Upcoming Fixtures : 17/04/2018 - 01/05/2018

17/04/2018
Senior 1 League
20:30St Vincents vsBallyboden St Endas Parnells GAA ClubGavin Donegan (Pending)Round 3More
Senior 8 League
00:00Kilcoole vsBYE KilcooleTBC (Pending)Rd 3More
19:00Eire Óg- Greystones AvsBallyboden St Endas Eire Óg- GreystonesMaurice Mulcahy (Pending)Rd 3More
U13 Div 2 N
19:00Raheny AvsCastleknock ARahenyCarla Hayes (Pending)More
U13 E
19:00Castleknock BvsRaheny BCastleknockTBC (Pending)More
18/04/2018
U15 A
19:15Na Fianna AvsNaomh Jude Na FiannaMichelle KeatingMore
U13 Div 2 N
19:00St Vincents vsSt Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh St VincentsTBC (Pending)More
U13 E
19:00Castleknock BvsRaheny BCastleknockTBC (Pending)More
19:00Castleknock BvsRaheny BCastleknockTBC (Pending)More
21/04/2018
U16 A
15:00Na Fianna AvsNaomh Fionnbarra Na FiannaJenny Byrne (Pending)Round 7More
U16 B
15:00Counsel/Judes U16 vsNaomh Maur Naomh JudeEmer Butler - 0857592817 (Pending)Round 7More
U14 A
12:00BYE vsNaas BYETBC (Pending)Round 6More
U14 B
12:00BYE vsGood Counsel BYETBC (Pending)Round 6More
12:00Raheny AvsBallinteer St Johns ARahenySt Vincents (Pending)Round 6More
U14 C
12:00BYE vsSt Finians BYETBC (Pending)Round 6More
12:00Faughs/Celtic AvsNaomh Maur Faughs/CelticBallyboden St Endas (Pending)Round 6More
12:00Thomas Davis vsNaomh Mearnog AThomas DavisBallyboden St Endas (Pending)Round 6More
U14 D
12:00BYE vsNaomh Brid BBYETBC (Pending)Round 6More
U14 E
12:00Ballyboden St Endas CvsCommercials Ballyboden St EndasBallinteer St Johns (Pending)Round 6More
12:00Raheny BvsBallinteer St Johns BRahenyNaomh Mearnog (Pending)Round 6More
U12 1 Team Grp 1
13:00Beann Eadair vsClann na Gael Beann EadairHOME REFEREE (Pending)More
13:00Erins Isle vsGood Counsel Erins IsleHOME REFEREE (Pending)More
13:00Raheny vsSt Finians RahenyHOME REFEREE (Pending)More
U12 1 Team Grp 2
13:00Bray Emmets vsCommercials Bray EmmetsHOME REFEREE (Pending)More
13:00Erin Go Bragh vsNaomh Padraig Erin Go BraghHOME REFEREE (Pending)More
13:00St Annes vsSt Marks St AnnesHOME REFEREE (Pending)More
13:00Thomas Davis vsWestmanstown Thomas DavisHOME REFEREE (Pending)More
U12 2 Team Grp 1
13:00Naomh Maur vsNaomh Mearnog Naomh MaurHOME REFEREE (Pending)More
13:00Skerries Harps vsLucan Sarsfields Skerries HarpsHOME REFEREE (Pending)More
13:00St Vincents vsNaomh Brid St VincentsHOME REFEREE (Pending)More
U12 2 Team Grp 2
13:00Ballinteer St Johns vsFaughs/Celtic Ballinteer St JohnsHOME REFEREE (Pending)More
13:00Castleknock vsCuala CastleknockHOME REFEREE (Pending)More
13:00Naomh Jude vsNaomh Olaf Naomh JudeHOME REFEREE (Pending)More
U12 3 Team 2018
13:00Ballyboden St Endas vsClontarf Ballyboden St EndasHOME REFEREE (Pending)More
13:00Fingallians vsNa Fianna FingalliansHOME REFEREE (Pending)More
13:00Kilmacud Crokes vsBYE Kilmacud CrokesHOME REFEREE (Pending)More
22/04/2018
U16 C
15:00C.B.C vsErins Isle C.B.CAoife MaguireRound 3 - Refix from 10/3More
U15 B
11:30Fingallians vsBallinteer St Johns AFingalliansDerek Brannigan (Pending)More
U15 D
11:30Setanta vsNa Fianna BSetantaPadraig Gilligan (Pending)refixed from 18 marMore
U13 A
10:00Ballyboden St Endas AvsNaomh Brid ABallyboden St EndasJonny Jackson (Pending)More
10:00Kilmacud Crokes AvsNaomh Maur Kilmacud CrokesCuala (Pending)More
U13 Div 2 N
10:00Castleknock AvsSt Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh CastleknockNaomh Brid (Pending)More
U13 Div 2 Sth/West
10:00Ballinteer St Johns AvsNaomh Jude Ballinteer St JohnsKilmacud Crokes (Pending)More
10:00Crumlin vsGood Counsel CrumlinLucan Sarsfields (Pending)More
18:30Crumlin vsGood Counsel CrumlinLucan Sarsfields (Pending)More
U13 D
10:00Ballinteer St Johns BvsNa Fianna BBallinteer St JohnsNaomh Olaf (Pending)More
10:00Thomas Davis vsNaomh Mearnog BThomas DavisBallyboden St Endas (Pending)More
U13 E
10:00BYE vsRaheny BBYENa Fianna (Pending)More
10:00Stars of Erin vsNaomh Peregrine Star of ErinKilmacud Crokes (Pending)More
U11 1 Team Grp 1
12:00Bray Emmets vsThomas Davis Bray EmmetsHOME REFEREE (Pending)More
12:00Erin Go Bragh vsParnells Erin Go BraghHOME REFEREE (Pending)More
12:00Stars of Erin vsBYE Star of ErinHOME REFEREE (Pending)More
U11 1 Team Grp 2
12:00St Finians vsWhitehall Colmcille St FiniansHOME REFEREE (Pending)More
12:00C.B.C vsO Tooles GAA 1C.B.CHOME REFEREE (Pending)More
12:00Westmanstown vsBYE WestmanstownHOME REFEREE (Pending)More
U11 2 Team Grp 1
12:00Ballyboden St Endas AvsLucan Sarsfields Ballyboden St EndasHOME REFEREE (Pending)More
12:00Commercials vsNaomh Padraig CommercialsHOME REFEREE (Pending)More
12:00Naomh Jude vsNaomh Brid Naomh JudeHOME REFEREE (Pending)More
12:00Skerries Harps vsRound Tower Skerries HarpsHOME REFEREE (Pending)More
U11 2 Team Grp 2
12:00Ballyboden St Endas BvsCuala Ballyboden St EndasHOME REFEREE (Pending)More
12:00Good Counsel vsKilmacud Crokes Good CounselHOME REFEREE (Pending)More
12:00Naomh Peregrine vsFaughs/Celtic Naomh PeregrineHOME REFEREE (Pending)More
12:00St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh vsCraobh Chiarain St Oliver Plunkett/Eoghan RuadhHOME REFEREE (Pending)More
U11 2 Team Grp 3
12:00Beann Eadair vsNaomh Barrog Beann EadairHOME REFEREE (Pending)More
12:00Na Fianna vsSt Vincents Na FiannaHOME REFEREE (Pending)More
12:00Naomh Maur vsRound Towers Lusk Naomh MaurHOME REFEREE (Pending)More
12:00Naomh Mearnog vsBYE Naomh MearnogHOME REFEREE (Pending)More
U11 3 Team 2018
12:00Ballinteer St Johns vsCastleknock Ballinteer St JohnsHOME REFEREE (Pending)More
12:00Clontarf vsErins Isle ClontarfHOME REFEREE (Pending)More
12:00Naomh Olaf vsRaheny Naomh OlafHOME REFEREE (Pending)More
24/04/2018
Senior 1 League
19:00Ballinteer St Johns vsSt Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Ballinteer St JohnsDonal Ryan (Pending)Round 4More
19:00Ballyboden St Endas vsLucan Sarsfields Ballyboden St EndasJenny Byrne (Pending)Round 4More
19:00Na Fianna vsSt Vincents Na FiannaGavin Donegan (Pending)Round 4More
Senior 2 League
19:00Erins Isle vsGood Counsel Erins IsleJason Buckley (Pending)Round 4More
19:00Kilmacud Crokes vsCastleknock Kilmacud CrokesPaul Flanagan (Pending)Round 4More
19:00Naomh Mearnog vsRaheny Naomh MearnogDerek Brannigan (Pending)Round 4More
19:00Skerries Harps vsSt Vincents BSkerries HarpsAnton Keating (Pending)Round 4More
Senior 6 League
19:00Castleknock BvsBray Emmets CastleknockEoin Reynolds (Pending)More
19:00Crumlin vsNaomh Maur CrumlinPat Denieffe (Pending)More
19:00Cuala BvsGood Counsel BCualaCiaran Russell (Pending)More
19:00Lucan Sarsfields CvsSetanta Lucan SarsfieldsSuzanne Forde (Pending)More
19:00Naomh Barrog vsKilmacud Crokes Naomh BarrogPadraig Gilligan (Pending)More
Senior 7 League North
19:00Naomh Brid BvsNa Fianna CNaomh BridDamian Noble (Pending)Rd 4More
19:00St Vincents DvsSt Finians St VincentsCarla Hayes (Pending)Rd 4More
19:00Whitehall Colmcille vsErins Isle CWhitehall ColmcilleLiam Ryan (Pending)Rd 4More
Senior 7 League South
19:00Faughs/Celtic CvsCommercials Faughs/CelticDonal Regan (Pending)Rd 4More
19:00Lucan Sarsfields DvsSt Annes Lucan SarsfieldsAnne Darbey (Pending)Rd 4More
19:00Round Tower vsNaomh Padraig Round TowersPhilip Cullen (Pending)Rd 4More
Senior 8 League
00:00Trinity Gaels vsBYE Trinity GaelsTBC (Pending)Rd 4More
19:00Ballyboden St Endas CvsNa Fianna DBallyboden St EndasBilly Maloney (Pending)Rd 4More
19:00Kilcoole vsEire Óg- Greystones AKilcooleGerry McGough (Pending)Rd 4More
19:00Na Gaeil Oga AvsBallinteer St Johns TBCAoife Maguire (Pending)Rd 4More
U14 E
19:00Ballinteer St Johns BvsNaomh Fionnbarra Ballinteer St JohnsBallyboden St Endas (Pending)Round 5 refix 7/4 More
U12 1 Team Grp 1
19:00St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh vsWhitehall Colmcille Whitehall ColmcilleHOME REFEREE (Pending)More
25/04/2018
U16 A
19:00St Finians vsBallyboden St Endas ASt FiniansPaul Beecher (Pending)Round 4 - Refix from 24/3More
U16 B
19:00Commercials vsSt Vincents CommercialsOrla Beagan (Pending)Round 3- new date 25/4 ..gbMore
U16 D
19:00Skerries Harps vsSt Vincents BSkerries HarpsBrendan Cooper (Pending)Round 7 - refix to 25thMore
U15 D
19:00Skerries Harps BvsFaughs/Celtic BSkerries HarpsLiam Ryan (Pending)More
19:10Castleknock BvsSetanta CastleknockTBC (Pending)2nd refix P.O.C.More
U14 A
19:00Naomh Brid AvsNaas Naomh BridNaomh Peregrine (Pending)Round 7More
19:15St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh vsCelbridge St Oliver Plunkett/Eoghan RuadhNaomh Peregrine (Pending)Round 6More
U14 C
19:00Thomas Davis vsFaughs/Celtic AThomas DavisBallyboden St Endas (Pending)Round 2 - Refixed from JanuaryMore
U13 Div 2 N
19:00St Vincents vsSt Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh St VincentsCarla Hayes (Pending)More
26/04/2018
Senior 2 League
11:00Naomh Mearnog vsKilmacud Crokes Naomh MearnogDerek BranniganRound 1. Prov RefixMore
Senior 3 League
19:00Ballyboden St Endas BvsBYE Ballyboden St EndasTBC (Pending)Round 4More
19:00Cuala vsThomas Davis CualaMaurice Mulcahy (Pending)Round 4More
19:00Lucan Sarsfields BvsClann na Gael Lucan SarsfieldsBilly O Connell (Pending)Round 4More
19:00Naomh Brid vsNa Fianna Naomh BridConor Dodd (Pending)Round 4More
Senior 4 league
19:00Crumlin vsNaomh Fionnbarra CrumlinGer Delaney (Pending)Round 4More
19:00Naomh Padraig vsC.B.C Naomh PadraigNoelle Comyn (Pending)Round 4More
19:00St Vincents CvsNaomh Olaf St VincentsBrendan Cooper (Pending)Round 4More
19:00Whitehall Colmcille vsNaomh Peregrine Whitehall ColmcilleFinbarr Gaffney (Pending)Round 4More
Senior 5 League
00:00Skerries Harps vsBYE Skerries HarpsTBC (Pending)Round 4More
19:00Erins Isle BvsNaomh Jude BErins IsleShay Hurson (Pending)Round 4More
19:00Raheny BvsBallinteer St Johns RahenyTimmy McCarthy (Pending)Round 4More
19:00St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh BvsFaughs/Celtic BSt Oliver Plunkett/Eoghan RuadhDavid Murphy (Pending)Round 4More
28/04/2018
U16 A
15:00Ballyboden St Endas AvsCastleknock ABallyboden St EndasTBC (Pending)Round 6More
15:00Faughs/Celtic AvsNa Fianna AFaughs/CelticTBC (Pending)Round 6More
15:00Naomh Fionnbarra vsLucan Sarsfields ANaomh FionnbarraTBC (Pending)Round 6More
15:00St Finians vsKilmacud Crokes ASt FiniansTBC (Pending)Round 6More
U16 B
15:00Commercials vsCuala ACommercialsTBC (Pending)Round 6More
15:00Naomh Maur vsNaomh Brid ANaomh MaurAnton Keating (Pending)Round 6More
15:00St Vincents vsCounsel/Judes U16 St VincentsTBC (Pending)Round 6More
15:00Whitehall Colmcille vsNaomh Barrog/Naomh Mearnog Whitehall ColmcilleTBC (Pending)Round 6More
U16 C
15:00C.B.C vsBray Emmets C.B.CTBC (Pending)Round 6More
15:00Erins Isle vsLucan Sarsfields BErins IsleMichelle Keating (Pending)Round 6More
U16 D
15:00Kilmacud Crokes BvsBeann Eadair Kilmacud CrokesTBC (Pending)Round 6More
15:00St Vincents BvsNa Fianna BSt VincentsTBC (Pending)Round 6More
29/04/2018
U15 A
11:30Castleknock AvsNaas CastleknockAdam KellyMore
11:30Naomh Jude vsSkerries Harps ANaomh JudeEoin Reynolds (Pending)More
U15 D
11:30Setanta vsFaughs/Celtic BSetantaBrendan Cooper (Pending)More
U13 D
10:00Kilmacud Crokes BvsThomas Davis Kilmacud CrokesTBC (Pending)More
30/04/2018
U16 A
19:30Na Fianna AvsKilmacud Crokes ANa FiannaConor DoddRound 4 - Refix from 24/3 Dub U16More
01/05/2018
Senior 1 League
19:30Lucan Sarsfields vsNa Fianna Lucan SarsfieldsTBC (Pending)Round 5More
19:30Naomh Jude vsBallinteer St Johns Naomh JudeTBC (Pending)Round 5More
19:30St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh vsBallyboden St Endas St Oliver Plunkett/Eoghan RuadhTBC (Pending)Round 5More
Senior 2 League
19:30Castleknock vsErins Isle CastleknockTBC (Pending)Round 5More
19:30Faughs/Celtic vsSkerries Harps Faughs/CelticTBC (Pending)Round 5More
19:30Good Counsel vsNaomh Mearnog Good CounselTBC (Pending)Round 5More
19:30St Vincents vsKilmacud Crokes St VincentsTBC (Pending)Round 5More
Senior 6 League
19:30Good Counsel BvsCrumlin Good CounselTBC (Pending)More
19:30Lucan Sarsfields CvsCuala BLucan SarsfieldsTBC (Pending)More
19:30Naomh Maur vsCastleknock BNaomh MaurTBC (Pending)More
Senior 7 League North
19:30Na Fianna CvsSt Vincents DNa FiannaTBC (Pending)Rd 5More
19:30St Finians vsErins Isle CSt FiniansTBC (Pending)Rd 5More
19:30Whitehall Colmcille vsNaomh Brid BWhitehall ColmcilleTBC (Pending)Rd 5More
Senior 7 League South
19:30Commercials vsNaomh Padraig CommercialsTBC (Pending)Rd 5More
19:30Round Tower vsLucan Sarsfields DRound TowersTBC (Pending)Rd 5More
19:30St Annes vsFaughs/Celtic CSt AnnesTBC (Pending)Rd 5More
Senior 8 League
00:00Eire Óg- Greystones AvsBYE TBCTBC (Pending)Rd 5More
19:30Ballinteer St Johns vsBallyboden St Endas CBallinteer St JohnsTBC (Pending)Rd 5More
19:30Na Fianna DvsKilcoole Na FiannaTBC (Pending)Rd 5More
19:30Trinity Gaels vsNa Gaeil Oga ATrinity GaelsTBC (Pending)Rd 5More