Upcoming Fixtures : 20/10/2019 - 03/11/2019

Junior Championship Finals
20/10/2019
12:30Castleknock BvsCommercials CastleknockLiam O Brien (Pending)JUN 3 CHAMP- S/FINALMore
12:30Naomh Brid BvsSt Finians Naomh BridDamian Noble (Pending)JUN 3 CHAMP - S/FINALMore
Inter Championship Shield Finals
20/10/2019
12:30Naomh Padraig vsNaomh Fionnbarra Naomh PadraigPaul Flanagan (Pending)INTER 1 SHIELD FINALMore
Junior Championship Shield Finals
20/10/2019
12:30Raheny BvsNaomh Jude BRahenyPhilip Cullen (Pending)JUN 1 Relegation P/OffMore
Junior Championship Finals
20/10/2019
14:00Lucan Sarsfields DvsNa Gaeil Oga ANational Sports Campus-Abbotstown-BlanchardstownJohn Walsh KK (Pending)JUN 4 CHAMP FINALMore
Senior Championship Shield Finals
22/10/2019
20:00Raheny vsCuala Parnells GAA ClubTBC (Pending)SEN 2 - SHIELD FINALMore
Senior Championship Finals
27/10/2019
15:00St Vincents vsNaomh Jude TBCTBC (Pending)Sen 1 Champ FinalMore
Senior Semi Finals
20/10/2019
10:00Kilmacud Crokes vsGood Counsel Kilmacud CrokesCiaran Russell (Pending)SEN 2 CHAMp S/FINALMore
Inter Semi Finals
20/10/2019
12:30CBC/PORTOBELLO AvsLucan Sarsfields BCBCDonal Ryan (Pending)INTER 2 -CHAMP S/FINALMore
12:30Crumlin vsClann na Gael CrumlinShay Hurson (Pending)INTER 2 CHAMP S/FINALMore
Junior Semi Finals
20/10/2019
10:00Good Counsel BvsNa Fianna CGood CounselShay Hurson (Pending)JUN 2 _ CHAMP S/FINALMore
10:00Naomh Barrog vsSt Vincents DNaomh BarrogDave Foley 0876659217 Nh Peregrines (Pending)Jun 2 - CHAMP S/FINALMore
10:00Naomh Maur vsKilmacud Crokes BNaomh MaurIan Howley 0879412428 (Pending)JUN 1 CHAMP - S/FINALMore
Junior Shield Semi Finals
20/10/2019
00:00Ballyboden St Endas DvsCuala CBallyboden St EndasPat Denieffe (Pending)Jun 4 Shield S/FinalMore
10:00Erins Isle BvsSt Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh BErins IsleAoife Padden (Pending)JUN 1 SHIELD S/FINALMore
21/10/2019
20:00Ballinteer St Johns BvsFaughs/Celtic BBallinteer St JohnsPaddy Kiernan (Pending)JUN 1 SHIELD S/FINALMore
We Are Dublin GAA Junior 3 Championship GR1
20/10/2019
12:30Cuala BvsSetanta CualaDavid Murphy (Pending)Round 5More
U13 Championship Division 5
20/10/2019
10:00Ballinteer St Johns BvsBallyboden St Endas CBallinteer St JohnsKilmacud Crokes (Pending)Round 5More
U15 Championship Division 2
20/10/2019
11:30Naomh Olaf vsErins Isle Naomh OlafAnne Darbey (Pending)Round 4 More
27/10/2019
11:30Ballinteer St Johns vsNaomh Olaf Ballinteer St JohnsBallyboden St Endas (Pending)Round 5More
U16 Shield Semi Finals
02/11/2019
10:00Fingallians vsGood Counsel FingalliansDerek Brannigan (Pending)Division 2More
U15 Finals
20/10/2019
11:00Thomas Davis vsNaomh Padraig Naomh MearnogGerry McGough (Pending)Division 4More
13:00St Finians vsNaomh Mearnog Naomh MearnogPhilip Cullen (Pending)Division 3More
14:30Ballyboden St Endas AvsLucan Sarsfields National Sports Campus-Abbotstown-BlanchardstownJason Buckley (Pending)Division 1. AstroMore
U15 Shield Finals
20/10/2019
11:30Na Fianna vsBallyboden St Endas BNa FiannaSetanta (Pending)Division 3More
11:30St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh vsNaomh Brid St Oliver Plunkett/Eoghan RuadhLucan Sarsfields (Pending)Division 1More
U14 Shield Finals
02/11/2019
12:00Clontarf vsSt Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh ClontarfTBC (Pending)Division 2More
U14 Shield Semi Finals
02/11/2019
12:00Lucan Sarsfields BvsBallyboden St Endas BLucan SarsfieldsTBC (Pending)Division 4More
12:00Lucan Sarsfields BvsBallyboden St Endas BLucan SarsfieldsTBC (Pending)Division 4More
U13 Finals
20/10/2019
10:00Naomh Jude vsBallyboden St Endas AFirhouse Community CollegeJohn Doherty (Pending)Division 1More
11:30Commercials vsSt Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Firhouse Community CollegeJonny Jackson (Pending)Division 4More
13:00Clontarf BvsErin Go Bragh Firhouse Community CollegeFergus McGreevy (Pending)Division 6More
U13 Semi Finals
20/10/2019
10:00Ballinteer St Johns AvsCuala ABallinteer St JohnsNaomh Olaf (Pending)Division 2 More
10:00Naomh Brid vsGood Counsel Naomh BridSOPER Senior (Pending)Division 3More
10:00St Annes vsBallyboden St Endas BSt AnnesBallinteer St Johns (Pending)Division 3More
U13 Shield Finals
20/10/2019
10:00Lucan Sarsfields AvsKilmacud Crokes ALucan SarsfieldsRound Towers (Pending)Division 1More
10:00Na Fianna CvsBeann Eadair Na FiannaErins Isle (Pending)Division 6More
10:00Raheny vsErins Isle RahenyNaomh Brid (Pending)Division 4More
10:00St Vincents vsWhitehall Colmcille St VincentsNa Fianna (Pending)Division 2More
U13 Shield Semi Finals
20/10/2019
10:00Naomh Maur vsNaomh Olaf Naomh MaurSkerries Harps U14 (Pending)Division 3More
10:00Skerries Harps vsNaomh Mearnog Skerries HarpsNaomh Maur (Pending)Division 3More