Upcoming Fixtures : 17/05/2018 - 31/05/2018

17/05/2018
Senior 3 League
19:30Na Fianna vsBYE Na FiannaTBC (Pending)Round 7More
Senior 5 League
00:00Faughs/Celtic BvsBYE Faughs/CelticTBC (Pending)Round 7More
U16 B
19:30Whitehall Colmcille vsNaomh Brid AWhitehall ColmcillePhilip Cullen (Pending)Round 2 - RefixMore
19/05/2018
U16 B
15:00Counsel/Judes U16 vsNaomh Barrog/Naomh Mearnog TBCConor Dodd (Pending)Round 5 - refix More
U16 C
15:00C.B.C vsLucan Sarsfields BC.B.CAoife Maguire (Pending)Round 5 - refixedMore
U14 B
12:00Na Fianna AvsBYE Na FiannaSt Vincents (Pending)Round 8More
12:00Raheny AvsErins Isle RahenyCarla Hayes (Pending)Round 8More
20/05/2018
Senior 8 League
11:00Kilcoole vsBallyboden St Endas CKilcooleGerry McGough (Pending)Rd 1More
U13 A
10:00Erins Isle vsNaomh Brid AErins IsleTBC (Pending)postphonedMore
U13 Div 2 N
10:00Raheny AvsSkerries Harps RahenyNaomh Barrog (Pending)More
U13 Div 2 Sth/West
10:00Ballinteer St Johns AvsGood Counsel Ballinteer St JohnsJonny Jackson (Pending)More
10:00Crumlin vsFaughs/Celtic CrumlinLucan Sarsfields (Pending)More
U13 D
10:00Thomas Davis vsCommercials Thomas DavisBallyboden St Endas (Pending)More
U13 E
10:00Bray Emmets vsRaheny BBray EmmetsKilmacud Crokes (Pending)More
10:00Craobh Chiarain vsNaomh Peregrine Craobh ChiarainSt Vincents (Pending)More
10:00Naomh Olaf vsCastleknock BNaomh OlafKilmacud Crokes (Pending)More
10:00Scoil Ui Chonaill vsRound Tower TBCRaheny (Pending)More
10:00Stars of Erin vsBYE Star of ErinBallinteer St Johns (Pending)More
21/05/2018
U16 B
19:00St Vincents vsNaomh Maur St VincentsCarla Hayes (Pending)Round 2 - Refix due to call offMore
U13 A
19:00Erins Isle vsNaomh Brid AErins IsleMichelle Keating (Pending)More
22/05/2018
Senior 1 League
19:30St Vincents vsNaomh Jude St VincentsAnton Keating (Pending)Round 1. More
Senior 2 League
19:30Erins Isle vsSkerries Harps Erins IsleGavin Donegan (Pending)Round 8More
19:30Good Counsel vsCastleknock Good CounselSuzanne Forde (Pending)Round 8More
19:30Raheny vsSt Vincents BRahenyDamian Noble (Pending)Round 8More
Senior 6 League
19:30Castleknock BvsCuala BCastleknockBilly O Connell (Pending)More
19:30Crumlin vsSetanta CrumlinGerry McGough (Pending)More
19:30Kilmacud Crokes BvsGood Counsel BKilmacud CrokesCiaran Russell (Pending)More
19:30Naomh Barrog vsLucan Sarsfields CNaomh BarrogConor Dodd (Pending)More
Senior 7 League North
19:30Erins Isle CvsSt Vincents DErins IsleBrendan Cooper (Pending)Rd 8More
19:30St Finians vsNaomh Brid BSt FiniansTimmy McCarthy (Pending)Rd 8More
19:30Whitehall Colmcille vsNa Fianna CWhitehall ColmcillePadraig Gilligan (Pending)Rd 8More
Senior 7 League South
19:30Commercials vsLucan Sarsfields DCommercialsPat Denieffe (Pending)Rd 8More
19:30Naomh Padraig vsFaughs/Celtic CNaomh PadraigAnne Darbey (Pending)Rd 8More
19:30Round Tower vsSt Annes Round TowersDonal Regan (Pending)Rd 8More
U14 A
19:30Kilmacud Crokes AvsLucan Sarsfields AKilmacud CrokesJenny Byrne (Pending)Round 3More
U13 A
19:30Kilmacud Crokes AvsBallyboden St Endas AKilmacud CrokesNaomh Olaf (Pending)RefixedMore
U13 Div 2 N
19:00Castleknock AvsSt Vincents CastleknockNaomh Brid (Pending) Refixed (POC)More
23/05/2018
U16 C
19:30Lucan Sarsfields BvsC.B.C Lucan SarsfieldsTBC (Pending)Round 10More
U14 A
19:00Naomh Brid AvsBallyboden St Endas ANaomh BridTom Casserly (Pending)Refixed (POC)More
U14 B
19:30Erins Isle vsBallinteer St Johns AErins IsleNaomh Brid (Pending)Round 2 Refixed (POC)More
19:30Good Counsel vsCuala AGood CounselLucan Sarsfields (Pending)Round 4 refixed (POC)More
U14 D
19:00Ballyboden St Endas BvsCuala BBallyboden St EndasNaomh Jude (Pending)Round 2 Refixed (POC)More
19:00Lucan Sarsfields BvsNaomh Brid BLucan SarsfieldsNa Fianna (Pending)Round 1Refixed (POC)More
19:00Na Fianna BvsNaomh Jude Na FiannaSt Vincents (Pending)Round 3 Refixed (POC)More
19:00Naomh Padraig vsSetanta Naomh PadraigGood Counsel (Pending)Round 3 Refixed (POC)More
U14 E
19:00Ballyboden St Endas CvsBallinteer St Johns BBallyboden St EndasGood Counsel (Pending)Round 2-Refixed (POC)More
19:00Naomh Fionnbarra vsRaheny BNaomh FionnbarraNa Fianna (Pending)Round 2-Refixed (POC)More
U13 A
19:00Naomh Maur vsNaomh Mearnog ANaomh MaurSkerries Harps (Pending)Refixed (POC)More
U13 Div 2 Sth/West
19:00Ballinteer St Johns AvsCrumlin Ballinteer St JohnsNaomh Olaf (Pending)Refixed (POC)More
19:00Faughs/Celtic vsC.B.C Faughs/CelticNaomh Jude (Pending)Refixed (POC)More
U13 E
19:00Round Tower vsNaomh Peregrine Round TowersNaomh Jude (Pending)Refixed (POC)More
19:00Scoil Ui Chonaill vsBray Emmets Scoil Ui ChonaillCarla Hayes (Pending)Refixed (POC)More
24/05/2018
Senior 3 League
00:00Naomh Brid vsBYE Naomh BridTBC (Pending)Round 1. RefixedMore
19:30Clann na Gael vsBallyboden St Endas BClann na GaelKarl O'Brien (Pending)Round 1. RefixedMore
19:30Lucan Sarsfields BvsCuala Lucan SarsfieldsSuzanne FordeRound 1. RefixedMore
19:30Na Fianna vsThomas Davis Na FiannaPaul FlanaganRound 1. RefixedMore
Senior 4 league
19:30Crumlin vsC.B.C CrumlinAilise DowlingRound 1. RefixedMore
19:30Naomh Peregrine vsNaomh Fionnbarra Naomh PeregrineTom TanseyRound 1. REfixedMore
19:30St Vincents CvsWhitehall Colmcille St VincentsJohn DohertyRound 1. RefixedMore
Senior 5 League
19:30Erins Isle BvsRaheny BErins IslePhilip CullenRound 1More
19:30Naomh Jude BvsSkerries Harps Naomh JudeShay HursonRound 1More
19:30St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh BvsBYE St Oliver Plunkett/Eoghan RuadhTBC (Pending)Round 1More
25/05/2018
U13 Div 2 N
19:00Naomh Barrog vsFingallians Naomh BarrogWhitehall Colmcille (Pending)More
26/05/2018
U16 D
15:00Cuala BvsSt Vincents BCualaDonal Ryan (Pending)Round 5 - RefixMore
U14 A
12:00Lucan Sarsfields AvsCelbridge Lucan SarsfieldsGood Counsel (Pending)Refixed (POC)More
U14 B
12:00Ballinteer St Johns AvsBYE Ballinteer St JohnsBallyboden St Endas (Pending)Round 9More
12:00Cuala AvsCastleknock ACualaKilmacud Crokes (Pending)Round 9More
12:00Erins Isle vsWhitehall Colmcille Erins IsleJoyce Mullen (Pending)Round 9More
12:00Good Counsel vsRaheny AGood CounselNaomh Peregrine (Pending)Round 9More
12:00Na Fianna AvsSt Vincents Na FiannaMichelle Keating (Pending)Round 9More
U14 C
11:00Thomas Davis vsClontarf ClontarfNaomh Barrog (Pending)Venue St Annes Park (P34)More
12:00St Finians vsNaomh Olaf St FiniansRaheny (Pending)Refixed (POC)More
U14 D
12:00Kilmacud Crokes BvsBYE Kilmacud CrokesTBC (Pending)Round 9More
12:00Na Fianna BvsNaomh Padraig Na FiannaSt Vincents (Pending)Round 9More
12:00Naomh Brid BvsCuala BNaomh BridNaomh Peregrine (Pending)Round 9More
12:00Naomh Jude vsLucan Sarsfields BNaomh JudeBallyboden St Endas (Pending)Round 9More
12:00Setanta vsBallyboden St Endas BSetantaCarla Hayes (Pending)Round 9More
U14 E
12:00Ballyboden St Endas CvsRaheny BBallyboden St EndasJonny Jackson (Pending)Round 3 Refixed (POC)More
U12 1 Team Grp 1
13:00Beann Eadair vsSt Finians Beann EadairHOME REFEREE (Pending)More
13:00Raheny vsGood Counsel RahenyHOME REFEREE (Pending)More
13:00St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh vsErins Isle St Oliver Plunkett/Eoghan RuadhHOME REFEREE (Pending)More
13:00Whitehall Colmcille vsClann na Gael Whitehall ColmcilleHOME REFEREE (Pending)More
U12 1 Team Grp 2
13:00Bray Emmets vsWestmanstown Bray EmmetsHOME REFEREE (Pending)More
13:00Erin Go Bragh vsSt Marks Erin Go BraghHOME REFEREE (Pending)More
13:00St Annes vsNaomh Padraig St AnnesHOME REFEREE (Pending)More
13:00Thomas Davis vsCommercials Thomas DavisHOME REFEREE (Pending)More
U12 2 Team Grp 1
13:00Naomh Maur vsLucan Sarsfields Naomh MaurHOME REFEREE (Pending)More
13:00Skerries Harps vsNaomh Brid Skerries HarpsHOME REFEREE (Pending)More
13:00St Vincents vsNaomh Mearnog St VincentsHOME REFEREE (Pending)More
U12 2 Team Grp 2
13:00Ballinteer St Johns vsNaomh Olaf Ballinteer St JohnsHOME REFEREE (Pending)More
13:00Castleknock vsFaughs/Celtic CastleknockHOME REFEREE (Pending)More
13:00Naomh Jude vsCuala Naomh JudeHOME REFEREE (Pending)More
U12 3 Team 2018
13:00Fingallians vsBYE FingalliansHOME REFEREE (Pending)More
13:00Kilmacud Crokes vsBallyboden St Endas Kilmacud CrokesHOME REFEREE (Pending)More
13:00Na Fianna vsClontarf Na FiannaHOME REFEREE (Pending)More
27/05/2018
Senior 7 League North
11:00Erins Isle CvsNa Fianna CErins IsleAoife Padden (Pending)Rd 2More
U15 B
11:30Fingallians vsFaughs/Celtic AFingalliansAnton Keating (Pending)More
11:30Naomh Peregrine vsBallinteer St Johns ANaomh PeregrineShay HursonMore
U15 C
11:30Crumlin vsRaheny CrumlinDonal Regan (Pending)More
U15 D
11:30Faughs/Celtic BvsNa Fianna BFaughs/CelticJonny Jackson (Pending)Refixed (POC)More
U13 A
10:00Ballyboden St Endas AvsLucan Sarsfields ABallyboden St EndasFaughs/Celtic (Pending) Refixed (POC)More
10:00Erins Isle vsKilmacud Crokes AErins IsleMichelle Keating (Pending) Refixed (POC)More
10:00Naomh Maur vsNaomh Brid ANaomh MaurAnton Keating (Pending) Refixed (POC)More
U13 Div 2 N
10:00Clontarf vsRaheny AClontarfWhitehall Colmcille (Pending)More
10:00Fingallians vsCastleknock AFingalliansNaomh Mearnog (Pending)Refixed from 20 May (POC)More
10:00Skerries Harps vsNaomh Barrog Skerries HarpsNaomh Maur (Pending)Refixed (POC)More
U13 Div 2 Sth/West
10:00Crumlin vsC.B.C Crumlin Refixed (POC)More
10:00Cuala AvsFaughs/Celtic CualaKilmacud Crokes (Pending)Refixed (POC)More
10:00Naomh Olaf vsBallinteer St Johns ANaomh OlafKilmacud Crokes (Pending) Refixed (POC)More
U13 D
10:00Ballinteer St Johns BvsSt Annes Ballinteer St JohnsBallyboden St Endas (Pending) Refixed (POC)More
10:00Ballyboden St Endas BvsKilmacud Crokes BBallyboden St EndasJonny Jackson (Pending)Refixed (POC)More
10:00Commercials vsNa Fianna BCommercialsLucan Sarsfields (Pending)Refixed (POC)More
10:00Naomh Mearnog BvsLucan Sarsfields BNaomh MearnogRaheny (Pending)Refixed (POC)More
10:00Thomas Davis vsCuala BThomas DavisCommercials Refixed (POC)More
U13 E
10:00Bray Emmets vsCraobh Chiarain Bray EmmetsCuala (Pending)Refixed (POC)More
10:00Naomh Peregrine vsCastleknock BNaomh PeregrineNaomh Brid (Pending)Refixed (POC)More
10:00Raheny BvsNaomh Olaf RahenyNaomh Barrog (Pending)Refixed (POC)More
10:00Stars of Erin vsScoil Ui Chonaill Star of ErinNaomh Olaf (Pending)Refixed (POC)More
U11 1 Team Grp 1
12:00Erin Go Bragh vsBray Emmets Erin Go BraghHOME REFEREE (Pending)More
12:00Parnells vsThomas Davis Parnells GAA ClubHOME REFEREE (Pending)More
12:00Stars of Erin vsBYE Star of ErinHOME REFEREE (Pending)More
U11 1 Team Grp 2
12:00O Tooles GAA 1vsBYE O Tooles GAAHOME REFEREE (Pending)More
12:00St Finians vsC.B.C St FiniansHOME REFEREE (Pending)More
12:00Whitehall Colmcille vsWestmanstown Whitehall ColmcilleHOME REFEREE (Pending)More
U11 2 Team Grp 1
12:00Ballyboden St Endas AvsRound Tower Ballyboden St EndasHOME REFEREE (Pending)More
12:00Commercials vsNaomh Brid CommercialsHOME REFEREE (Pending)More
12:00Naomh Jude vsNaomh Padraig Naomh JudeHOME REFEREE (Pending)More
12:00Skerries Harps vsLucan Sarsfields Skerries HarpsHOME REFEREE (Pending)More
U11 2 Team Grp 2
12:00Ballyboden St Endas BvsKilmacud Crokes Ballyboden St EndasHOME REFEREE (Pending)More
12:00Good Counsel vsCraobh Chiarain Good CounselHOME REFEREE (Pending)More
12:00Naomh Peregrine vsCuala Naomh PeregrineHOME REFEREE (Pending)More
12:00St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh vsFaughs/Celtic St Oliver Plunkett/Eoghan RuadhHOME REFEREE (Pending)More
U11 2 Team Grp 3
12:00Beann Eadair vsBYE Beann EadairHOME REFEREE (Pending)More
12:00Na Fianna vsNaomh Barrog Na FiannaHOME REFEREE (Pending)More
12:00Naomh Maur vsSt Vincents Naomh MaurHOME REFEREE (Pending)More
12:00Naomh Mearnog vsRound Towers Lusk Naomh MearnogHOME REFEREE (Pending)More
U11 3 Team 2018
12:00Castleknock vsErins Isle CastleknockHOME REFEREE (Pending)More
12:00Clontarf vsRaheny ClontarfHOME REFEREE (Pending)More
12:00Naomh Olaf vsBallinteer St Johns Naomh OlafHOME REFEREE (Pending)More
29/05/2018
Senior 2 League
19:30Kilmacud Crokes vsErins Isle Kilmacud CrokesJenny Byrne (Pending)Round 9More
19:30Raheny vsSkerries Harps RahenyConor DoddRound 1. Prov RefixMore
19:30St Vincents BvsGood Counsel St VincentsGavin Donegan (Pending)Round 9More
Senior 3 League
19:30Cuala vsClann na Gael CualaMaurice Mulcahy (Pending)Round 2More
Senior 6 League
19:30Cuala BvsNaomh Barrog CastleknockCiaran Russell (Pending)More
19:30Good Counsel BvsBray Emmets Good CounselBilly Maloney (Pending)More
19:30Naomh Maur vsSetanta Naomh MaurAnton Keating (Pending)More
Senior 7 League North
19:30Erins Isle CvsWhitehall Colmcille Erins IsleDamian Noble (Pending)Rd 9More
19:30Na Fianna CvsNaomh Brid BNa FiannaConor Dodd (Pending)Rd 9More
19:30St Finians vsSt Vincents DSt FiniansDerek Brannigan (Pending)Rd 9More
Senior 7 League South
19:30Commercials vsFaughs/Celtic CCommercialsPaul Flanagan (Pending)Rd 9More
19:30Naomh Padraig vsRound Tower Naomh PadraigDavid Murphy (Pending)Rd 9More
19:30St Annes vsLucan Sarsfields DSt AnnesEugene Murphy Jnr (Pending)Rd 9More
U15 A
19:30Lucan Sarsfields AvsNaomh Jude Lucan SarsfieldsJonny Jackson (Pending)To be RefixedMore
30/05/2018
U14 B
19:00Erins Isle vsSt Vincents Erins IsleNaomh Brid (Pending)Round 7 refixed (POC)More
U14 C
19:00St Finians vsThomas Davis St FiniansCarla Hayes (Pending)Refixed (POC)More
U14 D
19:00Naomh Padraig vsNaomh Jude Naomh PadraigNaomh Brid (Pending)Round 1 Refixed (POC)More
U13 A
19:00Ballyboden St Endas AvsNaomh Maur Ballyboden St EndasJonny JacksonRefixedMore
19:00Na Fianna AvsKilmacud Crokes ANa FiannaWhitehall Colmcille (Pending)RefixedMore
U13 Div 2 N
19:00Castleknock AvsSkerries Harps CastleknockNaomh Brid (Pending)More
U13 Div 2 Sth/West
19:00Crumlin vsNaomh Jude CrumlinCommercials (Pending)More
19:00Faughs/Celtic vsGood Counsel Faughs/CelticBallyboden St Endas (Pending)More
U13 D
19:00Cuala BvsCommercials CualaBallinteer St Johns (Pending)More
19:00Na Fianna BvsThomas Davis Na FiannaWhitehall Colmcille (Pending)More
19:30St Annes vsNaomh Mearnog BSt AnnesCuala (Pending)RefixedMore
U13 E
19:00Naomh Peregrine vsRaheny BNaomh PeregrineNaomh Brid (Pending)More
31/05/2018
U15 D
19:00Castleknock BvsFaughs/Celtic BCastleknockSinead O TooleMore
U14 A
19:30St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh vsNaas St Oliver Plunkett/Eoghan RuadhNaomh Brid (Pending)Refixed (POC)More
U14 B
19:00Cuala AvsNa Fianna ACualaNaomh Olaf (Pending)Round 5More