Upcoming Fixtures : 12/02/2019 - 26/02/2019

Minor Gadings
24/02/2019
10:30Crumlin vsNaomh Olaf Naomh OlafEugene Murphy (Pending)Grading Game 1More
11:00Beann Eadair vsSt Finians Beann EadairConor Dodd (Pending)Grading Game 1More
11:00Commercials vsKilmacud Crokes BCommercialsShay Hurson (Pending)Grading Game 1More
11:00Raheny vsLucan Sarsfields RahenyTimmy McCarthy (Pending)Grading Game 1More
11:00Skerries Harps vsNaomh Maur Skerries HarpsTBC (Pending)Grading Game 1More
11:00St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh vsKilmacud Crokes St Oliver Plunkett/Eoghan RuadhAoife Padden (Pending)Grading Game 1More
11:00Whitehall Colmcille vsNa Fianna BWhitehall ColmcilleDave Foley 0876659217 Nh Peregrines (Pending)Grading Game 1More
U16 Division 1
23/02/2019
15:00Ballyboden St Endas vsKilmacud Crokes ABallyboden St EndasCiaran Russell (Pending)Round 1More
15:00Castleknock vsCelbridge CastleknockDamian Noble (Pending)Round 1More
15:00Naomh Brid AvsBYE Naomh BridTBC (Pending)Round 1More
U16 Division 2
23/02/2019
15:00Erins Isle vsRound Tower Erins IsleKarl O'Brien (Pending)Round 1More
15:00Faughs/Celtic vsSt Vincents Faughs/CelticEugene Murphy (Pending)Round 1More
15:00Fingallians vsNaomh Mearnog -St FiniansFingalliansSkerries Harps (Pending)Round 1More
15:00Good Counsel vsNaomh Jude Good CounselConor Dodd (Pending)Round 1More
15:00Whitehall Colmcille vsBYE Whitehall ColmcilleTBC (Pending)Round 1More
U16 Division 3
23/02/2019
15:00Ballinteer St Johns vsCrumlin Ballinteer St JohnsCuala (Pending)Round 1More
15:00Cuala vsNaas BCualaBallinteer St Johns (Pending)Round 1More
15:00Naomh Olaf vsBYE Naomh OlafTBC (Pending)Round 1More
15:00Raheny vsNaomh Maur RahenySt Vincents (Pending)Round 1More
15:00St Annes vsNaomh Peregrine St AnnesBallyboden St Endas (Pending)Round 1More
U16 Division 4
23/02/2019
15:00CBC vsKilmacud Crokes BCBCDavid Murphy (Pending)Round 1More
15:00Naomh Brid BvsBYE Naomh BridTBC (Pending)Round 1More
15:00Setanta vsNa Fianna BSetantaNa Fianna (Pending)Round 1More
15:00Skerries Harps BvsLucan Sarsfields BSkerries HarpsNaomh Mearnog (Pending)Round 1More
U15 Division 1
24/02/2019
10:30Ballyboden St Endas AvsSt Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Ballyboden St EndasAnne Darbey (Pending)Round 1More
11:30Castleknock vsLucan Sarsfields CastleknockDamian Noble (Pending)Round 1More
11:30Cuala AvsKilmacud Crokes CualaBallinteer St Johns (Pending)Round 1More
11:30Whitehall Colmcille vsBYE Whitehall ColmcilleTBC (Pending)Round 1More
U15 Division 2
24/02/2019
11:30Ballinteer St Johns vsErins Isle Ballinteer St JohnsFaughs/Celtic (Pending)Round 1More
11:30Naomh Mearnog vsGood Counsel Naomh MearnogSetanta (Pending)Round 1More
11:30Raheny AvsNa Fianna RahenySt Vincents (Pending)Round 1More
U15 Division 3
24/02/2019
11:30Ballyboden St Endas BvsCommercials Ballyboden St EndasLucan Sarsfields (Pending)Round 1More
11:30Naomh Jude vsClontarf Naomh JudeFaughs/Celtic (Pending)Round 1More
11:30St Finians vsCuala BSt FiniansFingallians (Pending)Round 1More
15:00Naomh Olaf vsNaomh Padraig Naomh OlafKilmacud Crokes (Pending)Round 1More
U15 Division 4
24/02/2019
11:30Naomh Fionnbarra vsThomas Davis Naomh FionnbarraOliver Plunketts ER (Pending)Round 1More
11:30Raheny BvsKilcoole RahenyWhitehall Colmcille (Pending)Round 1More
11:30Setanta vsFaughs/Celtic SetantaNa Fianna (Pending)Round 1More
12:00Ballyboden St Endas CvsEire Og Ballyboden St EndasSuzanne Forde (Pending)Round 1More
U14 Division 1
23/02/2019
12:00Ballyboden St Endas AvsErins Isle Ballyboden St EndasMaurice Mulcahy (Pending)Round 1More
12:00Na Fianna AvsNaomh Maur Na FiannaSetanta (Pending)Round 1More
12:00Naomh Barrog vsNaas Naomh BarrogNaomh Mearnog (Pending)Round 1More
12:00Naomh Brid AvsLucan Sarsfields ANaomh BridCastleknock (Pending)Round 1More
U14 Division 2
23/02/2019
12:00Ballinteer St Johns AvsClontarf Ballinteer St JohnsFergal Whitley K Crokes Contact club Coordinator (Pending)Round 1More
12:00Good Counsel vsSt Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Good CounselCBC (Pending)Round 1More
12:00Kilmacud Crokes AvsFingallians Kilmacud CrokesCuala (Pending)Round 1More
12:00St Vincents vsCuala ASt VincentsRaheny (Pending)Round 1More
U14 Division 3
23/02/2019
12:00Castleknock vsCrumlin CastleknockOliver Plunketts ER (Pending)Round 1More
12:00Naomh Mearnog vsSkerries Harps Naomh MearnogNaomh Barrog (Pending)Round 1More
12:00Naomh Olaf vsNaomh Jude Naomh OlafBallinteer St Johns (Pending)Round 1More
12:00St Annes vsFaughs/Celtic ASt AnnesNaomh Jude (Pending)Round 1More
U14 Division 4
23/02/2019
11:00Raheny AvsLeixlip N Brid RahenySt Vincents (Pending)Round 1More
12:00Ballyboden St Endas BvsCommercials Ballyboden St EndasLucan Sarsfields (Pending)Round 1More
12:00Naomh Peregrine vsBYE Naomh PeregrineTBC (Pending)Round 1More
12:00Round Tower vsCBC Round TowersAdam Kelly (Pending)Round 1More
U14 Division 5
23/02/2019
12:00Ballinteer St Johns BvsLucan Sarsfields BBallinteer St JohnsBallyboden St Endas (Pending)Round 1More
12:00Cuala BvsKilmacud Crokes BCualaNaomh Olaf (Pending)Round 1More
12:00Naomh Brid BvsBYE Naomh BridTBC (Pending)Round 1More
12:00Scoil Ui Chonaill vsNa Fianna BScoil Ui ChonaillSt Vincents (Pending)Round 1More
U14 Division 6
23/02/2019
12:00Craobh Chiarain vsFaughs/Celtic BCraobh ChiarainNaomh Barrog (Pending)Round 1More
12:00Raheny BvsBYE RahenyTBC (Pending)Round 1More
12:00Stars of Erin vsNaomh Olaf BStar of ErinKilmacud Crokes (Pending)Round 1More
U13 Division 1
24/02/2019
10:00Ballyboden St Endas AvsKilmacud Crokes ABallyboden St EndasAnne Darbey (Pending)Round 1More
10:00Na Fianna AvsBYE Na FiannaTBC (Pending)Round 1More
10:00Naomh Jude vsNaas Naomh JudeFaughs/Celtic (Pending)Round 1More
10:00St Vincents vsLucan Sarsfields ASt VincentsRaheny (Pending)Round 1More
U13 Division 2
24/02/2019
10:00Fingallians vsBYE FingalliansTBC (Pending)Round 1More
10:00Good Counsel vsFaughs/Celtic Good CounselCrumlin (Pending)Round 1More
10:00Naomh Brid vsClontarf Naomh BridCastleknock (Pending)Round 1More
10:00St Finians vsCuala ASt FiniansNaomh Peregrine (Pending)Round 1More
U13 Division 3
24/02/2019
10:00Ballyboden St Endas BvsKilmacud Crokes BBallyboden St EndasSt Annes (Pending)Round 1More
10:00Naomh Mearnog vsWhitehall Colmcille Naomh MearnogNaomh Barrog (Pending)Round 1More
10:00Naomh Olaf vsNaomh Maur Naomh OlafKilmacud Crokes (Pending)Round 1More
10:00Skerries Harps AvsLucan Sarsfields BSkerries HarpsSt Finians (Pending)Round 1More
U13 Division 4
24/02/2019
10:00Ballinteer St Johns BvsCommercials Ballinteer St JohnsKilmacud Crokes (Pending)Round 1More
10:00St Annes vsBYE St AnnesTBC (Pending)Round 1More
10:00Westmanstown vsErins Isle WestmanstownNaomh Brid (Pending)Round 1More
U13 Division 5
24/02/2019
10:00Clann na Gael vsBallyboden St Endas CClann na GaelNaomh Olaf (Pending)Round 1More
10:00Raheny vsBYE RahenyTBC (Pending)Round 1More
10:00Thomas Davis vsCuala BThomas DavisCrumlin (Pending)Round 1More
U13 Division 6
24/02/2019
10:00Beann Eadair vsNa Fianna CBeann EadairSkerries Harps (Pending)Round 1More
10:00Castleknock BvsClontarf BCastleknockNaomh Brid (Pending)Round 1More
10:00Skerries Harps BvsErin Go Bragh Skerries HarpsNaomh Mearnog (Pending)Round 1More