OFFICIAL WATERFORD GAA WEBSITE

Connect With Us

Saturday 15th June, 2019
Bord na nOg U13 Football Division 2 County Final
St Saviour's 1 - 6 vs 1 - 5 The Nire
Bord na nOg Division 3 County Final
Clashmore Kinsalebeg 1 - 7 vs 3 - 7 Mount Sion
Comeragh Oil Western Intermediate Hurling Championship Group 1
Stradbally 1 - 9 vs 0 - 17 Shamrocks
The Local Bar Western Junior C Hurling Championship Group 2
Modeligo 0 - 12 vs 1 - 14 Ballysaggart
Friday 14th June, 2019
White Bar Junior C Football Championship
Kill - vs - Micheal MacCraith
Co. Senior Hurling League Group B
Dungarvan 1 - 17 vs 0 - 7 Abbeyside
City League U11 Hurling Div 1
Ballygunner/Baile Gunnair 2 - 3 vs 5 - 7 De La Salle
City League U11 Hurling Div 2
Clonea - vs - St Saviour's
Kilmacow 2 - 6 vs 0 - 0 Portlaw
Sacred Heart 5 - 10 vs 1 - 1 Tramore White
Tramore Blue 12 - 5 vs 3 - 5 Passage
City League U11 Hurling Div 3
De La Salle 2 - 1 vs 5 - 11 Roanmore
Thursday 13th June, 2019
JJ Kavanagh & Sons Co. Junior B Football Championship Group B
Rathgormack 5 - 8 vs 4 - 8 An Rinn
Wednesday 12th June, 2019
County Bord na nOg U13 F Divsion 1 Knockout
Gaultier 1 - 7 vs 0 - 0 Clan na Gael
City League U12 Hurling Div 2
Passage 1 - 10 vs 3 - 4 Kilmacow
Tuesday 11th June, 2019
East Bord na nOg U14 H Division 2 Knockout
Portlaw / Ballyduff 2 - 15 vs 3 - 11 Ferrybank
City League U12 Hurling Div 2
St Molleran's 1 - 8 vs 4 - 14 Sacred Heart
Monday 10th June, 2019
City League U12 Hurling Div 1
Mt. Sion 3 - 10 vs 2 - 8 Ferrybank
City League U12 Hurling Div 3
Clan na Gael 5 - 2 vs 3 - 7 Roanmore
Slieverue 2 - 2 vs 0 - 3 De La Salle
St Saviour's 2 - 5 vs 1 - 4 Tramore Blue
Tramore White 0 - 2 vs 3 - 2 St Mary's Juvenile
Sunday 09th June, 2019
Feile na nGael 2019- Camogie Division 4 - Shield
Killeagh/Inniscarra 2 - 1 vs 7 - 3 De La Salle
Feile na nGael 2019 - Camogie Division 1 - Cup
Sarsfields 1 - 9 vs 0 - 3 Gaultier
Feile na nGael 2019- Boys Division 1 - Cup
Turloughmore 3 - 6 vs 0 - 3 De La Salle
Feile na nGael 2019- Camogie Division 4 - Shield
Greenlough/Bishopstown 0 - 1 vs 1 - 3 De La Salle
The Local Bar Western Junior C Hurling Championship Group 1
Cnoc Mheilearaí/Fanaithe an Ghleanna 0 - 11 vs 1 - 20 Brickey Rangers
Co. Senior Hurling League Group A
Mt. Sion 1 - 16 vs 1 - 21 Ballygunner/Baile Gunnair
Roanmore 0 - 15 vs 0 - 17 Clonea
Co. Senior Hurling League Group B
Tallow 2 - 19 vs 1 - 11 Fourmilewater
West Intermediate Hurling League Group 2
Ballinameela 1 - 14 vs 2 - 17 Ballysaggart
Geraldines - vs - An Rinn
Saturday 08th June, 2019
Feile na nGael 2019 - Camogie Division 1 - Group D
Éire Óg Hurling & Football Club 2 - 7 vs 1 - 2 Gaultier
Feile na nGael 2019- Boys Division 3 - Group D
Carrigaline 2 - 1 vs 0 - 6 Fourmilewater
Feile na nGael 2019- Boys Division 1 - Group C
Sarsfields 1 - 5 vs 1 - 9 De La Salle
Feile na nGael 2019- Boys Division 6 - Group B
Nemo Rangers 2 - 5 vs 0 - 1 Passage
Feile na nGael 2019 - Camogie Division 4 - Group D
Éire Óg Hurling & Football Club 0 - 0 vs 2 - 4 De La Salle
Feile na nGael 2019- Camogie Division 4 - Shield
De La Salle 3 - 3 vs 0 - 1 Kildalkey
Feile na nGael 2019- Boys Division 3 - Cup
Fourmilewater 1 - 4 vs 2 - 3 Bruff
Feile na nGael 2019 - Camogie Division 1 - Cup
Inniscarra 2 - 4 vs 3 - 3 Gaultier
Feile na nGael 2019- Boys Division 1 - Cup
Lucan Sarsfields 1 - 5 vs 1 - 9 De La Salle
Feile na nGael 2019- Boys Division 6 - Cup
Naomh Brid 2 - 1 vs 0 - 6 Passage
City League U11 Hurling Div 2
St Saviour's 1 - 3 vs 3 - 3 Glenmore
Friday 07th June, 2019
Feile na nGael 2019 - Camogie Division 1 - Group D
Aghabullogue 0 - 1 vs 0 - 2 Gaultier
Feile na nGael 2019 - Camogie Division 4 - Group D
Ballinora 2 - 6 vs 3 - 3 De La Salle
Feile na nGael 2019- Boys Division 6 - Group B
Ballygiblin 0 - 2 vs 0 - 8 Passage
Feile na nGael 2019- Boys Division 3 - Group D
Blackrock (Carraig Dubh) 2 - 0 vs 1 - 10 Fourmilewater
Feile na nGael 2019- Boys Division 1 - Group C
Douglas 0 - 3 vs 0 - 8 De La Salle
De La Salle 0 - 7 vs 3 - 7 Durlas Óg
Feile na nGael 2019- Boys Division 3 - Group D
Fourmilewater 0 - 9 vs 1 - 2 JK Brackens
Feile na nGael 2019 - Camogie Division 1 - Group D
Gaultier 1 - 2 vs 0 - 4 Baile Buadáin Naomh Éanna/Ballyboden/St Enda's
Feile na nGael 2019- Boys Division 6 - Group B
Passage 4 - 2 vs 1 - 5 Pádraig Pearses
The Local Bar Western Junior B Hurling Championship Group
Lismore 2 - 11 vs 3 - 14 Fourmilewater
The Local Bar Western Junior C Hurling Championship Group 2
Cappoquin 3 - 23 vs 1 - 11 Clashmore/Kinsalebeg
Gerry Kennedy Crash Repairs East Junior A Hurling Championship
Ballygunner/Baile Gunnair 0 - 19 vs 2 - 12 Bunmahon
Passage 4 - 12 vs 1 - 21 Micheal MacCraith Tramore
City League U12 Hurling Div 2
Portlaw 3 - 2 vs 3 - 6 Roanmore
City League U11 Hurling Div 1
St Molleran's 4 - 9 vs 4 - 1 Mt. Sion
Thursday 06th June, 2019
City League U12 Hurling Div 3
Clan na Gael 1 - 3 vs 1 - 3 St Saviour's
Wednesday 05th June, 2019
City League U12 Hurling Div 1
Mt. Sion 4 - 4 vs 0 - 5 Carrickshock
City League U12 Hurling Div 3
De La Salle 3 - 4 vs 3 - 4 Tramore Blue
Town & Country U12 H Division 1
Naomh Carthaigh 1 - 2 vs 1 - 1 Youghal
St Oliver's 1 - 1 vs 1 - 2 Dungarvan
Town & Country U12 H Division 2
Abbeyside 1 - 1 vs 1 - 2 Brickey Rangers
Fourmilewater 1 - 2 vs 1 - 1 Cappoquin Affane
City League U11 Hurling Div 3
Ballyduff Lower 0 - 2 vs 7 - 10 Mt. Sion
Tuesday 04th June, 2019
Co. Senior Football League Group B
Gaultier 4 - 12 vs 4 - 5 Clashmore Kinsalebeg
City League U12 Hurling Div 1
De La Salle 3 - 4 vs 5 - 8 Ballygunner Red Team
Monday 03rd June, 2019
East Bord na nOg U13 F Division 2 Knockout
St Saviour's 3 - 5 vs 2 - 7 Rathgormack
East Bord na nOg U13 F Division 3 Knockout
Mount Sion 3 - 9 vs 0 - 5 Sacred Heart
Saturday 01st June, 2019
West Bord na nOg U13 F Division 2 Knockout
The Nire 2 - 5 vs 1 - 6 Brickey Rangers
County Bord na nOg U13 F Divsion 1 Knockout
Clan na Gael 3 - 7 vs 1 - 3 St Patrick's
Gaultier 0 - 15 vs 0 - 4 St Mary's Juvenile
Gerry Kennedy Crash Repairs East Junior A Hurling Championship
Mt. Sion - vs - Bunmahon
West Bord na nOg U13 F Division 3 Knockout
Clashmore Kinsalebeg 5 - 8 vs 0 - 4 Deuglán Naofa
Friday 31st May, 2019
Gerry Kennedy Crash Repairs East Junior A Hurling Championship
Roanmore 4 - 18 vs 3 - 6 Ballygunner/Baile Gunnair
City League U11 Hurling Div 1
Roanmore 2 - 10 vs 2 - 11 Ballygunner/Baile Gunnair
De La Salle 12 - 5 vs 2 - 2 Mooncoin
City League U11 Hurling Div 2
Passage 4 - 0 vs 3 - 11 Kilmacow
Piltown 4 - 6 vs 3 - 8 Tramore Blue
Portlaw 1 - 3 vs 2 - 3 Sacred Heart
Tramore White 5 - 4 vs 2 - 2 Clonea
City League U11 Hurling Div 3
Butlerstown GAA Club 7 - 2 vs 2 - 1 De La Salle
Carrigeen 1 - 1 vs 7 - 2 St Mary's Juvenile
Ferrybank 4 - 7 vs 2 - 6 Ballygunner/Baile Gunnair
Roanmore 2 - 6 vs 2 - 3 Na Gaeil
Town & Country U11 H Division 1
Clashmore/Kinsalebeg 1 - 1 vs 1 - 2 Fourmilewater
Dungarvan 1 - 1 vs 1 - 2 Abbeyside
St Oliver's 1 - 1 vs 1 - 2 Naomh Carthaigh
Town & Country U11 H Division 2
Abbeyside 1 - 2 vs 1 - 1 Stradbally
Naomh Brid 1 - 1 vs 1 - 2 St Patrick's
Town & Country U11 H Division 3
Ballyduff Upper 1 - 2 vs 1 - 1 Cappoquin Affane
Cois Bhride 1 - 2 vs 1 - 1 Ardmore
Kilrossanty/Cill Rosanta 1 - 2 vs 1 - 1 An Ghaeltacht
Thursday 30th May, 2019
John J Murphy East Junior B Hurling Championship
Mt. Sion 3 - 10 vs 3 - 10 De La Salle
John J. Murphy East Junior Hurling C Championship
Butlerstown GAA Club 1 - 11 vs 3 - 13 Portlaw
County Bord na nOg U14 H Knockout Divsion 1
Abbeyside 1 - 14 vs 2 - 8 Clonea
Ballygunner/Baile Gunnair 1 - 20 vs 1 - 7 St Molleran's
Naomh Carthaigh 4 - 4 vs 3 - 5 De La Salle
East Bord na nOg U14 H Division 2 Knockout
Ballygunner/Baile Gunnair 0 - 7 vs 2 - 13 Mt. Sion
East Bord na nOg U14 H Division 3 Knockout
Roanmore 1 - 6 vs 5 - 10 Passage
Sacred Heart 4 - 6 vs 5 - 4 Micheal MacCraith Tramore
West Bord na nOg U14 H Knockout Division 2
Ballyduff Upper 3 - 5 vs 5 - 10 Naomh Brid
West Bord na nOg U14 H Knockout DIvision 3
Ardmore - vs - Dungarvan
Wednesday 29th May, 2019
Co. Senior Football League Group B
Gaultier 6 - 10 vs 4 - 9 Brickey Rangers
West Bord na nOg U14 H Knockout Division 2
Cois Bhride 1 - 12 vs 3 - 12 Fourmilewater
City League U11 Hurling Div 3
Ballygunner/Baile Gunnair 4 - 6 vs 0 - 0 Ballyduff Lower
De La Salle 3 - 6 vs 1 - 4 Carrigeen
Tuesday 28th May, 2019
Co. Senior Football League Group B
Deuglán Naofa 5 - 18 vs 5 - 15 Clashmore Kinsalebeg
Town & Country U12 H Division 1
Ballyduff Upper 1 - 1 vs 1 - 2 Naomh Carthaigh
City League U11 Hurling Div 2
Tramore Blue 2 - 10 vs 5 - 4 Glenmore
Monday 27th May, 2019
West Bord na nOg U13 F Division 2 Knockout
Brickey Rangers 4 - 8 vs 0 - 3 Ballinacourty
The Nire 5 - 9 vs 2 - 2 Dún Garbhan
County Bord na nOg U13 F Divsion 1 Knockout
St Patrick's - vs - Portlaw / Ballyduff
St Mary's Juvenile 1 - 4 vs 0 - 1 St Oliver's
East Bord na nOg U13 F Division 2 Knockout
Ferrybank 2 - 2 vs 1 - 6 St Saviour's
Rathgormack 6 - 8 vs 2 - 8 Micheal MacCraith
West Bord na nOg U13 F Division 3 Knockout
Clashmore Kinsalebeg 15 - 12 vs 1 - 5 Kilrossanty
Deuglán Naofa 9 - 6 vs 3 - 1 Affane
Sunday 26th May, 2019
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group B
Butlerstown GAA Club 1 - 11 vs 1 - 17 Dunhill
Radley Engineering Western Intermediate Football Championship
Ballinacourty 1 - 12 vs 0 - 10 Modeligo
Ballinameela 1 - 10 vs 2 - 13 Dún Garbhan
Saturday 25th May, 2019
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group A
Fenor 0 - 5 vs 6 - 26 De La Salle
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group B
Ballygunner/Baile Gunnair 3 - 15 vs 0 - 12 Erins Own
Co. Senior Football League Group A
Kilrossanty 0 - 12 vs 0 - 10 Stradbally
Rathgormack 5 - 14 vs 8 - 13 An Rinn
Co. Senior Football League Group B
Brickey Rangers - vs - Deuglán Naofa
Kilmacthomas 3 - 9 vs 0 - 5 Portlaw
Friday 24th May, 2019
Lawlors Hotel Junior Football Championship Grp
Geraldines 1 - 13 vs 0 - 8 Affane
Shamrocks 3 - 3 vs 0 - 13 Ballyduff Upper
Tulach An Iarainn 3 - 6 vs 1 - 11 Old Parish
JJ Kavanagh & Sons Co. Junior B Football Championship Group A
Clashmore Kinsalebeg 1 - 12 vs 0 - 8 Brickey Rangers
Dún Garbhan 1 - 6 vs 5 - 9 The Nire
JJ Kavanagh & Sons Co. Junior B Football Championship Group B
An Rinn 3 - 6 vs 2 - 8 Gaultier
Ballinameela 0 - 5 vs 3 - 14 Stradbally
Gerry Kennedy Crash Repairs East Junior A Hurling Championship
Ballydurn 1 - 16 vs 0 - 16 Passage
John J Murphy East Junior B Hurling Championship
De La Salle 1 - 15 vs 0 - 13 Erins Own
Dunhill 2 - 7 vs 5 - 16 Mt. Sion
John J. Murphy East Junior Hurling C Championship
St Saviour's 2 - 16 vs 4 - 11 Ballyduff Lower
East Bord na nOg U14 H Division 2 Knockout
Ballygunner/Baile Gunnair 3 - 7 vs 3 - 3 St Mary's Juvenile
City League U12 Hurling Div 1
Ballygunner Black 3 - 4 vs 4 - 7 Mooncoin
Ferrybank 2 - 2 vs 4 - 12 Glenmore
City League U12 Hurling Div 2
Clonea 3 - 7 vs 0 - 2 Portlaw
Roanmore 4 - 15 vs 1 - 1 St Molleran's
City League U12 Hurling Div 3
Roanmore 3 - 4 vs 3 - 10 Slieverue
St Mary's Juvenile 0 - 4 vs 0 - 1 Clan na Gael
Tramore White 2 - 5 vs 3 - 2 St Saviour's
Town & Country U12 H Division 1
Dungarvan 1 - 2 vs 1 - 1 Cois Bhride
St Patrick's 1 - 1 vs 1 - 2 St Oliver's
Town & Country U12 H Division 2
Ardmore 1 - 2 vs 1 - 1 Abbeyside
Cappoquin Affane 1 - 2 vs 1 - 1 Brickey Rangers
Fourmilewater 1 - 2 vs 1 - 1 Naomh Brid
Stradbally 1 - 1 vs 1 - 2 An Ghaeltacht
Thursday 23rd May, 2019
Radley Engineering Western Intermediate Football Championship
Emmetts 0 - 8 vs 2 - 12 Sliabh gCua
John J Murphy East Junior B Hurling Championship
St Molleran's 4 - 20 vs 1 - 4 Passage
John J. Murphy East Junior Hurling C Championship
Naomh Pól 2 - 11 vs 2 - 9 Portlaw
Wednesday 22nd May, 2019
Butlerstown GAA Club 3 - 13 vs 2 - 12 Roanmore
County Bord na nOg U14 F Knockout Div 1
Gaultier 3 - 1 vs 2 - 3 Ballinacourty
East Bord na nOg U14 H Division 2 Knockout
Clan na Gael 0 - 7 vs 3 - 10 Portlaw / Ballyduff
West Bord na nOg U14 H Knockout DIvision 3
Dungarvan 4 - 14 vs 2 - 2 Cappoquin Affane
St Oliver's 1 - 5 vs 6 - 6 Clashmore/Kinsalebeg
City League U12 Hurling Div 1
Mooncoin 5 - 7 vs 3 - 4 De La Salle
City League U11 Hurling Div 2
Sacred Heart 5 - 6 vs 0 - 2 Passage
Clonea 4 - 6 vs 1 - 4 Portlaw
Tramore White 3 - 2 vs 5 - 7 St Saviour's
City League U11 Hurling Div 3
Butlerstown GAA Club 7 - 1 vs 1 - 4 Roanmore
Mt. Sion 6 - 7 vs 1 - 8 Na Gaeil
St Mary's Juvenile 5 - 0 vs 5 - 3 Ferrybank
Tuesday 21st May, 2019
Co. Senior Football League Group B
Kilmacthomas 1 - 15 vs 4 - 6 Deuglán Naofa
Portlaw 1 - 12 vs 0 - 11 Clashmore Kinsalebeg
Monday 20th May, 2019
Co. Senior Hurling League Group B
Abbeyside 2 - 17 vs 0 - 10 Fourmilewater
County Bord na nOg U13 F Division 1
Clan na Gael - vs - St Oliver's
Portlaw / Ballyduff 1 - 4 vs 4 - 10 St Patrick's
Gaultier - vs - St Mary's Juvenile
East Bord na nOg U13 F Division 2 Knockout
Micheal MacCraith 6 - 9 vs 2 - 3 Gaultier
East Bord na nOg U13 F Division 3
Sacred Heart - vs - Roanmore
West Bord na nOg U13 F Division 2
Dún Garbhan - vs - Ballyduff Upper
Naomh Carthaigh - vs - The Nire
An Ghaeltacht 3 - 10 vs 3 - 5 Cois Bhride
Stradbally 0 - 9 vs 11 - 11 Brickey Rangers
West Bord na nOg U13 F Division 3
Clashmore Kinsalebeg 8 - 8 vs 0 - 3 Affane
Kilrossanty 2 - 4 vs 6 - 10 Deuglán Naofa
City League U12 Hurling Div 1
Ballygunner Black 4 - 5 vs 4 - 5 Glenmore
Ballygunner Red Team 4 - 8 vs 3 - 7 Carrickshock
Sunday 19th May, 2019
City League U12 Hurling Div 2
Kilmacow 0 - 6 vs 2 - 2 Portlaw

Latest FIXTURES

Sunday 16th June, 2019
West Intermediate Hurling League Group 2
12:00 An Rinn vs Ballysaggart
Monday 17th June, 2019
City League U12 Hurling Div 1
19:00 Ballygunner Black vs Carrickshock
City League U12 Hurling Div 2
18:30 Roanmore vs Kilmacow
City League U11 Hurling Div 2
19:00 St Saviour's vs Piltown
City League U11 Hurling Div 3
18:30 St Mary's Juvenile vs Butlerstown GAA Club
Wednesday 19th June, 2019
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Football Championship - Division 3 Knockout
19:30 Cois Bhride vs St Saviour's
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Football Championship - Division 2 Knockout
19:30 De La Salle vs St. Patricks / Naomh Bríd
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Football Championship - Division 1
19:30 The Nire vs Gaultier
County Bord na nOg U14 H Knockout Divsion 1
19:00 Brickey Rangers vs Ballygunner/Baile Gunnair
19:00 Naomh Carthaigh vs Abbeyside
East Bord na nOg U14 H Division 2 Knockout
19:45 Mt. Sion vs Portlaw / Ballyduff
East Bord na nOg U14 H Division 3 Knockout
18:30 Passage vs Micheal MacCraith Tramore
West Bord na nOg U14 H Knockout Division 2
19:00 Fourmilewater vs Naomh Brid
City League U12 Hurling Div 1
18:15 Mooncoin vs Ballygunner Red Team
City League U12 Hurling Div 2
18:30 Kilmacow vs Clonea
City League U11 Hurling Div 1
18:30 Mt. Sion vs Roanmore
City League U11 Hurling Div 3
18:30 Na Gaeil vs Ballyduff Lower
Thursday 20th June, 2019
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Football Championship - Division 2 Knockout
19:30 Rathgormack vs Clan na Gael
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Hurling Championship - Group C
19:45 Lismore vs Ballyduff Upper
The Local Bar Western Junior A Hurling Championship Group
20:00 Kilrossanty/Cill Rosanta vs Abbeyside
John J Murphy East Junior B Hurling Championship
19:30 Passage vs De La Salle
19:30 St Molleran's vs Mt. Sion
John J. Murphy East Junior Hurling C Championship
19:30 Butlerstown GAA Club vs Naomh Pól
19:30 Ferrybank vs Roanmore
19:30 St Saviour's vs Portlaw
City League U11 Hurling Div 3
19:00 Mt. Sion vs Ferrybank
Friday 21st June, 2019
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group A
19:30 Ballyduff Lower vs St Saviour's
19:30 St Molleran's vs Fenor
Comeragh Oil Western Intermediate Hurling Championship Group 1
20:00 Ballinameela vs Stradbally
The Local Bar Western Junior A Hurling Championship Group
20:00 Tourin vs St Mary's
Gerry Kennedy Crash Repairs East Junior A Hurling Championship
18:45 Mt. Sion vs Roanmore
19:30 Ballydurn vs Ballygunner/Baile Gunnair
20:00 Passage vs Kilmacthomas
John J Murphy East Junior B Hurling Championship
19:30 Clonea vs Erins Own
County Bord na nOg U15 H Division 3
18:00 Ferrybank vs St Saviour's
City League U12 Hurling Div 1
18:30 Ballygunner Red Team vs Glenmore
18:30 De La Salle vs Mt. Sion
18:30 Ferrybank vs Ballygunner Black
City League U12 Hurling Div 2
18:30 Clonea vs Passage
18:30 Sacred Heart vs Portlaw
City League U12 Hurling Div 3
18:30 De La Salle vs Clan na Gael
18:30 Roanmore vs Tramore White
18:30 St Mary's Juvenile vs St Saviour's
18:30 Tramore Blue vs Slieverue
Town & Country U12 H Division 1
18:30 Ballyduff Upper vs St Oliver's
18:30 Dungarvan vs St Patrick's
18:30 Youghal vs Cois Bhride
Town & Country U12 H Division 2
18:30 An Ghaeltacht vs Brickey Rangers
18:30 Cappoquin Affane vs Ardmore
18:30 Fourmilewater vs Abbeyside
18:30 Stradbally vs Naomh Brid
Saturday 22nd June, 2019
JJ Kavanagh & Sons Co. Minor Football Championship - Division 3 Knockout
15:00 Ballyduff Upper vs St Mollerans
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Hurling Championship - Group A
18:00 Clonea vs Tallow
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Hurling Championship - Group B
19:00 Abbeyside vs Mt. Sion
19:30 Fourmilewater vs Roanmore
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group B
16:00 Ferrybank vs Portlaw
Comeragh Oil Western Intermediate Hurling Championship Group 1
15:00 Clashmore/Kinsalebeg vs Shamrocks
The Local Bar Western Junior A Hurling Championship Group
16:30 Colligan vs Geraldines
Gerry Kennedy Crash Repairs East Junior A Hurling Championship
13:00 Micheal MacCraith Tramore vs Bunmahon
Sunday 23rd June, 2019
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Hurling Championship - Group A
15:45 Ballygunner/Baile Gunnair vs Dungarvan
JJ Kavanagh & Sons Co. Senior Hurling Championship - Group C
14:00 De La Salle vs Passage
Comeragh Oil Western Intermediate Hurling Championship Group 2
18:30 Brickey Rangers vs Modeligo
Monday 24th June, 2019
County Bord na nOg U13 H Division 1
19:00 Ballyduff Upper vs Mt. Sion
19:00 Ballygunner/Baile Gunnair vs Naomh Brid
19:00 Ferrybank vs Naomh Carthaigh
County Bord na nOg U13 H Division 2/3 Group A
19:00 Brickey Rangers vs Ballygunner/Baile Gunnair
19:00 Clan na Gael vs Abbeyside
19:00 Passage vs Fourmilewater
County Bord na nOg U13 H Division 2/3 Group B
19:00 Roanmore vs St Mary's Juvenile
19:00 St Molleran's vs Clonea
19:00 St Oliver's vs An Ghaeltacht
County Bord na nOg U13 H Division 3/4 Group A
19:00 Ardmore vs Portlaw / Ballyduff
19:00 Cois Bhride vs De La Salle
19:00 Dungarvan vs Sacred Heart
County Bord na nOg U13 H Division 3/4 Group B
19:00 Clashmore/Kinsalebeg vs St Saviour's
19:00 Micheal MacCraith Tramore vs Kilrossanty/Cill Rosanta
19:00 Stradbally vs Cappoquin Affane
Wednesday 26th June, 2019
West Intermediate Hurling League Group 1
19:30 Kilrossanty/Cill Rosanta vs Ardmore
City League U11 Hurling Div 1
18:00 De La Salle vs Roanmore
Thursday 27th June, 2019
Gerry Kennedy Crash Repairs East Junior A Hurling Championship
00:00 Ballydurn vs Mt. Sion
00:00 Micheal MacCraith Tramore vs Kilmacthomas
John J Murphy East Junior B Hurling Championship
00:00 Erins Own vs St Molleran's
00:00 Passage vs Clonea
John J. Murphy East Junior Hurling C Championship
00:00 Butlerstown GAA Club vs Ferrybank
00:00 Roanmore vs Naomh Pól
County Bord na nOg U15 H Division 1
19:00 Abbeyside vs An Ghaeltacht
19:00 De La Salle vs Naomh Carthaigh
19:00 Mt. Sion vs Portlaw / Ballyduff
County Bord na nOg U15 H Division 3
19:00 Ardmore vs Abbeyside
19:00 Sacred Heart vs Kilrossanty/Cill Rosanta
Friday 28th June, 2019
Feile Peile na nOg 2019- Boys Division 13 - Group D
16:45 Maigh Cuilinn vs Clashmore Kinsalebeg
Feile Peile na nOg- Boys Division 8 - Group B
16:45 St. Ciarans vs Brickey Rangers
Feile Peile na nOg 2019- Boys Division 4 - Group A
17:30 Gaultier vs Western-Gaels
19:00 Fionnbhrú Colmcille vs Gaultier
Comeragh Oil Western Intermediate Hurling Championship Group 2
20:00 Ballysaggart vs Ardmore
The Local Bar Western Junior B Hurling Championship Group
20:00 Dungarvan vs An Rinn
West Intermediate Hurling League Group 1
19:30 St Mary's vs Clashmore/Kinsalebeg
City League U11 Hurling Div 1
18:30 Mt. Sion vs Mooncoin
18:30 St Molleran's vs Ballygunner/Baile Gunnair
City League U11 Hurling Div 2
18:30 Clonea vs Sacred Heart
18:30 Passage vs Glenmore
18:30 Portlaw vs Tramore Blue
18:30 Tramore White vs Kilmacow
City League U11 Hurling Div 3
18:30 Butlerstown GAA Club vs Ballygunner/Baile Gunnair
18:30 Carrigeen vs Mt. Sion
18:30 De La Salle vs St Mary's Juvenile
18:30 Ferrybank vs Na Gaeil
18:30 Roanmore vs Ballyduff Lower
Saturday 29th June, 2019
Feile Peile na nOg 2019- Boys Division 13 - Group D
10:15 Claregalway vs Clashmore Kinsalebeg
Feile Peile na nOg 2019- Boys Division 4 - Group A
10:45 Boyle vs Gaultier
Feile Peile na nOg- Boys Division 8 - Group B
10:45 St Aidan's vs Brickey Rangers
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group B
00:00 Portlaw vs Erins Own
The Local Bar Western Junior A Hurling Championship Group
19:30 Kilrossanty/Cill Rosanta vs Colligan
Gerry Kennedy Crash Repairs East Junior A Hurling Championship
00:00 Bunmahon vs Roanmore
Sunday 30th June, 2019
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group A
00:00 Fenor vs Ballyduff Lower
Monday 01st July, 2019
County Bord na nOg U15 H Division 1
19:00 An Ghaeltacht vs Ballygunner/Baile Gunnair
19:00 Naomh Carthaigh vs Mt. Sion
19:00 Portlaw / Ballyduff vs Abbeyside
County Bord na nOg U15 H Division 2 Group A
19:00 Micheal MacCraith Tramore vs Roanmore
19:00 Passage vs Naomh Brid
19:00 St Molleran's vs Fourmilewater
County Bord na nOg U15 H Division 3
19:00 Abbeyside vs Sacred Heart
19:00 Kilrossanty/Cill Rosanta vs Ferrybank
19:00 St Saviour's vs Ballyduff Upper
County Bord na nOg U15 H Division 4
19:00 St. Oliver's vs Clashmore/Kinsalebeg
19:00 Stradbally vs Cappoquin Affane
Friday 05th July, 2019
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group B
00:00 Ferrybank vs Erins Own
00:00 Portlaw vs Dunhill
John J. Murphy East Junior A Football Championship Group 1
00:00 Ballyduff Lower vs St Mollerans
The Local Bar Western Junior B Hurling Championship Group
20:00 An Rinn vs Ballyduff Upper
White Bar Junior C Football Championship
00:00 Kill vs Naomh Pol
City League U12 Hurling Div 1
18:30 Ballygunner Black vs De La Salle
18:30 Ferrybank vs Carrickshock
18:30 Mt. Sion vs Ballygunner Red Team
City League U12 Hurling Div 2
18:30 Kilmacow vs Sacred Heart
18:30 Passage vs Roanmore
18:30 Portlaw vs St Molleran's
City League U12 Hurling Div 3
18:30 Clan na Gael vs Tramore Blue
18:30 St Mary's Juvenile vs Roanmore
18:30 St Saviour's vs Slieverue
18:30 Tramore White vs De La Salle
Town & Country U12 H Division 1
18:30 Cois Bhride vs Naomh Carthaigh
18:30 St Oliver's vs Youghal
18:30 St Patrick's vs Ballyduff Upper
Town & Country U12 H Division 2
18:30 Ardmore vs Stradbally
18:30 Naomh Brid vs An Ghaeltacht
Saturday 06th July, 2019
Gerry Kennedy Eastern Intermediate Hurling Championship - Group B
00:00 Butlerstown GAA Club vs Ballygunner/Baile Gunnair
Tony Kirwan Plant Hire Eastern Intermediate Football Championship
00:00 Bunmahon vs Newtown
00:00 St Saviour's vs Micheal MacCraith
The Local Bar Western Junior C Hurling Championship Group 1
19:00 Abbeyside vs Shamrocks
19:00 Kilgobnet vs Cnoc Mheilearaí/Fanaithe an Ghleanna
The Local Bar Western Junior C Hurling Championship Group 2
19:00 Cappoquin vs Ballysaggart
19:00 Modeligo vs Clashmore/Kinsalebeg
Monday 08th July, 2019
County Bord na nOg U13 H Division 1
19:00 Mt. Sion vs Ballygunner/Baile Gunnair
19:00 Naomh Brid vs Ferrybank
19:00 Naomh Carthaigh vs Ballyduff Upper
County Bord na nOg U13 H Division 2/3 Group A
19:00 Abbeyside vs Brickey Rangers
19:00 Ballygunner/Baile Gunnair vs Passage
19:00 Fourmilewater vs Clan na Gael
County Bord na nOg U13 H Division 2/3 Group B
19:00 An Ghaeltacht vs Roanmore
19:00 Clonea vs St Oliver's
19:00 St Mary's Juvenile vs St Molleran's
County Bord na nOg U13 H Division 3/4 Group A
19:00 De La Salle vs Ardmore
19:00 Portlaw / Ballyduff vs Dungarvan
19:00 Sacred Heart vs Cois Bhride
County Bord na nOg U13 H Division 3/4 Group B
19:00 Cappoquin Affane vs Micheal MacCraith Tramore
19:00 Kilrossanty/Cill Rosanta vs Clashmore/Kinsalebeg
19:00 St Saviour's vs Stradbally
Friday 12th July, 2019
John J. Murphy East Junior A Football Championship Group 1
00:00 Dunhill vs Ballyduff Lower
00:00 St Mollerans vs John Mitchel's
John J. Murphy East Junior A Football Championship Group 2
00:00 Ferrybank vs Erin's Own
00:00 Roanmore vs Mount Sion
White Bar Junior C Football Championship
00:00 Micheal MacCraith vs Naomh Pol
00:00 Portlaw vs Butlerstown
00:00 St Saviour's vs Kill
Saturday 13th July, 2019
Tony Kirwan Plant Hire Eastern Intermediate Football Championship
00:00 Kill vs St Saviour's
00:00 Micheal MacCraith vs Bunmahon
00:00 Newtown vs De La Salle

OFFICIAL sponsors