian Hayes (Pending) Venue : Kirwan Park
29/08/2019
20:00Seapoint vsSuttonians Kilbogget Park KillineyMore
Venue : Kilbogget Park Killiney
Spencer Cup (J1) - Section B
22/08/2019
20:00Ashbourne vsMonkstown Milltown HouseMore
Referee : Tomas Treacy (Pending) Venue : Milltown House
05/09/2019
20:00Bective Rangers vsMonkstown Energia Park (Donnybrook)More
Venue : Energia Park (Donnybrook)
Lalor Cup (J2) - Group 1
25/08/2019
13:30Clondalkin vsCill Dara Gordon Park KingswoodMore
Venue : Gordon Park Kingswood
13:30Naas vsNorth Kildare ForenaughtsMore
Venue : Forenaughts
08/09/2019
13:30Cill Dara vsNaas Silken Thomas ParkMore
Venue : Silken Thomas Park
13:30North Kildare vsClondalkin The Maws KilcockMore
Venue : The Maws Kilcock
15/09/2019
13:00Clondalkin vsNaas Gordon Park KingswoodMore
Venue : Gordon Park Kingswood
13:30Cill Dara vsNorth Kildare Silken Thomas ParkMore
Venue : Silken Thomas Park
Lalor Cup (J2) - Group 2
25/08/2019
13:30Athy vsPortlaoise The ShowgroundsMore
Venue : The Showgrounds
13:30Portarlington vsNewbridge Lea RdMore
Venue : Lea Rd
08/09/2019
13:30Newbridge vsAthy RosetownMore
Venue : Rosetown
13:30Portlaoise vsPortarlington TogherMore
Venue : Togher
15/09/2019
13:30Portarlington vsAthy Lea RdMore
Venue : Lea Rd
13:30Portlaoise vsNewbridge TogherMore
Venue : Togher
South East League Division 1 (J2) - Group A
25/08/2019
13:30Gorey vsNew Ross ClonattinMore
Referee : Laurence Conroy (Pending) Venue : Clonattin
15:00Co Carlow vsWexford Wanderers Oak ParkMore
Referee : Simon Porter (Pending) Venue : Oak Park
01/09/2019
15:00Wexford Wanderers vsGorey Park LaneMore
Venue : Park Lane
08/09/2019
15:00Co Carlow vsGorey Oak ParkMore
Venue : Oak Park
15:00New Ross vsWexford Wanderers Allianz Park SouthknockMore
Venue : Allianz Park Southknock
15/09/2019
15:00New Ross vsCo Carlow Allianz Park SouthknockMore
Venue : Allianz Park Southknock
South East League Division 1 (J2) - Group B
25/08/2019
15:00Tullow vsWicklow Black GatesGame OffMore
Venue : Black Gates
08/09/2019
15:00Wicklow vsNew Ross Ashtown LaneMore
Venue : Ashtown Lane
15/09/2019
15:00New Ross vsTullow Allianz Park SouthknockMore
Venue : Allianz Park Southknock
South East League Division 1 (J2) - Group C
01/09/2019
15:00Wexford Wanderers vsKilkenny Park LaneMore
Venue : Park Lane
08/09/2019
15:00Kilkenny vsArklow FoulkstownMore
Venue : Foulkstown
15/09/2019
15:00Arklow vsWexford Wanderers The OvalMore
Venue : The Oval
Jenkinson Cup (J2) - Group 1
01/09/2019
15:00Athboy vsArdee TownsparkMore
Venue : Townspark
15:00Swords vsNorth Meath ALSAA Sports ComplexMore
Venue : ALSAA Sports Complex
08/09/2019
15:00Ardee vsSwords TownsparkMore
Venue : Townspark
15:00North Meath vsAthboy The Grange KellsMore
Venue : The Grange Kells
15/09/2019
15:00Ardee vsNorth Meath TownsparkMore
Venue : Townspark
15:00Swords vsAthboy ALSAA Sports ComplexMore
Venue : ALSAA Sports Complex
Jenkinson Cup (J2) - Group 2
01/09/2019
15:00Dundalk vsAshbourne Mill RdMore
Venue : Mill Rd
08/09/2019
15:00Ashbourne vsSkerries Milltown HouseMore
Venue : Milltown House
15:00Boyne vsDundalk Shamrock LodgeMore
Venue : Shamrock Lodge
15/09/2019
15:00Boyne vsAshbourne Shamrock LodgeMore
Venue : Shamrock Lodge
Jim Byrne Cup (J2)
31/08/2019
15:00Bective Rangers vsCoolmine Energia Park (Donnybrook)More
Referee : TBC (Pending) Venue : Energia Park (Donnybrook)
15:00Monkstown vsDe La Salle Palmerston Sydney ParadeMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Sydney Parade
15:00Suttonians vsAshbourne John J McDowell Memorial GroundsMore
Referee : TBC (Pending) Venue : John J McDowell Memorial Grounds
03/09/2019
20:00Railway Union vsSeapoint Park AvenueMore
Referee : TBC (Pending) Venue : Park Avenue