Facebook

  • 1
  • 1 U14 Boys Champions Merville Utd
  • 1 U12 Girls Champions Arrow Harps
  • 1 Sligo Leitrim Kennedy Cup Team
  • 1

LATEST NEWS

23/03/2020
Join us tomorrow morning on ocean fm where we’ll be taking to Niall Delaney on the challenging...
22/03/2020
Covid 19 Message - Please stay at home.
19/03/2020
Tonight we see that two clubs in our schoolboys & schoolgirls league have had to remove goalposts...

LATEST FIXTURES

Saturday 03rd October, 2020
Boys u 12 GPRB
09:30 Carrick Town vs Ballymote Celtic TBC (Pending) Astro Ballisodare
Boys u 12 GRPC
09:30 Strand Celtic vs Yeats United TBC (Pending) Cleveragh Astro
10:45 Carrick Town vs Benbulben FC TBC (Pending) Astro Ballisodare
Boys u 12 GPRB
10:45 Strand Celtic vs Kilglass/Inishcrone TBC (Pending) Cleveragh Astro
Boys u 14 GRPA
11:00 Arrow Harps vs Strand Celtic TBC (Pending) Riverstown Park
Boys u 14 GRPC
11:00 Ballygawley Celtic vs Manorhamilton Rangers TBC (Pending) Ballygawley
Boys u 12 GRPA
11:00 Boyle Celtic vs Calry Bohs TBC (Pending) Celtic Park-Boyle
Boys u 12 GPRB
11:00 Valley Rovers vs Ballisodare United TBC (Pending) Valley Rovers
Boys u 12 GRPA
12:00 Merville United vs Arrow Harps TBC (Pending) Cleveragh Astro
Boys u 16 GRPA
12:30 Arrow Harps vs Merville United TBC (Pending) Riverstown Park
Boys U14 GPRB
12:30 Benbulben FC vs Merville United TBC (Pending) Benbulben FC
Boys u 12 GRPC
12:30 Boyle Celtic vs Kilglass/Inishcrone TBC (Pending) Celtic Park-Boyle
Boys U14 GPRB
12:30 Calry Bohs vs Kilglass/Inishcrone TBC (Pending) Hazelwood
Boys u 14 GRPA
12:30 Gurteen Celtic vs Boyle Celtic TBC (Pending) Gurteen Community Park
Boys u 12 GRPA
12:30 Manorhamilton Rangers vs Yeats United TBC (Pending) Bee Park-Manorhamilton
13:15 Benbulben FC vs Carrick Town TBC (Pending) Cleveragh Astro
Boys u 14 GRPA
13:30 St Johns vs Carrick Town TBC (Pending) St Johns
Boys u 16 GRPA
14:00 Boyle Celtic vs Strand Celtic TBC (Pending) Celtic Park-Boyle
Boys u18
14:00 Calry Bohs vs Merville United TBC (Pending) Hazelwood
Boys U14 GPRB
14:00 Coolaney United vs Real Tubber TBC (Pending) Community Park Coolaney
Boys u 16 GRPB
14:00 Gurteen Celtic vs Real Tubber TBC (Pending) Gurteen Community Park
Boys u 14 GRPA
14:00 Manorhamilton Rangers vs Ballisodare United TBC (Pending) Bee Park-Manorhamilton
Boys u18
14:00 Real Tubber vs Boyle Celtic TBC (Pending) IT Astro Ballinode
14:00 Valley Rovers vs Ballisodare United TBC (Pending) Valley Rovers
Boys U14 GPRB
14:30 Dromohaire Fc vs Carrick Town TBC (Pending) Astro Dromahair
Boys u 12 GPRB
14:45 Gurteen Celtic vs Coolaney United TBC (Pending) Cleveragh Astro
Boys u 14 GRPC
15:00 Ballisodare United vs Strand Celtic TBC (Pending) Astro Ballisodare
Boys u18
15:00 St Johns vs Manorhamilton Rangers TBC (Pending) St Johns
Boys u 16 GRPB
15:30 Ballygawley Celtic vs St Johns TBC (Pending) Ballygawley
Boys u18
15:45 Dromohaire Fc vs Arrow Harps TBC (Pending) Astro Dromahair
Boys u 14 GRPC
16:00 Yeats United vs Boyle Celtic TBC (Pending) Cleveragh Astro
Boys u 16 GRPB
16:30 Benbulben FC vs Kilglass/Inishcrone TBC (Pending) Astro Ballisodare
Boys u 14 GRPC
17:00 St Johns vs Carrick Town TBC (Pending) St Johns
Monday 05th October, 2020
Boys U14 GPRB
18:45 Coolaney United vs Ballymote Celtic TBC (Pending) Astro Ballisodare
Wednesday 07th October, 2020
Boys u 16 GRPA
19:00 Manorhamilton Rangers vs Carrick Town TBC (Pending) IT Astro Ballinode
Thursday 08th October, 2020
Boys u 16 GRPB
18:45 Ballygawley Celtic vs Calry Bohs TBC (Pending) Astro Dromahair
Friday 09th October, 2020
Boys u 12 GPRB
19:30 Real Tubber vs St Johns TBC (Pending) Cleveragh Astro
Saturday 10th October, 2020
Boys u 13 GRPA
11:00 St Johns vs Manorhamilton Rangers TBC (Pending) St Johns
Gaynor u15
14:00 Sligo Leitrim vs North Dublin TBC (Pending) IT Astro Ballinode
Saturday 17th October, 2020
Gaynor u13
14:00 galway vs Sligo Leitrim TBC (Pending) TBC
view all fixtures here

LATEST RESULTS

Saturday 26th September, 2020
Gaynor u15
Sligo Leitrim 8 vs 0 Longford
Friday 25th September, 2020
Gaynor u13
Sligo Leitrim 3 vs 1 Longford
Wednesday 23rd September, 2020
Boys u 14 GRPA
Ballisodare United 2 vs 1 Boyle Celtic
Monday 21st September, 2020
Boys u 12 GRPC
Benbulben FC 3 vs 0 Yeats United
Saturday 19th September, 2020
Boys u 16 GRPA
Boyle Celtic 2 vs 3 Manorhamilton Rangers
Boys u 14 GRPA
Gurteen Celtic 3 vs 2 Manorhamilton Rangers
Boys U14 GPRB
Kilglass/Inishcrone 3 vs 5 Real Tubber
Benbulben FC 2 vs 2 Dromohaire Fc
Boys u 12 GRPC
Boyle Celtic 5 vs 2 Yeats United
Boys u 12 GPRB
Carrick Town 3 vs 0 Gurteen Celtic
Boys u 12 GRPC
Kilglass/Inishcrone 4 vs 5 Strand Celtic
Boys u 14 GRPA
Arrow Harps 5 vs 2 Carrick Town
Boys u 16 GRPA
Carrick Town 1 vs 4 Arrow Harps
Boys u 12 GRPA
Benbulben FC 5 vs 1 Calry Bohs
Boyle Celtic 5 vs 2 Yeats United
Boys U14 GPRB
Calry Bohs 1 vs 2 Ballymote Celtic
Boys u 12 GPRB
Kilglass/Inishcrone 4 vs 0 Valley Rovers
Boys u 12 GRPA
Manorhamilton Rangers 4 vs 1 Merville United
Boys U14 GPRB
Merville United 7 vs 5 Carrick Town
Boys u 14 GRPA
St Johns 4 vs 0 Strand Celtic
Boys u 12 GPRB
St Johns 2 vs 3 Ballymote Celtic
Boys u 12 GRPA
Arrow Harps 5 vs 2 Carrick Town
Boys u 12 GPRB
Strand Celtic 1 vs 3 Real Tubber
Tuesday 08th September, 2020
Ballymote Celtic 4 vs 1 Strand Celtic
Boys u 16 GRPA
Arrow Harps 6 vs 2 Boyle Celtic
Saturday 05th September, 2020
Boys U14 GPRB
Kilglass/Inishcrone 4 vs 0 Coolaney United
Boys u 14 GRPA
Manorhamilton Rangers 1 vs 2 St Johns
Boys U14 GPRB
Ballymote Celtic 3 vs 1 Merville United
Boys u 14 GRPA
Boyle Celtic 1 vs 4 Arrow Harps
Boys U14 GPRB
Calry Bohs 6 vs 5 Real Tubber
Boys u 12 GRPA
Yeats United 1 vs 2 Benbulben FC
Boys u 14 GRPA
Strand Celtic 0 vs 1 Ballisodare United
Boys u 12 GPRB
Ballymote Celtic 2 vs 2 Real Tubber
Boys u 12 GRPA
Boyle Celtic 3 vs 1 Merville United
Boys u 12 GPRB
Kilglass/Inishcrone 4 vs 0 Coolaney United
Boys u 12 GRPA
Manorhamilton Rangers 5 vs 3 Calry Bohs
Boys u 12 GRPC
Yeats United 5 vs 7 Benbulben FC
Strand Celtic 5 vs 2 Boyle Celtic
Gaynor u15
Sligo Leitrim 3 vs 0 Donegal
Gaynor u13
Sligo Leitrim 4 vs 3 Donegal
view all results here

Event Calendar