Upcoming Fixtures Central

Saturday 18th July, 2020
Rebel Óg Fe 16 Premier 1 Hurling League Group 1
12:00 Midleton vs Carrigtwohill Brian Sweeney Midleton
14:00 Glen Rovers vs Bride Rovers David Daly Glen Field
Rebel Óg Fe 16 Premier 1 Hurling League Group 2
12:00 Ballincollig vs Blackrock Paddy O'Sullivan (Pending) Ballincollig
12:00 Na Piarsaigh vs St Finbarrs Alec Gibbons Na Piarsaigh
Rebel Óg Fe 16 Premier 2 Hurling League Group 1
14:00 Youghal vs Douglas Arthur Murphy Top pitch Youghal
15:00 Sarsfields vs Kiltha Og Niall O Neill Riverstown
Rebel Óg Fe 16 Premier 2 Hurling League Group 2
12:00 Ballygarvan vs Valley Rovers Brian Coniry (Pending) Ballygarvan
12:00 Kinsale vs Mallow Michael O Mahony (Pending) Kinsale
Monday 20th July, 2020
Rebel Óg Fe 14 Premier 1 Hurling League Group 1
19:00 Douglas vs Sarsfields Nicky Boland Douglas
19:00 Midleton vs St Finbarrs Brian Murphy (Carrigtwohill) (Pending) Midleton
Rebel Óg Fe 14 Premier 1 Hurling League Group 2
19:00 Ballincollig vs Glen Rovers Pat Lyons Ballincollig
19:00 Bishopstown vs Inniscarra Colm O Flaherty Bishopstown
Rebel Óg Fe 14 Premier 2 Hurling League Group 1
19:00 Aghada vs Killeagh/Itas Michael Franklin Rostellan
19:00 Youghal vs St Catherines Joe Coppinger Magners Hill Youghal
Rebel Óg Fe 14 Premier 2 Hurling League Group 2
19:00 Mallow vs Carrigtwohill Colm Maher Mallow
19:00 Shandrum vs Kilara Og Dwaine Collins (Pending) Shandrum
Wednesday 22nd July, 2020
Rebel Óg Fe 18 Premier 1 Hurling Championship Group 1
19:00 Ibane Gaels vs Ballincollig Barryroe
19:00 St Finbarrs vs Douglas Ciaran O'Regan Togher
Rebel Óg Fe 18 Premier 1 Hurling Championship Group 2
19:00 Blackrock vs Sarsfields Colm Lyons Church Road
19:00 Midleton vs Glen Rovers Brian Coniry (Pending) Midleton
Rebel Óg Fe 18 Premier 2 Hurling Championship Group 1
19:00 Na Piarsaigh vs Kanturk Brian Sweeney Na Piarsaigh
19:00 Valley Rovers vs Newcestown Simon Stokes Brinny
Rebel Óg Fe 18 Premier 2 Hurling Championship Group 2
19:00 St Colmans vs Killeagh/Itas Cathal McAllister St Colmans
19:00 Youghal vs Kiltha Og Niall O Neill Copperalley
Thursday 23rd July, 2020
Rebel Óg Fe 16 C3 Hurling League G1
19:00 Blackrock vs Douglas TBC (Pending) Church Road
19:00 Midleton vs Sarsfields TBC (Pending) Midleton
Rebel Óg Fe 16 C3 Hurling League G2
19:00 Ballincollig vs Bandon TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Inniscarra vs Kinsale TBC (Pending) Ballyanly
Saturday 25th July, 2020
Rebel Óg Fe 16 Premier 1 Football League Group 1
12:00 Ballincollig vs Douglas Paddy O'Sullivan (Pending) Ballincollig
12:00 St Finbarrs vs Bye TBC (Pending) bye
Rebel Óg Fe 16 Premier 1 Football League Group 2
12:00 Na Piarsaigh vs Mallow Mark Maher Na Piarsaigh
12:00 St Michaels vs Nemo Rangers Mahon
Rebel Óg Fe 16 Premier 2 Football League Group 1
12:00 Inniscarra vs Bantry Blues Peter Cotter Ballyanly
12:00 Valley Rovers vs Ballygarvan Adam Cummins Brinny
Rebel Óg Fe 16 Premier 2 Football League Group 2
12:00 Bishopstown vs Glanmire Peter Finnegan Bishopstown
17:00 Eire Og vs Carrigaline Luke Knight (Pending) Ovens
Sunday 26th July, 2020
Rebel Óg Fe 14 Premier 2 Football League Group 2
13:00 Carrigaline vs Bandon Damian Taaffe Carrigaline
Monday 27th July, 2020
Rebel Óg Fe 14 Premier 1 Football League Group 1
19:00 Bishopstown vs Beara Cormac Dineen Bishopstown
19:00 Douglas vs Ballincollig John Collins (Pending) Douglas
Rebel Óg Fe 14 Premier 1 Football League Group 2
19:00 Nemo Rangers vs Mallow Peter Finnegan Trabeg
20:00 Glanmire vs St Finbarrs George Murphy Sallybrook
Rebel Óg Fe 14 Premier 2 Football League Group 1
19:00 St Nicholas vs Youghal Chris Broderick Glen Field
Rebel Óg Fe 14 Premier 2 Football League Group 2
19:00 Crosshaven vs Valley Rovers Michael Harrington Crosshaven
Tuesday 28th July, 2020
Rebel Óg Fe 14 Premier 2 Football League Group 1
19:00 Midleton vs Killeagh/Itas Brian Murphy (Carrigtwohill) (Pending) Midleton
Wednesday 29th July, 2020
Rebel Óg Fe 18 Premier 1 Football Championship Group 1
19:00 Ibane Gaels vs Gabriel Rangers Michael Collins Barryroe
19:00 Inniscarra vs Beara John O'Leary (Pending) Ballyanly
Rebel Óg Fe 18 Premier 1 Football Championship Group 2
19:00 Glanmire vs Douglas James Bermingham (Pending) Sallybrook
19:00 Nemo Rangers vs Ballincollig James Regan Trabeg
Rebel Óg Fe 18 Premier 2 Football Championship Group 1
19:00 Bandon vs Carbery Rangers Eamonn Sheehy Bandon
19:00 Valley Rovers vs Castlehaven John Ryan Brinny
Rebel Óg Fe 18 Premier 2 Football Championship Group 2
19:00 St Finbarrs vs Kanturk Alan O'Connor Togher
19:00 St Michaels vs Carrigaline Pa O Driscoll (Pending) Mahon
Saturday 01st August, 2020
Rebel Óg Fe 16 Premier 1 Hurling League Group 1
12:00 Bride Rovers vs Midleton TBC (Pending) Rathcormac
12:00 Carrigtwohill vs Glen Rovers TBC (Pending) Carrigtwohill
Rebel Óg Fe 16 Premier 1 Hurling League Group 2
12:00 Blackrock vs Na Piarsaigh TBC (Pending) Church Road
12:00 St Finbarrs vs Ballincollig TBC (Pending) Togher
Rebel Óg Fe 16 Premier 2 Hurling League Group 1
12:00 Douglas vs Sarsfields TBC (Pending) Douglas
12:00 Kiltha Og vs Youghal TBC (Pending) Castlemartyr
Rebel Óg Fe 16 Premier 2 Hurling League Group 2
12:00 Mallow vs Ballygarvan TBC (Pending) Mallow
12:00 Valley Rovers vs Kinsale TBC (Pending) Brinny
Monday 03rd August, 2020
Rebel Óg Fe 14 Premier 1 Hurling League Group 1
19:00 Sarsfields vs Midleton TBC (Pending) Riverstown
19:00 St Finbarrs vs Douglas TBC (Pending) Togher
Rebel Óg Fe 14 Premier 1 Hurling League Group 2
17:00 Glen Rovers vs Bishopstown TBC (Pending) Glen Field
17:00 Inniscarra vs Ballincollig TBC (Pending) Ballyanly
Rebel Óg Fe 14 Premier 2 Hurling League Group 1
19:00 St Catherines vs Aghada TBC (Pending) St Catherines
19:30 Killeagh/Itas vs Youghal TBC (Pending) Killeagh
Rebel Óg Fe 14 Premier 2 Hurling League Group 2
19:00 Carrigtwohill vs Shandrum TBC (Pending) Carrigtwohill
19:00 Kilara Og vs Mallow TBC (Pending) Araglen
Rebel Óg Fe 18 C3 Hurling League
19:00 Ballincollig vs Blackrock TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Carrigaline vs Midleton TBC (Pending) Carrigaline
19:00 Sarsfields vs St Finbarrs TBC (Pending) Riverstown
Rebel Óg Fe 14 Hurling Development League G1
19:00 Ballincollig 2 vs Douglas 2 TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Glen Rovers vs Inniscarra 2 TBC (Pending) Glen Field
19:00 Midleton vs Sarsfields 2 TBC (Pending) Midleton
Rebel Óg Fe 14 Hurling Development League G2
19:00 Bandon vs Carrigaline TBC (Pending) Bandon
19:00 Douglas 3 vs Inniscarra 3 TBC (Pending) Douglas
19:00 Kinsale vs Sarsfields 3 TBC (Pending) Kinsale
Wednesday 05th August, 2020
Rebel Óg Fe 18 Premier 1 Hurling Championship Group 1
19:00 Ballincollig vs St Finbarrs TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Douglas vs Ibane Gaels TBC (Pending) Douglas
Rebel Óg Fe 18 Premier 1 Hurling Championship Group 2
19:00 Glen Rovers vs Blackrock TBC (Pending) Glen Field
19:00 Sarsfields vs Midleton TBC (Pending) Riverstown
Rebel Óg Fe 18 Premier 2 Hurling Championship Group 1
19:00 Kanturk vs Valley Rovers TBC (Pending) Kanturk/Lismire
19:00 Newcestown vs Na Piarsaigh TBC (Pending) Newcestown
Rebel Óg Fe 18 Premier 2 Hurling Championship Group 2
19:00 Killeagh/Itas vs Youghal TBC (Pending) Killeagh
19:00 Kiltha Og vs St Colmans TBC (Pending) Castlemartyr
Thursday 06th August, 2020
Rebel Óg Fe 16 C3 Hurling League G1
19:00 Douglas vs St Finbarrs TBC (Pending) Douglas
19:00 Sarsfields vs Blackrock TBC (Pending) Riverstown
Rebel Óg Fe 16 C3 Hurling League G2
19:00 Bandon vs Valley Rovers TBC (Pending) Bandon
19:00 Kinsale vs Ballincollig TBC (Pending) Kinsale
Saturday 08th August, 2020
Rebel Óg Fe 16 Premier 1 Football League Group 1
12:00 Bye vs Ballincollig TBC (Pending) bye
12:00 Douglas vs St Finbarrs TBC (Pending) Douglas
Rebel Óg Fe 16 Premier 1 Football League Group 2
12:00 Mallow vs St Michaels TBC (Pending) Mallow
12:00 Nemo Rangers vs Na Piarsaigh TBC (Pending) Trabeg
Rebel Óg Fe 16 Premier 2 Football League Group 1
12:00 Ballygarvan vs Inniscarra TBC (Pending) Ballygarvan
12:00 Bantry Blues vs Valley Rovers TBC (Pending) Bantry
Rebel Óg Fe 16 Premier 2 Football League Group 2
12:00 Carrigaline vs Bishopstown TBC (Pending) Carrigaline
12:00 Glanmire vs Eire Og TBC (Pending) Sallybrook
Monday 10th August, 2020
Rebel Óg Fe 14 Premier 1 Football League Group 1
19:00 Ballincollig vs Bishopstown TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Beara vs Douglas TBC (Pending) Beara
Rebel Óg Fe 14 Premier 1 Football League Group 2
19:00 Mallow vs Glanmire TBC (Pending) Mallow
19:00 St Finbarrs vs Nemo Rangers TBC (Pending) Togher
Rebel Óg Fe 14 Premier 2 Football League Group 1
19:00 Youghal vs Midleton TBC (Pending) Copperalley
19:30 Killeagh/Itas vs St Nicholas TBC (Pending) Killeagh
Rebel Óg Fe 14 Premier 2 Football League Group 2
19:00 Bandon vs Crosshaven TBC (Pending) Bandon
19:00 Valley Rovers vs Carrigaline TBC (Pending) Brinny
Rebel Óg Fe 18 C3 Football League G1
19:00 Douglas vs Glanmire TBC (Pending) Douglas
19:00 Nemo Rangers vs St Finbarrs TBC (Pending) Trabeg
Rebel Óg Fe 18 C3 Football League G2
19:00 Ballincollig vs Bishopstown TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Carrigaline vs Valley Rovers TBC (Pending) Carrigaline
Rebel Óg Fe 14 Football Development League G1
19:00 Carrigaline vs Douglas 2 TBC (Pending) Carrigaline
19:00 Glanmire 2 vs Inniscarra 2 TBC (Pending) Sallybrook
Rebel Óg Fe 14 Football Development League G2
18:00 Ballincollig 2 vs Bandon TBC (Pending) Ballincollig
18:00 Kinsale vs Macroom TBC (Pending) Kinsale
Rebel Óg Fe 14 Football Development League G3
19:00 Douglas 3 vs Glanmire 3 TBC (Pending) Douglas
19:00 Inniscarra 3 vs St Nicholas TBC (Pending) Ballyanly
Wednesday 12th August, 2020
Rebel Óg Fe 18 Premier 1 Football Championship Group 1
19:00 Beara vs Ibane Gaels TBC (Pending) Beara
19:00 Gabriel Rangers vs Inniscarra TBC (Pending) Ballydehob
Rebel Óg Fe 18 Premier 1 Football Championship Group 2
19:00 Ballincollig vs Glanmire TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Douglas vs Nemo Rangers TBC (Pending) Douglas
Rebel Óg Fe 18 Premier 2 Football Championship Group 1
19:00 Carbery Rangers vs Valley Rovers TBC (Pending) Rosscarbery
19:00 Castlehaven vs Bandon TBC (Pending) Castlehaven
Rebel Óg Fe 18 Premier 2 Football Championship Group 2
19:00 Carrigaline vs St Finbarrs TBC (Pending) Carrigaline
19:00 Kanturk vs St Michaels TBC (Pending) Kanturk/Lismire
Thursday 13th August, 2020
Rebel Óg Fe 16 C3 Football League G1
19:00 Douglas vs Glanmire TBC (Pending) Douglas
19:00 St Finbarrs vs St Michaels TBC (Pending) Togher
Rebel Óg Fe 16 C3 Football League G2
19:00 Ballincollig vs Bandon TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Inniscarra vs Kinsale TBC (Pending) Ballyanly
Saturday 15th August, 2020
Rebel Óg Fe 16 Premier 1 Hurling League Group 1
12:00 Glen Rovers vs Midleton TBC (Pending) Glen Field
Rebel Óg Fe 16 Premier 1 Hurling League Group 2
12:00 Ballincollig vs Na Piarsaigh TBC (Pending) Ballincollig
12:00 Blackrock vs St Finbarrs TBC (Pending) Church Road
Rebel Óg Fe 16 Premier 2 Hurling League Group 1
12:00 Kiltha Og vs Douglas TBC (Pending) Castlemartyr
12:00 Sarsfields vs Youghal TBC (Pending) Riverstown
Rebel Óg Fe 16 Premier 2 Hurling League Group 2
12:00 Ballygarvan vs Kinsale TBC (Pending) Ballygarvan
12:00 Valley Rovers vs Mallow TBC (Pending) Brinny
Sunday 16th August, 2020
Rebel Óg Fe 16 Premier 1 Hurling League Group 1
12:00 Bride Rovers vs Carrigtwohill TBC (Pending) Rathcormac
Monday 17th August, 2020
Rebel Óg Fe 14 Premier 1 Hurling League Group 1
19:00 Midleton vs Douglas TBC (Pending) Midleton
19:00 St Finbarrs vs Sarsfields TBC (Pending) Togher
Rebel Óg Fe 14 Premier 1 Hurling League Group 2
19:00 Ballincollig vs Bishopstown TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Glen Rovers vs Inniscarra TBC (Pending) Glen Field
Rebel Óg Fe 14 Premier 2 Hurling League Group 1
19:00 Aghada vs Youghal TBC (Pending) Rostellan
19:00 Killeagh/Itas vs St Catherines TBC (Pending) Killeagh
Rebel Óg Fe 14 Premier 2 Hurling League Group 2
19:00 Carrigtwohill vs Kilara Og TBC (Pending) Carrigtwohill
19:00 Mallow vs Shandrum TBC (Pending) Mallow
Rebel Óg Fe 18 C3 Hurling League
19:00 Blackrock vs Sarsfields TBC (Pending) Church Road
19:00 Midleton vs Valley Rovers TBC (Pending) Midleton
19:00 St Finbarrs vs Carrigaline TBC (Pending) Togher
Rebel Óg Fe 14 Hurling Development League G1
19:00 Douglas 2 vs Glen Rovers TBC (Pending) Douglas
19:00 Inniscarra 2 vs Midleton TBC (Pending) Ballyanly
19:00 Sarsfields 2 vs Ballincollig 2 TBC (Pending) Riverstown
Rebel Óg Fe 14 Hurling Development League G2
13:00 Carrigaline vs Kinsale TBC (Pending) Carrigaline
13:00 Inniscarra 3 vs Ballincollig 3 TBC (Pending) Ballyanly
13:00 Sarsfields 3 vs Douglas 3 TBC (Pending) Riverstown
Wednesday 19th August, 2020
Rebel Óg Fe 18 Premier 1 Hurling Championship Group 1
19:00 Douglas vs Ballincollig TBC (Pending) Douglas
19:00 St Finbarrs vs Ibane Gaels TBC (Pending) Togher
Rebel Óg Fe 18 Premier 1 Hurling Championship Group 2
19:00 Blackrock vs Midleton TBC (Pending) Church Road
19:00 Sarsfields vs Glen Rovers TBC (Pending) Riverstown
Rebel Óg Fe 18 Premier 2 Hurling Championship Group 1
19:00 Kanturk vs Newcestown TBC (Pending) Kanturk/Lismire
19:00 Na Piarsaigh vs Valley Rovers TBC (Pending) Na Piarsaigh
Rebel Óg Fe 18 Premier 2 Hurling Championship Group 2
19:00 Killeagh/Itas vs Kiltha Og TBC (Pending) Killeagh
19:00 St Colmans vs Youghal TBC (Pending) St Colmans
Thursday 20th August, 2020
Rebel Óg Fe 16 C3 Hurling League G1
19:00 Douglas vs Sarsfields TBC (Pending) Douglas
19:00 St Finbarrs vs Midleton TBC (Pending) Togher
Rebel Óg Fe 16 C3 Hurling League G2
19:00 Bandon vs Kinsale TBC (Pending) Bandon
19:00 Valley Rovers vs Inniscarra TBC (Pending) Brinny
Saturday 22nd August, 2020
Rebel Óg Fe 16 Premier 1 Football League Group 1
12:00 Ballincollig vs St Finbarrs TBC (Pending) Ballincollig
12:00 Douglas vs Bye TBC (Pending) bye
Rebel Óg Fe 16 Premier 1 Football League Group 2
12:00 Nemo Rangers vs Mallow TBC (Pending) Trabeg
12:00 St Michaels vs Na Piarsaigh TBC (Pending) Mahon
Rebel Óg Fe 16 Premier 2 Football League Group 1
12:00 Bantry Blues vs Ballygarvan TBC (Pending) Bantry
12:00 Inniscarra vs Valley Rovers TBC (Pending) Ballyanly
Rebel Óg Fe 16 Premier 2 Football League Group 2
12:00 Carrigaline vs Glanmire TBC (Pending) Carrigaline
12:00 Eire Og vs Bishopstown TBC (Pending) Ovens
Monday 24th August, 2020
Rebel Óg Fe 14 Premier 1 Football League Group 1
19:00 Ballincollig vs Beara TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Douglas vs Bishopstown TBC (Pending) Douglas
Rebel Óg Fe 14 Premier 1 Football League Group 2
19:00 Glanmire vs Nemo Rangers TBC (Pending) Sallybrook
19:00 St Finbarrs vs Mallow TBC (Pending) Togher
Rebel Óg Fe 14 Premier 2 Football League Group 1
19:00 Midleton vs St Nicholas TBC (Pending) Midleton
19:30 Killeagh/Itas vs Youghal TBC (Pending) Killeagh
Rebel Óg Fe 14 Premier 2 Football League Group 2
19:00 Crosshaven vs Carrigaline TBC (Pending) Crosshaven
19:00 Valley Rovers vs Bandon TBC (Pending) Brinny
Rebel Óg Fe 18 C3 Football League G1
19:00 Glanmire vs St Michaels TBC (Pending) Sallybrook
19:00 St Finbarrs vs Douglas TBC (Pending) Togher
Rebel Óg Fe 18 C3 Football League G2
19:00 Bishopstown vs Carrigaline TBC (Pending) Bishopstown
19:00 Valley Rovers vs Ballincollig TBC (Pending) Brinny
Rebel Óg Fe 14 Football Development League G1
19:00 Douglas 2 vs Glanmire 2 TBC (Pending) Douglas
19:00 Inniscarra 2 vs Carrigaline TBC (Pending) Ballyanly
Rebel Óg Fe 14 Football Development League G2
19:00 Bandon vs Kinsale TBC (Pending) Bandon
19:00 Macroom vs Ballincollig 2 TBC (Pending) Macroom
Rebel Óg Fe 14 Football Development League G3
19:00 Glanmire 3 vs Ballincollig 3 TBC (Pending) Sallybrook
19:00 St Nicholas vs Douglas 3 TBC (Pending) Glen Field
Wednesday 26th August, 2020
Rebel Óg Fe 18 Premier 1 Football Championship Group 1
19:00 Gabriel Rangers vs Beara TBC (Pending) Ballydehob
19:00 Ibane Gaels vs Inniscarra TBC (Pending) Barryroe
Rebel Óg Fe 18 Premier 1 Football Championship Group 2
19:00 Douglas vs Ballincollig TBC (Pending) Douglas
19:00 Glanmire vs Nemo Rangers TBC (Pending) Sallybrook
Rebel Óg Fe 18 Premier 2 Football Championship Group 1
19:00 Bandon vs Valley Rovers TBC (Pending) Bandon
19:00 Carbery Rangers vs Castlehaven TBC (Pending) Rosscarbery
Rebel Óg Fe 18 Premier 2 Football Championship Group 2
19:00 Carrigaline vs Kanturk TBC (Pending) Carrigaline
19:00 St Michaels vs St Finbarrs TBC (Pending) Mahon
Thursday 27th August, 2020
Rebel Óg Fe 16 C3 Football League G1
19:00 Glanmire vs St Finbarrs TBC (Pending) Sallybrook
19:00 St Michaels vs Douglas TBC (Pending) Mahon
Rebel Óg Fe 16 C3 Football League G2
19:00 Bandon vs Valley Rovers TBC (Pending) Bandon
19:00 Kinsale vs Ballincollig TBC (Pending) Kinsale
Monday 31st August, 2020
Rebel Óg Fe 18 C3 Hurling League
19:00 Sarsfields vs Ballincollig TBC (Pending) Riverstown
19:00 Valley Rovers vs St Finbarrs TBC (Pending) Brinny
Rebel Óg Fe 14 Hurling Development League G1
21:00 Douglas 2 vs Inniscarra 2 TBC (Pending) Douglas
21:00 Glen Rovers vs Sarsfields 2 TBC (Pending) Glen Field
21:00 Midleton vs Ballincollig 2 TBC (Pending) Midleton
Rebel Óg Fe 14 Hurling Development League G2
19:00 Ballincollig 3 vs Sarsfields 3 TBC (Pending) Ballincollig
19:00 Kinsale vs Bandon TBC (Pending) Kinsale
Thursday 03rd September, 2020
Rebel Óg Fe 16 C3 Hurling League G1
18:30 Blackrock vs Midleton TBC (Pending) Church Road
18:30 Sarsfields vs St Finbarrs TBC (Pending) Riverstown
Rebel Óg Fe 16 C3 Hurling League G2
18:30 Ballincollig vs Inniscarra TBC (Pending) Ballincollig
18:30 Kinsale vs Valley Rovers TBC (Pending) Kinsale
Monday 07th September, 2020
Rebel Óg Fe 18 C3 Football League G1
18:30 Glanmire vs St Finbarrs TBC (Pending) Sallybrook
18:30 St Michaels vs Nemo Rangers TBC (Pending) Mahon
Rebel Óg Fe 18 C3 Football League G2
18:30 Ballincollig vs Carrigaline TBC (Pending) Ballincollig
18:30 Bishopstown vs Valley Rovers TBC (Pending) Bishopstown
Rebel Óg Fe 14 Football Development League G1
18:00 Carrigaline vs Glanmire 2 TBC (Pending) Carrigaline
18:00 Douglas 2 vs Inniscarra 2 TBC (Pending) Douglas
Rebel Óg Fe 14 Football Development League G2
18:00 Ballincollig 2 vs Kinsale TBC (Pending) Ballincollig
18:00 Bandon vs Macroom TBC (Pending) Bandon
Rebel Óg Fe 14 Football Development League G3
18:00 Ballincollig 3 vs Inniscarra 3 TBC (Pending) Ballincollig
18:00 Glanmire 3 vs St Nicholas TBC (Pending) Sallybrook
Sunday 13th September, 2020
Rebel Óg Fe 16 C3 Football League G1
15:00 Douglas vs St Finbarrs TBC (Pending) Douglas
15:00 Glanmire vs St Michaels TBC (Pending) Sallybrook
Rebel Óg Fe 16 C3 Football League G2
15:00 Bandon vs Kinsale TBC (Pending) Bandon
15:00 Valley Rovers vs Inniscarra TBC (Pending) Brinny
Rebel Óg Fe 14 Hurling Development League G1
15:00 Ballincollig 2 vs Inniscarra 2 TBC (Pending) Ballincollig
15:00 Midleton vs Glen Rovers TBC (Pending) Midleton
15:00 Sarsfields 2 vs Douglas 2 TBC (Pending) Riverstown
Rebel Óg Fe 14 Hurling Development League G2
15:00 Bandon vs Douglas 3 TBC (Pending) Bandon
15:00 Carrigaline vs Ballincollig 3 TBC (Pending) Carrigaline
15:00 Sarsfields 3 vs Inniscarra 3 TBC (Pending) Riverstown
Monday 14th September, 2020
Rebel Óg Fe 18 C3 Hurling League
18:00 Ballincollig vs Carrigaline TBC (Pending) Ballincollig
18:00 Blackrock vs Valley Rovers TBC (Pending) Church Road
18:00 St Finbarrs vs Midleton TBC (Pending) Togher
Thursday 17th September, 2020
Rebel Óg Fe 16 C3 Hurling League G1
18:00 Midleton vs Douglas TBC (Pending) Midleton
18:00 St Finbarrs vs Blackrock TBC (Pending) Togher
Rebel Óg Fe 16 C3 Hurling League G2
19:00 Inniscarra vs Bandon TBC (Pending) Ballyanly
19:00 Valley Rovers vs Ballincollig TBC (Pending) Brinny
Sunday 20th September, 2020
Rebel Óg Fe 18 C3 Football League G1
15:00 Douglas vs Nemo Rangers TBC (Pending) Douglas
15:00 St Finbarrs vs St Michaels TBC (Pending) Togher
Rebel Óg Fe 14 Football Development League G3
15:00 Douglas 3 vs Inniscarra 3 TBC (Pending) Douglas
15:00 St Nicholas vs Ballincollig 3 TBC (Pending) Glen Field
Sunday 27th September, 2020
Rebel Óg Fe 18 C3 Hurling League
15:00 Carrigaline vs Sarsfields TBC (Pending) Carrigaline
15:00 Midleton vs Blackrock TBC (Pending) Midleton
15:00 Valley Rovers vs Ballincollig TBC (Pending) Brinny
Rebel Óg Fe 16 C3 Football League G2
15:00 Ballincollig vs Inniscarra TBC (Pending) Ballincollig
15:00 Kinsale vs Valley Rovers TBC (Pending) Kinsale
Rebel Óg Fe 14 Hurling Development League G1
15:00 Douglas 2 vs Midleton TBC (Pending) Douglas
15:00 Glen Rovers vs Ballincollig 2 TBC (Pending) Glen Field
15:00 Inniscarra 2 vs Sarsfields 2 TBC (Pending) Ballyanly
Rebel Óg Fe 14 Hurling Development League G2
13:00 Ballincollig 3 vs Bandon TBC (Pending) Ballincollig
13:00 Douglas 3 vs Kinsale TBC (Pending) Douglas
13:00 Inniscarra 3 vs Carrigaline TBC (Pending) Ballyanly
Sunday 04th October, 2020
Rebel Óg Fe 18 C3 Hurling League
15:00 Ballincollig vs Midleton TBC (Pending) Ballincollig
15:00 Blackrock vs St Finbarrs TBC (Pending) Church Road
15:00 Sarsfields vs Valley Rovers TBC (Pending) Riverstown
Rebel Óg Fe 18 C3 Football League G1
15:00 Nemo Rangers vs Glanmire TBC (Pending) Trabeg
15:00 St Michaels vs Douglas TBC (Pending) Mahon
Rebel Óg Fe 16 C3 Football League G2
15:00 Inniscarra vs Bandon TBC (Pending) Ballyanly
15:00 Valley Rovers vs Ballincollig TBC (Pending) Brinny
Rebel Óg Fe 14 Football Development League G3
15:00 Ballincollig 3 vs Douglas 3 TBC (Pending) Ballincollig
15:00 Inniscarra 3 vs Glanmire 3 TBC (Pending) Ballyanly
view all fixtures here

Latest Results Central

view all results here