fb twitter yt
    • Tuesday 23rd April, 2019
    • Division1
    • Crotta O`Neill's v Abbeydorney
    • Kilmoyley v Ballyduff
    • Ballyheigue v Causeway
    • Minor Football League Div 2
    • Gneeveguilla v Firies
    • Credit Union Senior Hurling League Division 1
    • Kilmoyley v Ballyduff
    • Ballyheigue v Causeway
    • Crotta O`Neill's v Abbeydorney
    • St Brendan's v Lixnaw
    • Lee Strand U-14 County Hurling League Div 1
    • Tralee Parnells v Lixnaw
    • U-12 County Football League, Div 6A
    • Keel v Beaufort
    • U-12 County Football League, Div 6B
    • Keel v Beaufort
    • U-12 County Football League, Div 9
    • Austin Stacks v Killarney Legion
    • U-12 County Football League, Div 11
    • Kilgarvan v St Pats Blennerville
    • Lee Strand U-12 County Hurling League Div 1 Phase 1
    • Ballyheigue v Crotta O`Neill's
    • Wednesday 24th April, 2019
    • Division1
    • St Brendan's v Lixnaw
    • U-14 County Football League, Div 5
    • An Ghaeltacht v Kilgarvan/Tuosist
    • Renard - St. Mary's v Ballyduff
    • Templenoe/Sneem/Derrynane v St Senan's
    • U-14 County Football League, Div 6
    • Annascaul/Lispole v Na Gaeil
    • Duagh v Dingle
    • Kerins O`Rahilly's v St Pats Blennerville
    • U-14 County Football League, Div 7
    • Gneeveguilla v John Mitchels
    • Knock/Brosna v Dromid/Waterville
    • St Michael's-Foilmore v Tarbert
    • U-14 County Football League, Div 8
    • Currow v Cordal/Scartaglin
    • Finuge v Skelligs Rangers
    • Valentia Young Islanders v Beale
    • U-14 County Football League, Div 1
    • Austin Stacks v Laune Rangers
    • Keel/Listry v Kilcummin
    • Moyvane v Kenmare Shamrocks
    • U-14 County Football League, Div 2
    • Churchill v Spa
    • Rathmore v Glenflesk
    • U-14 County Football League, Div 3
    • Ballymacelligott GAA v Firies
    • Beaufort v Castlegregory
    • Killarney Legion v Ardfert
    • U-14 County Football League, Div 4
    • Asdee/Ballylongford v Fossa
    • Bye v Milltown /Castlemaine
    • Glenbeigh/Glencar/ Cromane v Desmonds
    • U-14 Co Football League, Div 9A
    • Dr Crokes v Laune Rangers
    • Keel/Listry v Austin Stacks
    • U-14 Co Football League, Div 9B
    • Firies v Ballymacelligott GAA
    • Milltown /Castlemaine v Killarney Legion
    • Thursday 25th April, 2019
    • U-14 County Football League, Div 2
    • Listowel Emmets v Dr Crokes
    • U-14 County Football League, Div 4
    • Milltown /Castlemaine v Fossa
    • U-12 County Football League, Div 1A
    • Dr Crokes v Ballymacelligott GAA
    • U-12 County Football League, Div 1B
    • Dr Crokes v Ballymacelligott GAA
    • U-12 County Football League, Div 4A
    • Fossa v John Mitchels
    • U-12 County Football League, Div 4B
    • Fossa v John Mitchels
    • U-12 County Football League, Div 7
    • Renard v Kerins O`Rahilly's
    • U-12 County Football League, Div 10
    • Templenoe v Ballydonoghue
    • Friday 26th April, 2019
    • Division1
    • St Brendan's v Crotta O`Neill's
    • U-14 County Football League, Div 8
    • Skelligs Rangers v Valentia Young Islanders
    • U-12 County Football League, Div 9
    • Scartaglin v Dingle
    • Lee Strand U-12 County Hurling League Div 1 Phase 1
    • Ballyheigue v Bye
    • Crotta O`Neill's v Kenmare/Kilgarvan
    • Tralee Parnells v Ballyduff
    • Lee Strand U-12 County Hurling League Div 2 Phase 1
    • Abbeydorney v Lixnaw
    • Firies v Kenmare/Kilgarvan
    • Kilmoyley v St Pats (East Kerry)
    • Rathmore v St Brendan's
    • Lee Strand U-12 County Hurling League Div 3 Phase 1
    • Crotta O`Neill's v Kenmare/Kilgarvan
    • Tralee Parnells v Ballyduff
    • Saturday 27th April, 2019
    • Co Junior Football Championship Semi-Finals
    • Ballyduff v Annascaul
    • Co Junior Premier Football Championship Semi-Finals
    • Gneeveguilla v Na Gaeil
    • Co Junior Premier Football Championship Relegation Semi-Final Play-offs
    • St Michael's-Foilmore v Skelligs Rangers
    • Co Junior Premier Football Championship Semi-Finals
    • St Senan's v Keel
    • Division1
    • Abbeydorney v Kilmoyley
    • Ballyduff v Ballyheigue
    • Lixnaw v Causeway
    • Credit Union Senior Hurling League Division 1
    • Abbeydorney v Kilmoyley
    • Ballyduff v Ballyheigue
    • Lixnaw v Causeway
    • St Brendan's v Crotta O`Neill's
    • U. 15 Football Talent Academy Group A
    • Cork v Kerry
    • U. 15 Football Talent Academy Group I
    • Cork v Kerry
    • Lee Strand U-14 County Hurling League Div 1
    • Crotta O`Neill's v Kenmare/Kilgarvan
    • Lixnaw v Ballyduff
    • Tralee Parnells v St Brendan's
    • Lee Strand U-14 County Hurling League Div 2
    • Abbeydorney v Ballyheigue
    • Firies v South Kerry Hurling
    • Kilmoyley v Causeway
    • Sunday 28th April, 2019
    • Co Intermediate Football Championship Semi finals
    • Glenflesk v Templenoe
    • Senior Club Football Championship Final
    • Austin Stacks v Dr Crokes
    • Co Intermediate Football Relegation Play-off Semi-Final
    • Brosna v Currow
    • Laune Rangers v Desmonds
    • Co Junior Premier Football Championship Relegation Semi-Final Play-offs
    • Lispole v Listry
    • Co Junior Football Championship Semi-Finals
    • Renard v Cordal GAA Club
    • Co Intermediate Football Championship Semi finals
    • An Ghaeltacht v Dromid Pearses
    • U-12 County Football League, Div 1A
    • Bye v Austin Stacks
    • Kenmare Shamrocks v Laune Rangers
    • U-12 County Football League, Div 1B
    • Bye v Austin Stacks
    • Kenmare Shamrocks v Laune Rangers
    • U-12 County Football League, Div 2A
    • Churchill v Rathmore
    • Glenflesk v Bye
    • Milltown /Castlemaine v Killarney Legion
    • U-12 County Football League, Div 2B
    • Churchill v Rathmore
    • Glenflesk v Bye
    • Milltown /Castlemaine v Killarney Legion
    • U-12 County Football League, Div 3A
    • Firies v An Ghaeltacht
    • Kilcummin v Cordal GAA Club
    • Moyvane v Bye
    • U-12 County Football League, Div 3B
    • Firies v An Ghaeltacht
    • Kilcummin v Cordal GAA Club
    • Moyvane v Bye
    • U-12 County Football League, Div 4A
    • Fossa v Listowel Emmets
    • St Senan's v John Mitchels
    • Tarbert v Ardfert
    • U-12 County Football League, Div 4B
    • Fossa v Listowel Emmets
    • St Senan's v John Mitchels
    • Tarbert v Ardfert
    • U-12 County Football League, Div 5A
    • Duagh v Annascaul/Lispole
    • Listry v Ballyduff
    • Na Gaeil v Bye
    • U-12 County Football League, Div 5B
    • Duagh v Annascaul/Lispole
    • Listry v Ballyduff
    • Na Gaeil v Bye
    • U-12 County Football League, Div 6A
    • Beaufort v Finuge
    • Keel v Bye
    • Sneem/Derrynane v Knock/Brosna
    • U-12 County Football League, Div 6B
    • Beaufort v Finuge
    • Keel v Bye
    • Sneem/Derrynane v Knock/Brosna
    • U-12 County Football League, Div 7
    • Desmonds v Gneeveguilla
    • Kerins O`Rahilly's v Cromane
    • Renard v Spa
    • U-12 County Football League, Div 8
    • Castlegregory v Currow
    • Glenbeigh-Glencar v Ballyheigue
    • St Mary's v Beale
    • U-12 County Football League, Div 9
    • Dingle v St Michael's Foilmore
    • Killarney Legion v Scartaglin
    • Tuosist v Austin Stacks
    • U-12 County Football League, Div 10
    • Ballydonoghue v Skelligs Rangers
    • Dromid Pearses v Templenoe
    • Foilmore v Bye
    • U-12 County Football League, Div 11
    • Asdee/Ballylongford v Kilgarvan
    • St Pats Blennerville v Bye
    • Valentia Young Islanders v Waterville
    • Monday 29th April, 2019
    • U-12 County Football League, Div 10
    • Skelligs Rangers v Foilmore
    • Tuesday 30th April, 2019
    • Lee Strand U-14 County Hurling League Div 1
    • Tralee Parnells v Crotta O`Neill's
    • Lee Strand U-14 County Hurling League Div 2
    • Ballyheigue v Kilmoyley
    • Wednesday 01st May, 2019
    • U-14 County Football League, Div 5
    • Ballyduff v An Ghaeltacht
    • Kilgarvan/Tuosist v Templenoe/Sneem/Derrynane
    • St Senan's v Renard - St. Mary's
    • U-14 County Football League, Div 6
    • Dingle v Kerins O`Rahilly's
    • Na Gaeil v Duagh
    • St Pats Blennerville v Annascaul/Lispole
    • U-14 County Football League, Div 7
    • John Mitchels v St Michael's-Foilmore
    • Knock/Brosna v Gneeveguilla
    • Tarbert v Dromid/Waterville
    • U-14 County Football League, Div 8
    • Beale v Currow
    • Cordal/Scartaglin v Skelligs Rangers
    • Valentia Young Islanders v Finuge
    • U-14 County Football League, Div 1
    • Keel/Listry v Kenmare Shamrocks
    • Kilcummin v Austin Stacks
    • Moyvane v Laune Rangers
    • U-14 County Football League, Div 2
    • Glenflesk v Churchill
    • Rathmore v Listowel Emmets
    • Spa v Dr Crokes
    • U-14 County Football League, Div 3
    • Ardfert v Firies
    • Beaufort v Killarney Legion
    • Castlegregory v Ballymacelligott GAA
    • U-14 County Football League, Div 4
    • Fossa v Desmonds
    • Glenbeigh/Glencar/ Cromane v Bye
    • Milltown /Castlemaine v Asdee/Ballylongford
    • Celtic Challenge Group B
    • Kerry v Limerick Sarsfields
    • Thursday 02nd May, 2019
    • Lee Strand U-14 County Hurling League Div 1
    • Lixnaw v Kenmare/Kilgarvan
    • U-12 County Football League, Div 4A
    • Listowel Emmets v Tarbert
    • U-12 County Football League, Div 4B
    • Listowel Emmets v Tarbert
    • Friday 03rd May, 2019
    • U-14 County Football League, Div 8
    • Skelligs Rangers v Currow
    • Lee Strand U-12 County Hurling League Div 2 Phase 1
    • Firies v Lixnaw
    • Kenmare/Kilgarvan v Abbeydorney
    • Rathmore v Kilmoyley
    • St Pats (East Kerry) v St Brendan's
    • Sunday 05th May, 2019
    • U-12 County Football League, Div 1A
    • Austin Stacks v Ballymacelligott GAA
    • Kenmare Shamrocks v Bye
    • Laune Rangers v Dr Crokes
    • U-12 County Football League, Div 1B
    • Austin Stacks v Ballymacelligott GAA
    • Kenmare Shamrocks v Bye
    • Laune Rangers v Dr Crokes
    • U-12 County Football League, Div 2A
    • Bye v Rathmore
    • Churchill v Killarney Legion
    • Glenflesk v Milltown /Castlemaine
    • U-12 County Football League, Div 2B
    • Bye v Rathmore
    • Churchill v Killarney Legion
    • Glenflesk v Milltown /Castlemaine
    • U-12 County Football League, Div 3A
    • Cordal GAA Club v Firies
    • Kilcummin v Bye
    • Moyvane v An Ghaeltacht
    • U-12 County Football League, Div 3B
    • Cordal GAA Club v Firies
    • Kilcummin v Bye
    • Moyvane v An Ghaeltacht
    • U-12 County Football League, Div 4A
    • Fossa v St Senan's
    • John Mitchels v Tarbert
    • Listowel Emmets v Ardfert
    • U-12 County Football League, Div 4B
    • Fossa v St Senan's
    • John Mitchels v Tarbert
    • Listowel Emmets v Ardfert
    • U-12 County Football League, Div 5A
    • Annascaul/Lispole v Na Gaeil
    • Bye v Ballyduff
    • Listry v Duagh
    • U-12 County Football League, Div 5B
    • Annascaul/Lispole v Na Gaeil
    • Bye v Ballyduff
    • Listry v Duagh
    • U-12 County Football League, Div 6A
    • Beaufort v Sneem/Derrynane
    • Bye v Finuge
    • Knock/Brosna v Keel
    • U-12 County Football League, Div 6B
    • Beaufort v Sneem/Derrynane
    • Bye v Finuge
    • Knock/Brosna v Keel
    • U-12 County Football League, Div 7
    • Gneeveguilla v Renard
    • Kerins O`Rahilly's v Desmonds
    • Spa v Cromane
    • U-12 County Football League, Div 8
    • Ballyheigue v St Mary's
    • Beale v Castlegregory
    • Currow v Castlegregory
    • U-12 County Football League, Div 9
    • Dingle v Austin Stacks
    • St Michael's Foilmore v Scartaglin
    • Tuosist v Killarney Legion
    • U-12 County Football League, Div 10
    • Foilmore v Ballydonoghue
    • Skelligs Rangers v Dromid Pearses
    • Templenoe v Bye
    • U-12 County Football League, Div 11
    • Kilgarvan v Valentia Young Islanders
    • St Pats Blennerville v Asdee/Ballylongford
    • Waterville v Bye
    • Monday 22nd April, 2019
    • Lee Strand U-14 County Hurling League Div 1
    • St Brendan's 2 - 7 v 1 - 3 Crotta O`Neill's
    • Kenmare/Kilgarvan 0 - 1 v 3 - 11 Ballyduff
    • U-14 Co Football League, Div 9B
    • Firies 0 - 8 v 1 - 12 Milltown /Castlemaine
    • U-12 County Football League, Div 3A
    • Kilcummin 2 - 5 v 4 - 12 Moyvane
    • U-12 County Football League, Div 3B
    • Kilcummin 5 - 19 v 1 - 7 Moyvane
    • Sunday 21st April, 2019
    • Senior Club Football Championship Group 1
    • Kenmare Shamrocks 0 - 12 v 1 - 16 Austin Stacks
    • Kilcummin 2 - 6 v 3 - 16 Dingle
    • Co Intermediate Football Championship Group 1
    • Dromid Pearses 1 - 13 v 0 - 15 Currow
    • St Mary's 1 - 14 v 0 - 10 Waterville
    • Co Intermediate Football Championship Group 3
    • An Ghaeltacht 1 - 11 v 0 - 8 Milltown /Castlemaine
    • Brosna 0 - 9 v 2 - 12 Ardfert
    • Co Junior Premier Football Championship Group 2
    • Finuge 1 - 6 v 0 - 15 Gneeveguilla
    • Listry 1 - 8 v 1 - 13 Ballydonoghue
    • Co Junior Premier Football Championship Group 3
    • Keel 0 - 16 v 0 - 15 Listowel Emmets
    • Co Junior Premier Football Championship Group 4
    • St Michael's-Foilmore 1 - 9 v 2 - 7 Fossa
    • St Senan's 1 - 11 v 0 - 14 St Pats Blennerville
    • Co Junior Football Championship Group 4
    • Cromane 5 - 9 v 4 - 17 Ballyduff
    • U-12 County Football League, Div 1A
    • Laune Rangers 2 - 8 v 5 - 17 Austin Stacks
    • U-12 County Football League, Div 1B
    • Laune Rangers 5 - 8 v 5 - 4 Austin Stacks
    • U-12 County Football League, Div 2A
    • Rathmore 3 - 16 v 4 - 12 Glenflesk
    • U-12 County Football League, Div 2B
    • Rathmore 5 - 12 v 4 - 5 Glenflesk
    • U-12 County Football League, Div 3A
    • An Ghaeltacht 5 - 20 v 3 - 6 Cordal GAA Club
    • U-12 County Football League, Div 3B
    • An Ghaeltacht 3 - 6 v 5 - 20 Cordal GAA Club
    • U-12 County Football League, Div 4A
    • Ardfert 5 - 10 v 5 - 5 St Senan's
    • U-12 County Football League, Div 4B
    • Ardfert 2 - 7 v 5 - 10 St Senan's
    • U-12 County Football League, Div 5A
    • Na Gaeil 1 - 2 v 5 - 7 Ballyduff
    • U-12 County Football League, Div 5B
    • Na Gaeil 1 - 9 v 5 - 8 Ballyduff
    • U-12 County Football League, Div 6A
    • Finuge 5 - 18 v 0 - 3 Sneem/Derrynane
    • U-12 County Football League, Div 6B
    • Finuge 4 - 12 v 4 - 7 Sneem/Derrynane
    • U-12 County Football League, Div 7
    • Cromane 5 - 5 v 4 - 6 Desmonds
    • U-12 County Football League, Div 8
    • Beale 3 - 23 v 5 - 13 Glenbeigh-Glencar
    • Currow 4 - 15 v 3 - 4 Ballyheigue
    • U-12 County Football League, Div 9
    • St Michael's Foilmore 2 - 10 v 5 - 10 Tuosist
    • U-12 County Football League, Div 11
    • Waterville 5 - 21 v 2 - 6 Asdee/Ballylongford
    • Saturday 20th April, 2019
    • Senior Club Football Championship Group 2
    • Kerins O`Rahilly's 1 - 14 v 1 - 18 Dr Crokes
    • Rathmore 0 - 9 v 2 - 12 Killarney Legion
    • Co Intermediate Football Championship Group 2
    • Spa 4 - 15 v 1 - 15 Laune Rangers
    • Templenoe 1 - 14 v 3 - 7 Glenbeigh-Glencar
    • Co Junior Premier Football Championship Group 1
    • Ballymacelligott GAA 1 - 12 v 0 - 18 Na Gaeil
    • Skelligs Rangers 0 - 9 v 2 - 6 Firies
    • Co Junior Premier Football Championship Group 3
    • Lispole 0 - 10 v 1 - 13 Churchill
    • Co. Junior Football Championship Group 1
    • Annascaul 2 - 15 v 1 - 16 Knocknagoshel
    • Co Junior Football Championship Group 2
    • Asdee 1 - 7 v 2 - 21 Renard
    • Beale 3 - 10 v 1 - 8 Moyvane
    • Co Junior Football Championship Group 3
    • Castlegregory 0 - 11 v 3 - 16 Tarbert
    • Cordal GAA Club 2 - 8 v 0 - 12 Scartaglin
    • Lee Strand U-14 County Hurling League Div 1
    • Ballyduff 3 - 10 v 0 - 9 St Brendan's
    • Lee Strand U-14 County Hurling League Div 2
    • Ballyheigue 2 - 5 v 2 - 7 Causeway
    • Firies 2 - 8 v 8 - 19 Abbeydorney
    • South Kerry Hurling 8 - 4 v 7 - 3 Kilmoyley
    • John West Feile Peil na nog
    • Templenoe/Sneem/Derrynane 2 - 6 v 3 - 5 Milltown /Castlemaine
    • Milltown /Castlemaine 3 - 6 v 2 - 4 Fossa
    • Templenoe/Sneem/Derrynane 2 - 8 v 2 - 6 St Senan's
    • John West Feile Peil na nOg A Qualifiers
    • Austin Stacks 6 - 4 v 3 - 3 Kenmare Shamrocks
    • Austin Stacks 6 - 10 v 1 - 5 Kilcummin
    • Dr Crokes 0 - 5 v 4 - 3 Kenmare Shamrocks
    • John West Feile Peil na nog B Qualifier
    • Glenflesk 3 - 3 v 3 - 4 Listowel Emmets
    • Glenflesk 5 - 5 v 4 - 6 Churchill
    • Spa 0 - 6 v 2 - 10 Listowel Emmets
    • John West Feile Peil na nog D Qualifier
    • John Mitchels 1 - 6 v 4 - 7 St Michael's-Foilmore
    • Finuge 1 - 1 v 7 - 13 St Michael's-Foilmore
    • John Mitchels 4 - 7 v 2 - 2 Currow
    • Friday 19th April, 2019
    • Co. Junior Football Championship Group 1
    • Duagh - v - Valentia Young Islanders
    • Minor Football League Div 1
    • Killarney Legion 0 - 13 v 0 - 11 Laune Rangers
    • Minor Football League Div 3A
    • Churchill 1 - 9 v 3 - 9 Keel/Listry
    • Minor Football League Div 3B
    • Asdee/Ballylongford 1 - 14 v 2 - 15 Renard - St. Mary's
    • Minor Football League Div 4
    • Beale 3 - 6 v 1 - 13 Fossa
    • Minor Football League Div 5
    • Ballyduff 4 - 15 v 2 - 7 Finuge
    • U-14 County Football League, Div 8
    • Currow 0 - 5 v 4 - 15 Valentia Young Islanders
    • U-12 County Football League, Div 7
    • Spa 5 - 12 v 2 - 5 Gneeveguilla
    • Lee Strand U-12 County Hurling League Div 1 Phase 1
    • Ballyduff 3 - 6 v 2 - 9 Crotta O`Neill's
    • Kenmare/Kilgarvan 5 - 11 v 2 - 1 Ballyheigue
    • Lee Strand U-12 County Hurling League Div 2 Phase 1
    • Rathmore 7 - 11 v 1 - 5 Kenmare/Kilgarvan
    • St Brendan's 1 - 6 v 5 - 10 Kilmoyley
    • Lee Strand U-12 County Hurling League Div 3 Phase 1
    • Ballyduff 1 - 4 v 2 - 6 Crotta O`Neill's
    • Causeway 8 - 6 v 3 - 2 Tralee Parnells
    • Kenmare/Kilgarvan - v - Ballyheigue
    • Thursday 18th April, 2019
    • Lee Strand County Hurling League Div 1
    • Ballyheigue 2 - 20 v 1 - 10 Ballyduff
    • Lee Strand County Hurling League Div 2
    • Kilmoyley 1 - 18 v 0 - 12 Crotta O`Neill's
    • Minor Football League Div 2
    • Firies 2 - 17 v 2 - 9 Kenmare Shamrocks
    • Gneeveguilla 3 - 13 v 3 - 11 An Ghaeltacht
    • U-14 Co Football League, Div 9A
    • Keel/Listry 0 - 5 v 5 - 5 Dr Crokes
    • U-14 Co Football League, Div 9B
    • Killarney Legion 3 - 7 v 5 - 12 Ballymacelligott GAA
    • Wednesday 17th April, 2019
    • U-14 County Football League, Div 5
    • An Ghaeltacht 6 - 19 v 4 - 9 Renard - St. Mary's
    • Ballyduff 4 - 13 v 4 - 6 Templenoe/Sneem/Derrynane
    • Kilgarvan/Tuosist 4 - 5 v 5 - 12 St Senan's
    • U-14 County Football League, Div 6
    • Annascaul/Lispole 5 - 14 v 5 - 11 Duagh
    • Dingle 5 - 20 v 0 - 1 St Pats Blennerville
    • Na Gaeil 2 - 9 v 2 - 10 Kerins O`Rahilly's
    • U-14 County Football League, Div 7
    • Dromid/Waterville 3 - 11 v 1 - 10 Gneeveguilla
    • St Michael's-Foilmore 5 - 10 v 1 - 6 Knock/Brosna
    • Tarbert 0 - 6 v 5 - 10 John Mitchels
    • U-14 County Football League, Div 8
    • Cordal/Scartaglin 3 - 4 v 3 - 12 Finuge
    • Skelligs Rangers 4 - 6 v 5 - 7 Beale
    • U-14 County Football League, Div 1
    • Kenmare Shamrocks 3 - 9 v 2 - 13 Austin Stacks
    • Laune Rangers 3 - 7 v 3 - 8 Kilcummin
    • Moyvane 2 - 9 v 5 - 16 Keel/Listry
    • U-14 County Football League, Div 2
    • Churchill 3 - 11 v 4 - 8 Rathmore
    • Glenflesk 4 - 13 v 3 - 11 Dr Crokes
    • Spa 3 - 9 v 5 - 14 Listowel Emmets
    • U-14 County Football League, Div 3
    • Beaufort 5 - 9 v 5 - 14 Ardfert
    • Castlegregory 3 - 9 v 4 - 11 Firies
    • Killarney Legion 1 - 3 v 3 - 13 Ballymacelligott GAA
    • U-14 County Football League, Div 4
    • Asdee/Ballylongford 4 - 12 v 1 - 7 Glenbeigh/Glencar/ Cromane
    • U-14 Co Football League, Div 9A
    • Austin Stacks 5 - 12 v 1 - 4 Laune Rangers
    • U-12 County Football League, Div 1A
    • Ballymacelligott GAA 5 - 8 v 2 - 11 Kenmare Shamrocks
    • U-12 County Football League, Div 1B
    • Ballymacelligott GAA 5 - 10 v 2 - 5 Kenmare Shamrocks
    • U-12 County Football League, Div 2A
    • Milltown /Castlemaine 5 - 9 v 3 - 22 Churchill
    • U-12 County Football League, Div 2B
    • Milltown /Castlemaine 4 - 4 v 5 - 5 Churchill
    • Tuesday 16th April, 2019
    • Lee Strand U-14 County Hurling League Div 2
    • Kilmoyley 5 - 13 v 0 - 2 Firies
    • Monday 15th April, 2019
    • U-14 Co Football League, Div 9A
    • Austin Stacks 5 - 11 v 5 - 8 Dr Crokes
    • Sunday 14th April, 2019
    • Senior Club Football Championship Group 1
    • Austin Stacks 1 - 14 v 1 - 2 Kilcummin
    • Dingle 1 - 14 v 0 - 15 Kenmare Shamrocks
    • Senior Club Football Championship Group 2
    • Killarney Legion 0 - 11 v 1 - 6 Kerins O`Rahilly's
    • Co Intermediate Football Championship Group 1
    • Currow 2 - 13 v 0 - 10 St Mary's
    • Waterville 2 - 6 v 1 - 11 Dromid Pearses
    • Co Intermediate Football Championship Group 3
    • Ardfert 0 - 10 v 4 - 14 An Ghaeltacht
    • Co Intermediate Football Championship Group 4
    • Beaufort 3 - 11 v 1 - 8 Desmonds
    • Glenflesk 1 - 8 v 0 - 10 John Mitchels
    • Co Junior Premier Football Championship Group 2
    • Ballydonoghue 1 - 11 v 1 - 14 Finuge
    • Gneeveguilla 1 - 14 v 1 - 10 Listry
    • Co Junior Premier Football Championship Group 3
    • Churchill 0 - 10 v 0 - 11 Keel
    • Listowel Emmets 3 - 15 v 1 - 6 Lispole
    • Co Junior Premier Football Championship Group 4
    • Fossa 2 - 6 v 3 - 17 St Senan's
    • St Pats Blennerville 1 - 11 v 2 - 8 St Michael's-Foilmore
    • Co. Junior Football Championship Group 1
    • Duagh 1 - 10 v 2 - 11 Annascaul
    • Knocknagoshel 1 - 10 v 1 - 3 Valentia Young Islanders
    • Co Junior Football Championship Group 2
    • Asdee 1 - 6 v 2 - 9 Beale
    • Moyvane 1 - 6 v 2 - 16 Renard
    • Co Junior Football Championship Group 4
    • Ballylongford - v - Tuosist
    • Minor Football League Div 1
    • Laune Rangers 2 - 10 v 1 - 12 Rathmore
    • U-12 County Football League, Div 1A
    • Austin Stacks 5 - 15 v 0 - 3 Dr Crokes
    • U-12 County Football League, Div 1B
    • Austin Stacks 5 - 18 v 4 - 4 Dr Crokes
    • U-12 County Football League, Div 2A
    • Glenflesk 5 - 9 v 1 - 12 Churchill
    • Killarney Legion 1 - 11 v 3 - 7 Rathmore
    • U-12 County Football League, Div 2B
    • Glenflesk 3 - 6 v 2 - 4 Churchill
    • Killarney Legion 3 - 4 v 4 - 7 Rathmore
    • U-12 County Football League, Div 3A
    • Cordal GAA Club 5 - 17 v 1 - 9 Moyvane
    • Firies 2 - 6 v 2 - 10 Kilcummin
    • U-12 County Football League, Div 3B
    • Cordal GAA Club 2 - 10 v 5 - 1 Moyvane
    • Firies 3 - 8 v 5 - 11 Kilcummin
    • U-12 County Football League, Div 4A
    • Ardfert 3 - 10 v 5 - 7 Fossa
    • John Mitchels 2 - 10 v 3 - 7 Listowel Emmets
    • St Senan's 3 - 4 v 5 - 8 Tarbert
    • U-12 County Football League, Div 4B
    • Ardfert 5 - 7 v 5 - 7 Fossa
    • John Mitchels 5 - 12 v 0 - 8 Listowel Emmets
    • St Senan's 5 - 6 v 2 - 4 Tarbert
    • U-12 County Football League, Div 5A
    • Ballyduff 5 - 10 v 4 - 11 Annascaul/Lispole
    • Duagh 5 - 14 v 5 - 8 Na Gaeil
    • U-12 County Football League, Div 5B
    • Ballyduff 5 - 29 v 0 - 4 Annascaul/Lispole
    • Duagh 1 - 3 v 4 - 12 Na Gaeil
    • U-12 County Football League, Div 6A
    • Keel 4 - 8 v 5 - 26 Finuge
    • Knock/Brosna 5 - 11 v 5 - 3 Beaufort
    • U-12 County Football League, Div 6B
    • Keel 1 - 3 v 5 - 15 Finuge
    • Knock/Brosna 5 - 4 v 3 - 8 Beaufort
    • U-12 County Football League, Div 7
    • Renard 3 - 11 v 5 - 10 Desmonds
    • Gneeveguilla 4 - 12 v 5 - 11 Cromane
    • U-12 County Football League, Div 8
    • Beale 5 - 18 v 2 - 6 Ballyheigue
    • Glenbeigh-Glencar 4 - 5 v 3 - 16 Castlegregory
    • St Mary's 2 - 9 v 3 - 8 Currow
    • U-12 County Football League, Div 9
    • Scartaglin 5 - 11 v 3 - 6 Tuosist
    • Dingle 2 - 8 v 3 - 2 Killarney Legion
    • U-12 County Football League, Div 10
    • Ballydonoghue 5 - 7 v 3 - 11 Dromid Pearses
    • Foilmore 5 - 16 v 2 - 4 Templenoe
    • U-12 County Football League, Div 11
    • Asdee/Ballylongford 5 - 9 v 1 - 6 Valentia Young Islanders
    • St Pats Blennerville 4 - 7 v 5 - 8 Waterville
    • Saturday 13th April, 2019
    • Senior Club Football Championship Group 2
    • Dr Crokes 1 - 7 v 1 - 9 Rathmore
    • Co Intermediate Football Championship Group 2
    • Glenbeigh-Glencar 2 - 11 v 1 - 15 Spa
    • Laune Rangers 0 - 7 v 5 - 13 Templenoe
    • Co Intermediate Football Championship Group 3
    • Milltown /Castlemaine 0 - 6 v 1 - 3 Brosna
    • Co Junior Premier Football Championship Group 1
    • Firies 2 - 6 v 2 - 11 Ballymacelligott GAA
    • Na Gaeil 2 - 14 v 0 - 6 Skelligs Rangers
    • Co Junior Football Championship Group 3
    • Castlegregory 1 - 5 v 1 - 5 Scartaglin
    • Tarbert 0 - 8 v 1 - 5 Cordal GAA Club
    • Co Junior Football Championship Group 4
    • Ballyduff 2 - 3 v 1 - 6 Cromane
    • Minor Football League Div 3B
    • Beaufort 1 - 11 v 3 - 7 Renard - St. Mary's
    • Lee Strand U-14 County Hurling League Div 2
    • Abbeydorney 0 - 5 v 2 - 10 South Kerry Hurling
    • Causeway 5 - 10 v 2 - 2 Firies
    • A1 Féile Peil na nÃ?g Qualifiers
    • Dr Crokes 1 - 1 v 2 - 4 Austin Stacks
    • Laune Rangers 3 - 1 v 2 - 4 Dr Crokes
    • Austin Stacks 3 - 2 v 1 - 1 Laune Rangers
    • A2 Féile Peil na nÃ?g Qualifiers
    • Kenmare Shamrocks 6 - 3 v 3 - 2 Kilcummin
    • Kenmare Shamrocks 44 - 4 v 0 - 3 Keel/Listry
    • Kilcummin 1 - 5 v 0 - 2 Keel/Listry
    • B1 Feile Peil na nÃ?g Qualifiers
    • Glenflesk 4 - 7 v 0 - 1 Firies
    • Killarney Legion 0 - 2 v 3 - 3 Listowel Emmets
    • Glenflesk 1 - 2 v 3 - 2 Listowel Emmets
    • Killarney Legion 0 - 4 v 0 - 3 Firies
    • Killarney Legion 1 - 1 v 3 - 8 Glenflesk
    • Listowel Emmets 3 - 3 v 0 - 0 Firies
    • B2 Feile Peil na nOg Qualifiers
    • Desmonds 7 - 6 v 1 - 1 Ardfert
    • Spa 1 - 5 v 1 - 2 Ardfert
    • Desmonds 0 - 4 v 1 - 2 Spa
    • B3 Feile Peil na nÃ?g Qualifier
    • Ballymacelligott GAA 2 - 3 v 0 - 5 Beaufort
    • Churchill 0 - 4 v 5 - 6 Beaufort
    • Ballymacelligott GAA 2 - 4 v 2 - 6 Churchill
    • C1 Feile Peil na nÃ?g Qualifiers
    • Fossa 6 - 6 v 1 - 1 Kilgarvan/Tuosist
    • Glenbeigh/Glencar Cromane 0 - 0 v 4 - 2 Templenoe/Sneem/Derrynane
    • Glenbeigh/Glencar Cromane 1 - 7 v 1 - 1 Kilgarvan/Tuosist
    • Templenoe/Sneem/Derrynane 5 - 3 v 2 - 0 Fossa
    • Fossa 1 - 4 v 0 - 2 Glenbeigh/Glencar Cromane
    • Kilgarvan/Tuosist 0 - 3 v 7 - 3 Templenoe/Sneem/Derrynane
    • C2 Feile Peil na nÃ?g Qualiferis
    • Kerins O`Rahilly's - v - An Ghaeltacht
    • Milltown /Castlemaine - v - An Ghaeltacht
    • Kerins O`Rahilly's 1 - 3 v 3 - 8 Milltown /Castlemaine
    • C3 Feile Peil na nÃ?g Qualifiers
    • Ballyduff - v - St Pats Blennerville
    • St Senan's 0 - 6 v 1 - 0 St Pats Blennerville
    • Ballyduff 0 - 3 v 1 - 2 St Senan's
    • D1 Feile Peil na nÃ?g Qualifiers
    • St Michael's-Foilmore 1 - 3 v 2 - 4 John Mitchels
    • Cordal/Scartaglin 0 - 0 v 5 - 6 St Michael's-Foilmore
    • John Mitchels 2 - 5 v 0 - 1 Cordal/Scartaglin
    • D2 Feile Peil na nÃ?g Qualifiers
    • Annascaul/Lispole - v - Finuge
    • Finuge 3 - 4 v 2 - 3 Currow
    • Currow - v - Annascaul/Lispole
    • Friday 12th April, 2019
    • Minor Football League Div 1
    • Killarney Legion 4 - 8 v 2 - 13 Na Gaeil
    • Minor Football League Div 3A
    • Churchill 10 - 9 v 0 - 9 Kilcummin
    • Milltown /Castlemaine 1 - 8 v 4 - 13 Keel/Listry
    • Minor Football League Div 3B
    • Asdee/Ballylongford 0 - 13 v 0 - 10 Glenflesk
    • Minor Football League Div 4
    • Beale 4 - 13 v 0 - 7 Ardfert
    • Fossa 1 - 18 v 3 - 6 Currow
    • Minor Football League Div 5
    • Ballyduff 4 - 12 v 1 - 5 Ballymacelligott GAA
    • Kilgarvan/Tuosist 2 - 4 v 2 - 7 Finuge
    • Minor Football League Division 6
    • Templenoe/Sneem/Derrynane 1 - 19 v 2 - 8 Spa
    • Minor Football League Division 7
    • Cordal/Scartaglin 0 - 14 v 3 - 8 Moyvane/Tarbert
    • U-12 County Football League, Div 7
    • Spa 5 - 14 v 2 - 7 Kerins O`Rahilly's
    • Lee Strand U-12 County Hurling League Div 1 Phase 1
    • Tralee Parnells 4 - 1 v 3 - 2 Kenmare/Kilgarvan
    • Lee Strand U-12 County Hurling League Div 2 Phase 1
    • Abbeydorney 1 - 6 v 2 - 6 Rathmore
    • Kenmare/Kilgarvan 1 - 2 v 5 - 16 Kilmoyley
    • Lixnaw 3 - 10 v 1 - 5 St Brendan's
    • St Pats (East Kerry) 2 - 3 v 3 - 3 Firies
    • Lee Strand U-12 County Hurling League Div 3 Phase 1
    • Ballyduff 1 - 7 v 3 - 2 Causeway
    • Ballyheigue - v - Crotta O`Neill's
    • Tralee Parnells 8 - 4 v 0 - 0 Kenmare/Kilgarvan
    • Corn Liam Ui hUiginn (16.5 B F)
    • P.S Rathmore 3 - 9 v 0 - 7 Coláiste na Sceilge
    • Thursday 11th April, 2019
    • Lee Strand County Hurling League Div 1
    • Kenmare/Kilgarvan 3 - 6 v 4 - 12 Ballyheigue
    • Lee Strand County Hurling League Div 2
    • Abbeydorney 0 - 5 v 3 - 16 Lixnaw
    • Tralee Parnells 5 - 9 v 2 - 7 Crotta O`Neill's
    • U-14 County Football League, Div 7
    • Tarbert 5 - 11 v 3 - 6 Knock/Brosna
    • Corn Roibeard Ui Bhuchalla (16.5 C F) final
    • Causeway Comprehensive School 3 - 11 v 3 - 6 Blackwater Community School Lismore/St Augustines
    • Wednesday 10th April, 2019
    • U-14 County Football League, Div 5
    • Ballyduff 5 - 9 v 3 - 10 St Senan's
    • Renard - St. Mary's 5 - 11 v 2 - 8 Kilgarvan/Tuosist
    • Templenoe/Sneem/Derrynane 5 - 13 v 5 - 11 An Ghaeltacht
    • U-14 County Football League, Div 6
    • Dingle 1 - 7 v 5 - 8 Na Gaeil
    • Kerins O`Rahilly's 4 - 8 v 3 - 17 Annascaul/Lispole
    • St Pats Blennerville 3 - 1 v 5 - 17 Duagh
    • U-14 County Football League, Div 7
    • Dromid/Waterville 3 - 11 v 1 - 10 John Mitchels
    • St Michael's-Foilmore 5 - 15 v 3 - 5 Gneeveguilla
    • U-14 County Football League, Div 8
    • Valentia Young Islanders 5 - 18 v 5 - 10 Cordal/Scartaglin
    • U-14 County Football League, Div 1
    • Keel/Listry 2 - 9 v 5 - 16 Austin Stacks
    • Kenmare Shamrocks 2 - 6 v 3 - 16 Laune Rangers
    • U-14 County Football League, Div 2
    • Dr Crokes 3 - 15 v 3 - 7 Churchill
    • Listowel Emmets 5 - 16 v 3 - 4 Glenflesk
    • Rathmore 2 - 17 v 1 - 10 Spa
    • U-14 County Football League, Div 3
    • Ardfert 5 - 19 v 5 - 11 Ballymacelligott GAA
    • Firies 5 - 14 v 5 - 18 Beaufort
    • U-14 County Football League, Div 4
    • Desmonds 3 - 10 v 2 - 11 Milltown /Castlemaine
    • Fossa 3 - 16 v 4 - 13 Glenbeigh/Glencar/ Cromane
    • U-14 Co Football League, Div 9A
    • Laune Rangers 1 - 14 v 0 - 8 Keel/Listry
    • U-14 Co Football League, Div 9B
    • Ballymacelligott GAA 5 - 20 v 2 - 5 Milltown /Castlemaine
    • Killarney Legion 5 - 29 v 2 - 4 Firies
    • Tuesday 09th April, 2019
    • Minor Football League Div 1
    • Na Gaeil 1 - 7 v 4 - 18 Rathmore
    • Minor Football League Div 2
    • Gneeveguilla 2 - 18 v 1 - 7 Knock/Brosna/Duagh
    • U-14 County Football League, Div 1
    • Kilcummin 3 - 18 v 4 - 14 Moyvane
    • U-14 County Football League, Div 3
    • Castlegregory 5 - 13 v 4 - 4 Killarney Legion
    • Lee Strand U-12 County Hurling League Div 2 Phase 1
    • Abbeydorney 4 - 3 v 5 - 15 Firies
    • TWITTER