League Table



0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0




U16 Division 3
22/02/2020
15:00Ballinteer St Johns 7-3vs3-4Clontarf Round 1More
U16 Division 1
22/02/2020
15:00Ballyboden St Endas A2-6vs0-7Naomh Brid Round 1More
U16 Division 2
22/02/2020
15:00Castleknock 2-10vs1-4Good Counsel Round 1More
15:00Fingallians 2-14vs0-4Whitehall Colmcille Round 1More
15:00Kilmacud Crokes 9-3vs5-4Naomh Olaf Round 1More
U16 Division 4
22/02/2020
15:00Naomh Padraig -vs-BYE Void matchMore
U16 Division 2
22/02/2020
15:00St Vincents 6-14vs0-3St Finians Round 1More
U13 Division 2
23/02/2020
10:00Ballinteer St Johns A3-2vs0-1Na Fianna ARound 1More
U13 Division 7
23/02/2020
10:00Ballinteer St Johns B-vs-Round Towers Lusk Conceded by Round Towers LuskMore
U13 Division 3
23/02/2020
10:00Ballyboden St Endas B3-0vs1-2Castleknock ARound 1More
U13 Division 6
23/02/2020
10:00Castleknock B13-4vs8-1Clontarf BRound 1More
U13 Division 4
23/02/2020
10:00Commercials 3-4vs2-2Crumlin Round 1More
U13 Division 7
23/02/2020
10:00Craobh Chiarain 2-6vs0-2Round Tower Round 1More
U13 Division 4
23/02/2020
10:00Kilmacud Crokes B5-5vs0-0Fingallians Round 1More
U18 Group 1
23/02/2020
10:00Kilmacud Crokes 3-5vs5-8Lucan Sarsfields Round 1More
U13 Division 1
23/02/2020
10:00Kilmacud Crokes A9-3vs1-2Naomh Brid ARound 1More
10:00Lucan Sarsfields A4-10vs5-3Faughs/Celtic ARound 1More
U13 Division 4
23/02/2020
10:00Lucan Sarsfields B8-4vs2-2Raheny BRound 1More
U18 Group 3
23/02/2020
10:00Na Fianna B8-1vs9-4Commercials Round 1More
U13 Division 6
23/02/2020
10:00Na Fianna B0-1vs0-1Naomh Maur BRound 1More
U13 Division 3
23/02/2020
10:00Naomh Maur A-vs-BYE Void matchMore
U18 Group 2
23/02/2020
10:00Naomh Maur 3-8vs3-6Lucan Sarsfields BRound 1More
U13 Division 5
23/02/2020
10:00Naomh Peregrine 10-3vs0-1Faughs/Celtic BRound 1More
10:00O Tooles GAA 14-3vs1-0Naomh Brid BRound 1More
10:00Setanta 1-0vs9-1Westmanstown Round 1More
U18 Group 2
23/02/2020
10:00Skerries Harps -vs-BYE Round 1More
U13 Division 3
23/02/2020
10:00St Vincents 3-3vs8-1Naomh Mearnog Round 1More
U13 Division 6
23/02/2020
10:00Thomas Davis 13-1vs1-1Ballyboden St Endas CRound 1More
U15 Division 2
23/02/2020
11:30Castleknock 2-4vs2-6Clontarf Round 1More
U15 Division 1
23/02/2020
11:30Na Fianna A1-3vs1-6Erins Isle Round 1More
U15 Division 2
23/02/2020
11:30Naomh Barrog 1-2vs9-5Kilmacud Crokes ARound 1More
U15 Division 1
23/02/2020
11:30Naomh Maur 7-4vs4-8St Vincents Round 1More
U15 Division 4
23/02/2020
11:30Naomh Peregrine 10-12vs3-0Commercials Round 1More
Adult Cup Junior Gr1
01/03/2020
00:00Na Fianna B-vs-BYE Rd 1More
Adult Cup Junior Gr2
01/03/2020
00:00Setanta -vs-BYE Rd 1More
Adult Cup Inter
01/03/2020
00:00Whitehall Colmcille -vs-BYE Rd 1More
Adult Cup Junior Gr1
01/03/2020
10:00Naomh Barrog -vs-Good Counsel BConceded by Good Counsel BMore
Adult Cup Inter
01/03/2020
10:00Naomh Fionnbarra 1-12vs1-1Kilmacud Crokes BRd 1More
U15 Division 5
01/03/2020
11:30Round Tower -vs-Eire Og Round 1More
Adult Cup Senior
01/03/2020
12:15Erins Isle 0-5vs2-4Faughs/Celtic Rd 1More
Adult Cup Junior Gr3
01/03/2020
12:30Commercials 3-4vs2-4Kilmacud Crokes CRd 1More
12:30Faughs/Celtic C-vs-Cuala Rd 1More
Adult Cup Inter
01/03/2020
12:30Naomh Brid 1-5vs1-13Na Fianna Rd 1More
Adult Cup Junior Gr3
01/03/2020
12:30Naomh Peregrine -vs-Erins Isle CRd 1More
U15 Division 1
01/03/2020
16:30Naomh Maur 2-9vs2-4Na Fianna ARound 2More
Adult Cup Inter
06/03/2020
20:15Thomas Davis -vs-CBC/PORTOBELLO ARd 1More
U14 Division 4
07/03/2020
12:00Ballinteer St Johns B2-1vs6-4Kilmacud Crokes BRound 2More
12:00Ballyboden St Endas B0-2vs13-5Na Fianna BRound 2More
U14 Division 5
07/03/2020
12:00Castleknock B0-0vs6-6Stars of Erin Round 2More
12:00Clann na Gael 7-2vs1-2Erin Go Bragh Round 2More
12:00Clontarf B1-1vs2-0Cuala BRound 2More
U14 Division 1
07/03/2020
12:00Clontarf 4-3vs5-7Naomh Jude Round 2More
U14 Division 2
07/03/2020
12:00Cuala A0-1vs1-4Ballinteer St Johns ARound 2More
U14 Division 1
07/03/2020
12:00Kilmacud Crokes A3-4vs4-3Faughs/Celtic Round 2More
12:00Lucan Sarsfields A4-6vs4-1St Vincents Round 2More
U14 Division 5
07/03/2020
12:00Na Fianna C3-2vs3-1Beann Eadair Round 2More
U14 Division 2
07/03/2020
12:00Naomh Brid 8-5vs0-4Whitehall Colmcille Round 2More
U14 Division 3
07/03/2020
12:00Naomh Mearnog 2-1vs3-6Naomh Maur Round 2More
U14 Division 4
07/03/2020
12:00Raheny -vs-BYE Void matchMore
U14 Division 3
07/03/2020
12:00Skerries Harps 2-3vs9-5Naomh Olaf Round 2More
12:00Westmanstown -vs-BYE Void matchMore
U16 Division 3
07/03/2020
15:00Clontarf 0-0vs9-4Crumlin Round 2More
U16 Division 4
07/03/2020
15:00Commercials -vs-BYE Void matchMore
U16 Division 1
07/03/2020
15:00Cuala A2-2vs1-10Ballyboden St Endas ARound 2More
U16 Division 3
07/03/2020
15:00Faughs/Celtic -vs-Ballinteer St Johns Round 2More
15:00Na Fianna 4-3vs0-2Thomas Davis Round 2More
U16 Division 1
07/03/2020
15:00Naomh Brid 1-1vs5-8Raheny ARound 2More
U16 Division 4
07/03/2020
15:00Naomh Fionnbarra 2-4vs0-5Ballyboden St Endas BRound 2More
U16 Division 3
07/03/2020
15:00Naomh Jude 1-2vs5-5Naomh Mearnog Round 2More
U16 Division 2
07/03/2020
15:00Naomh Olaf 2-3vs1-6Castleknock Round 2More
U16 Division 4
07/03/2020
15:00St Annes 5-7vs3-1Cuala BRound 2More
U16 Division 2
07/03/2020
15:00St Finians 1-7vs5-7Kilmacud Crokes Round 2More
15:30Whitehall Colmcille 4-12vs2-3Good Counsel Round 2More
U13 Division 7
08/03/2020
10:00Ballinteer St Johns B5-1vs1-0Erins Isle BRound 2More
U13 Division 6
08/03/2020
10:00Ballyboden St Endas C12-2vs0-0St Kevins Killians Round 2More
U13 Division 3
08/03/2020
10:00Castleknock A0-1vs2-5Whitehall Colmcille Round 2More
U13 Division 6
08/03/2020
10:00Clontarf B1-0vs2-1Beann Eadair Round 2More
U13 Division 2
08/03/2020
10:00Clontarf 2-1vs4-4St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Round 2More
U18 Group 3
08/03/2020
10:00Commercials 6-1vs2-7CBC Round 2More
U13 Division 4
08/03/2020
10:00Commercials 12-3vs2-0Lucan Sarsfields BRound 2 Venue-LucanMore
10:00Crumlin 11-2vs3-1Eire Og Round 2More
U13 Division 2
08/03/2020
10:00Cuala A0-0vs1-2Good Counsel Round 2More
U13 Division 7
08/03/2020
10:00Cuala B1-0vs11-8Stars of Erin Round 2More
10:00Erin Go Bragh 2-3vs0-1Craobh Chiarain Round 2More
U13 Division 1
08/03/2020
10:00Faughs/Celtic A16-2vs3-0Erins Isle ARound 2More
U13 Division 4
08/03/2020
10:00Fingallians 0-0vs7-1St Finians Round 2More
Adult Cup Senior
08/03/2020
10:00Good Counsel 6-6vs2-9Kilmacud Crokes Rd 1More
U13 Division 1
08/03/2020
10:00Lucan Sarsfields A3-9vs2-4Kilmacud Crokes ARound 2More
U18 Group 1
08/03/2020
10:00Na Fianna 2-2vs2-2Kilmacud Crokes Round 2More
U13 Division 1
08/03/2020
10:00Naomh Barrog A1-2vs7-2Naomh Olaf Round 2More
10:00Naomh Brid A0-0vs4-2Ballyboden St Endas ARound 2More
U13 Division 5
08/03/2020
10:00Naomh Brid B1-1vs5-1Faughs/Celtic BRound 2More
U13 Division 2
08/03/2020
10:00Naomh Jude 2-3vs4-0Ballinteer St Johns ARound 2More
U13 Division 3
08/03/2020
10:00Naomh Maur A4-2vs0-0Ballyboden St Endas BRound 2More
U18 Group 2
08/03/2020
10:00Naomh Maur -vs-BYE Round 2More
U13 Division 6
08/03/2020
10:00Naomh Maur B-vs-Castleknock BRound 2More
U13 Division 3
08/03/2020
10:00Naomh Mearnog -vs-BYE Void matchMore
U18 Group 1
08/03/2020
10:00Naomh Mearnog 0-3vs1-7St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh More
U18 Group 2
08/03/2020
10:00Naomh Olaf 1-1vs1-1Lucan Sarsfields BRound 2More
U13 Division 5
08/03/2020
10:00Naomh Olaf B7-0vs0-0Setanta Round 2More
U13 Division 6
08/03/2020
10:00Naomh Padraig 1-2vs11-4Thomas Davis Round 2More
U13 Division 5
08/03/2020
10:00O Tooles GAA 3-1vs2-0CBC Round 2More
U13 Division 4
08/03/2020
10:00Raheny B0-0vs11-5Kilmacud Crokes BRound 2More
U18 Group 3
08/03/2020
10:00Round Tower 5-5vs3-2Clontarf Round 2More
U13 Division 7
08/03/2020
10:00Round Towers Lusk 1-1vs1-0Round Tower Round 2More
U18 Group 2
08/03/2020
10:00Skerries Harps -vs-Raheny Conceded by RahenyMore
U13 Division 3
08/03/2020
10:00Skerries Harps 1-1vs8-5St Vincents Round 2More
U13 Division 5
08/03/2020
10:00Westmanstown 2-1vs2-1Naomh Peregrine Round 2More
U18 Group 1
08/03/2020
10:00Whitehall Colmcille 3-4vs2-5Lucan Sarsfields Round 2More
U15 Division 1
08/03/2020
11:30Ballinteer St Johns A0-3vs5-15Naomh Maur Round 3More
U15 Division 4
08/03/2020
11:30Ballyboden St Endas B5-5vs0-1Craobh Chiarain Round 3More
U15 Division 2
08/03/2020
11:30Castleknock 6-4vs1-5Good Counsel Round 3More
U15 Division 4
08/03/2020
11:30CBC 1-3vs1-3St Finians Round 3More
11:30Commercials -vs-Lucan Sarsfields BConceded by CommercialsMore
U15 Division 2
08/03/2020
11:30Kilmacud Crokes A4-7vs4-4Clontarf Round 3More
U15 Division 1
08/03/2020
11:30Lucan Sarsfields A2-5vs3-3Erins Isle Round 3More
U15 Division 2
08/03/2020
11:30Naomh Barrog 4-0vs5-9Cuala Round 3More
U15 Division 1
08/03/2020
11:30Naomh Brid 0-5vs0-1Ballyboden St Endas ARound 3More
U15 Division 5
08/03/2020
11:30Naomh Olaf B0-1vs9-5Eire Og Round 2More
U15 Division 3
08/03/2020
11:30Naomh Olaf 2-0vs3-4Naomh Mearnog Round 2More
U15 Division 4
08/03/2020
11:30Naomh Peregrine 5-3vs2-1Kilmacud Crokes BRound 3More
U15 Division 3
08/03/2020
11:30Raheny A1-3vs3-2Faughs/Celtic ARound 2More
U15 Division 5
08/03/2020
11:30Raheny B1-1vs4-3Scoil Ui Chonaill Round 2More
11:30Round Tower 4-3vs0-1St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh BRound 2More
U15 Division 3
08/03/2020
11:30Skerries Harps 3-1vs5-4St Annes Round 2More
U16 Division 2
13/03/2020
19:00Whitehall Colmcille -vs-St Vincents Round 3 (St Davids)More
U14 Division 2
14/03/2020
12:00Ballinteer St Johns A-vs-Fingallians Round 1More
U14 Division 1
14/03/2020
12:00Ballyboden St Endas A-vs-Naomh Jude Round 1More
U14 Division 5
14/03/2020
12:00Beann Eadair -vs-Castleknock BRound 1More
U14 Division 3
14/03/2020
12:00Commercials -vs-Skerries Harps Round 1More
U14 Division 5
14/03/2020
12:00Cuala B-vs-Erin Go Bragh Round 1More
U14 Division 3
14/03/2020
12:00Erins Isle -vs-BYE Round 1More
U14 Division 4
14/03/2020
12:00Kilmacud Crokes B-vs-Ballyboden St Endas BRound 1More
12:00Lucan Sarsfields B-vs-Ballinteer St Johns BRound 1More
U14 Division 1
14/03/2020
12:00Lucan Sarsfields A-vs-Clontarf Round 1More
U14 Division 5
14/03/2020
12:00Na Fianna C-vs-Clann na Gael Round 1More
U14 Division 4
14/03/2020
12:00Na Fianna B-vs-Raheny Round 1More
U14 Division 2
14/03/2020
12:00Naomh Brid -vs-BYE Round 1More
U14 Division 3
14/03/2020
12:00Naomh Maur -vs-Naomh Olaf Round 1More
U14 Division 2
14/03/2020
12:00St Annes -vs-Cuala ARound 1More
U14 Division 5
14/03/2020
12:00Stars of Erin -vs-Clontarf BRound 1More
U14 Division 4
14/03/2020
12:00St Vincents B-vs-BYE Round 1More
U14 Division 1
14/03/2020
12:00St Vincents -vs-Kilmacud Crokes ARound 1More
U14 Division 3
14/03/2020
12:00Westmanstown -vs-Naomh Mearnog Round 1More
U14 Division 2
14/03/2020
12:00Whitehall Colmcille -vs-Castleknock ARound 1More
U16 Division 3
14/03/2020
15:00Ballinteer St Johns -vs-Naomh Jude Round 3More
U16 Division 1
14/03/2020
15:00Ballyboden St Endas A-vs-Lucan Sarsfields Round 3More
U16 Division 4
14/03/2020
15:00Ballyboden St Endas B-vs-St Annes Round 3More
U16 Division 2
14/03/2020
15:00Castleknock -vs-St Finians Round 3More
U16 Division 4
14/03/2020
15:00Commercials -vs-Naomh Fionnbarra Round 3More
U16 Division 3
14/03/2020
15:00Crumlin -vs-Faughs/Celtic Round 3More
U16 Division 1
14/03/2020
15:00Erins Isle -vs-Naomh Brid Round 3More
U16 Division 2
14/03/2020
15:00Kilmacud Crokes -vs-Fingallians Round 3More
U16 Division 3
14/03/2020
15:00Na Fianna -vs-Naomh Mearnog Round 3More
U16 Division 4
14/03/2020
15:00Raheny B-vs-BYE Round 3More
U16 Division 1
14/03/2020
15:00Raheny A-vs-Cuala ARound 3More
U16 Division 3
14/03/2020
15:00Thomas Davis -vs-Clontarf Round 3More
Adult Cup Inter
15/03/2020
00:00Na Fianna -vs-BYE Round 2More
Adult Cup Junior Gr1
15/03/2020
00:00Raheny B-vs-BYE Round 2More
Adult Cup Junior Gr2
15/03/2020
00:00St Finians -vs-BYE Round 2More
U13 Division 2
15/03/2020
10:00Ballinteer St Johns A-vs-Cuala ARound 3More
U13 Division 3
15/03/2020
10:00Ballyboden St Endas B-vs-BYE Round 3More
U13 Division 1
15/03/2020
10:00Ballyboden St Endas A-vs-Lucan Sarsfields ARound 3More
U13 Division 6
15/03/2020
10:00Ballyboden St Endas C-vs-Naomh Padraig Round 3More
10:00Beann Eadair -vs-Naomh Maur BRound 3More
10:00Castleknock B-vs-Naomh Barrog BRound 3More
U13 Division 7
15/03/2020
10:00Craobh Chiarain -vs-Cuala BRound 3More
U13 Division 4
15/03/2020
10:00Crumlin -vs-Lucan Sarsfields BRound 3More
U13 Division 1
15/03/2020
10:00Erins Isle A-vs-Naomh Barrog ARound 3More
10:00Faughs/Celtic A-vs-Kilmacud Crokes ARound 3More
U13 Division 5
15/03/2020
10:00Faughs/Celtic B-vs-Westmanstown Round 3More
U13 Division 4
15/03/2020
10:00Fingallians -vs-Eire Og Round 3More
U13 Division 2
15/03/2020
10:00Good Counsel -vs-Clontarf Round 3More
U13 Division 4
15/03/2020
10:00Kilmacud Crokes B-vs-Commercials Round 3More
U13 Division 2
15/03/2020
10:00Na Fianna A-vs-Naomh Jude Round 3More
U13 Division 5
15/03/2020
10:00Naomh Brid B-vs-CBC Round 3More
U13 Division 3
15/03/2020
10:00Naomh Mearnog -vs-Skerries Harps Round 3More
U13 Division 1
15/03/2020
10:00Naomh Olaf -vs-Naomh Brid ARound 3More
U13 Division 5
15/03/2020
10:00Naomh Peregrine -vs-Naomh Olaf BRound 3More
U13 Division 2
15/03/2020
10:00Raheny A-vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Round 3More
U13 Division 7
15/03/2020
10:00Round Tower -vs-Erin Go Bragh Round 3More
U13 Division 5
15/03/2020
10:00Setanta -vs-O Tooles GAA Round 3More
U13 Division 7
15/03/2020
10:00Stars of Erin -vs-Ballinteer St Johns BRound 3More
U13 Division 4
15/03/2020
10:00St Finians -vs-Raheny BRound 3More
U13 Division 6
15/03/2020
10:00St Kevins Killians -vs-Na Fianna BRound 3More
U13 Division 3
15/03/2020
10:00St Vincents -vs-Castleknock ARound 3More
U13 Division 6
15/03/2020
10:00Thomas Davis -vs-Clontarf BRound 3More
U13 Division 3
15/03/2020
10:00Whitehall Colmcille -vs-Naomh Maur ARound 3More
U15 Division 1
15/03/2020
11:30Ballyboden St Endas A-vs-St Vincents Round 4More
U15 Division 2
15/03/2020
11:30Clontarf -vs-Naomh Jude Round 4More
U15 Division 4
15/03/2020
11:30Craobh Chiarain -vs-Naomh Peregrine Round 4More
U15 Division 2
15/03/2020
11:30Cuala -vs-Kilmacud Crokes ARound 4More
U15 Division 1
15/03/2020
11:30Erins Isle -vs-Naomh Brid Round 4More
U13 Division 7
15/03/2020
11:30Erins Isle B-vs-Round Towers Lusk Round 3More
U15 Division 3
15/03/2020
11:30Faughs/Celtic A-vs-Skerries Harps Round 3More
U15 Division 2
15/03/2020
11:30Good Counsel -vs-Naomh Barrog Round 4More
U15 Division 4
15/03/2020
11:30Kilmacud Crokes B-vs-Commercials Round 4More
11:30Lucan Sarsfields B-vs-CBC Round 4More
U15 Division 1
15/03/2020
11:30Na Fianna A-vs-Ballinteer St Johns ARound 4More
11:30Naomh Maur -vs-Lucan Sarsfields ARound 4More
U15 Division 3
15/03/2020
11:30Naomh Mearnog -vs-Raheny ARound 3More
U15 Division 5
15/03/2020
11:30Scoil Ui Chonaill -vs-Round Tower Round 3More
U15 Division 3
15/03/2020
11:30St Annes -vs-Naomh Olaf Round 3More
U15 Division 4
15/03/2020
11:30St Finians -vs-Ballyboden St Endas BRound 4More
U15 Division 2
15/03/2020
11:30St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Castleknock Round 4More
U15 Division 5
15/03/2020
11:30St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh B-vs-Eire Og Round 3More
15:30Naomh Olaf B-vs-Raheny BRound 3More
U14 Division 2
21/03/2020
12:00Ballinteer St Johns A-vs-Castleknock ARound 3More
U14 Division 1
21/03/2020
12:00Ballyboden St Endas A-vs-Kilmacud Crokes ARound 3More
U14 Division 5
21/03/2020
12:00Clann na Gael -vs-Beann Eadair Round 3More
U14 Division 1
21/03/2020
12:00Clontarf -vs-St Vincents Round 3More
U14 Division 5
21/03/2020
12:00Cuala B-vs-Castleknock BRound 3More
12:00Erin Go Bragh -vs-Clontarf BRound 3More
U14 Division 1
21/03/2020
12:00Faughs/Celtic -vs-Lucan Sarsfields ARound 3More
U14 Division 2
21/03/2020
12:00Fingallians -vs-Cuala ARound 3More
U14 Division 4
21/03/2020
12:00Kilmacud Crokes B-vs-St Vincents BRound 3More
12:00Lucan Sarsfields B-vs-BYE Round 3More
12:00Na Fianna B-vs-Ballinteer St Johns BRound 3More
U14 Division 1
21/03/2020
12:00Naomh Jude -vs-Na Fianna ARound 3More
U14 Division 3
21/03/2020
12:00Naomh Maur -vs-BYE Round 3More
12:00Naomh Olaf -vs-Naomh Mearnog Round 3More
U14 Division 4
21/03/2020
12:00Raheny -vs-Ballyboden St Endas BRound 3More
U14 Division 3
21/03/2020
12:00Skerries Harps -vs-Erins Isle Round 3More
U14 Division 2
21/03/2020
12:00St Annes -vs-Naomh Brid Round 3More
U14 Division 5
21/03/2020
12:00Stars of Erin -vs-Na Fianna CRound 3More
U14 Division 3
21/03/2020
12:00Westmanstown -vs-Commercials Round 3More
U14 Division 2
21/03/2020
12:00Whitehall Colmcille -vs-BYE Round 3More
U16 Division 4
21/03/2020
15:00Ballyboden St Endas B-vs-Commercials Round 1More
15:00Cuala B-vs-Naomh Fionnbarra Round 1More
15:00Cuala B-vs-Naomh Padraig Round 3 (POC)More
U16 Division 3
21/03/2020
15:00Naomh Jude -vs-Na Fianna Round 1More
15:00Naomh Mearnog -vs-Faughs/Celtic Round 1More
U16 Division 1
21/03/2020
15:00Raheny A-vs-Erins Isle Round 1More
U16 Division 4
21/03/2020
15:00Raheny B-vs-St Annes Round 1More
U13 Division 5
22/03/2020
10:00CBC -vs-Naomh Olaf BRound 1More
U13 Division 7
22/03/2020
10:00Erins Isle B-vs-Cuala BRound 1More
U13 Division 1
22/03/2020
10:00Naomh Olaf -vs-Erins Isle ARound 1More
U13 Division 4
22/03/2020
10:00St Finians -vs-Eire Og Round 1More
U13 Division 2
22/03/2020
10:00St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Cuala ARound 1More
U15 Division 5
22/03/2020
10:00St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh B-vs-Raheny BRound 1More
U15 Division 1
22/03/2020
11:30Ballinteer St Johns A-vs-Ballyboden St Endas ARound 1 POCMore
U15 Division 4
22/03/2020
11:30Ballyboden St Endas B-vs-Lucan Sarsfields BRound 1 POCMore
U15 Division 1
22/03/2020
11:30Lucan Sarsfields A-vs-Naomh Brid Round 1 POCMore
U15 Division 5
22/03/2020
11:30Scoil Ui Chonaill -vs-Naomh Olaf BRound 1More
U15 Division 4
22/03/2020
11:30St Finians -vs-Kilmacud Crokes BRound 1More
U15 Division 2
22/03/2020
11:30St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Cuala Round 1More
U14 Division 4
28/03/2020
12:00Ballinteer St Johns B-vs-Raheny Round 4More
12:00Ballyboden St Endas B-vs-BYE Round 4More
U14 Division 5
28/03/2020
12:00Beann Eadair -vs-Stars of Erin Round 4More
12:00Castleknock B-vs-Erin Go Bragh Round 4More
U14 Division 2
28/03/2020
12:00Castleknock A-vs-Fingallians Round 4More
U14 Division 5
28/03/2020
12:00Clontarf B-vs-Clann na Gael Round 4More
U14 Division 3
28/03/2020
12:00Commercials -vs-Naomh Maur Round 4More
U14 Division 2
28/03/2020
12:00Cuala A-vs-BYE Round 4More
U14 Division 3
28/03/2020
12:00Erins Isle -vs-Westmanstown Round 4More
U14 Division 1
28/03/2020
12:00Kilmacud Crokes A-vs-Naomh Jude Round 4More
12:00Lucan Sarsfields A-vs-Ballyboden St Endas ARound 4More
U14 Division 4
28/03/2020
12:00Lucan Sarsfields B-vs-Kilmacud Crokes BRound 4More
U14 Division 1
28/03/2020
12:00Na Fianna A-vs-Clontarf Round 4More
U14 Division 5
28/03/2020
12:00Na Fianna C-vs-Cuala BRound 4More
U14 Division 2
28/03/2020
12:00Naomh Brid -vs-Ballinteer St Johns ARound 4More
U14 Division 3
28/03/2020
12:00Naomh Mearnog -vs-Skerries Harps Round 4More
12:00Naomh Olaf -vs-BYE Round 4More
U14 Division 1
28/03/2020
12:00St Vincents -vs-Faughs/Celtic Round 4More
U14 Division 4
28/03/2020
12:00St Vincents B-vs-Na Fianna BRound 4More
U14 Division 2
28/03/2020
12:00Whitehall Colmcille -vs-St Annes Round 4More
U16 Division 3
28/03/2020
15:00Clontarf -vs-Na Fianna Round 4More
U16 Division 1
28/03/2020
15:00Cuala A-vs-Erins Isle Round 4More
U16 Division 3
28/03/2020
15:00Faughs/Celtic -vs-Thomas Davis Round 4More
U16 Division 2
28/03/2020
15:00Fingallians -vs-Castleknock Round 4More
U16 Division 1
28/03/2020
15:00Naomh Brid -vs-Lucan Sarsfields Round 4More
U16 Division 4
28/03/2020
15:00Naomh Fionnbarra -vs-BYE Round 4More
U16 Division 3
28/03/2020
15:00Naomh Jude -vs-Crumlin Round 4More
15:00Naomh Mearnog -vs-Ballinteer St Johns Round 4More
U16 Division 2
28/03/2020
15:00Naomh Olaf -vs-Whitehall Colmcille Round 4More
U16 Division 4
28/03/2020
15:00Naomh Padraig -vs-Ballyboden St Endas BRound 4More
U16 Division 1
28/03/2020
15:00Raheny A-vs-Ballyboden St Endas ARound 4More
U16 Division 4
28/03/2020
15:00Raheny B-vs-Cuala BRound 4More
15:00St Annes -vs-Commercials Round 4More
U16 Division 2
28/03/2020
15:00St Finians -vs-Good Counsel Round 4More
15:00St Vincents -vs-Kilmacud Crokes Round 4More
Adult Cup Inter
29/03/2020
00:00CBC/PORTOBELLO A-vs-BYE Round 3More
Adult Cup Junior Gr2
29/03/2020
00:00Lucan Sarsfields -vs-BYE Round 3More
Adult Cup Junior Gr1
29/03/2020
00:00Naomh Barrog -vs-BYE Round 3More
U13 Division 7
29/03/2020
10:00Ballinteer St Johns B-vs-Craobh Chiarain Round 4More
U13 Division 3
29/03/2020
10:00Ballyboden St Endas B-vs-Whitehall Colmcille Round 4More
10:00Castleknock A-vs-Naomh Mearnog Round 4More
U13 Division 5
29/03/2020
10:00CBC -vs-Setanta Round 4More
U13 Division 2
29/03/2020
10:00Clontarf -vs-Ballinteer St Johns ARound 4More
U13 Division 6
29/03/2020
10:00Clontarf B-vs-Ballyboden St Endas CRound 4More
U13 Division 4
29/03/2020
10:00Commercials -vs-St Finians Round 4More
U13 Division 2
29/03/2020
10:00Cuala A-vs-Na Fianna ARound 4More
U13 Division 7
29/03/2020
10:00Cuala B-vs-Round Tower Round 4More
10:00Erin Go Bragh -vs-Round Towers Lusk Round 4More
Adult Cup Senior
29/03/2020
10:00Erins Isle -vs-Good Counsel Round 3More
U13 Division 7
29/03/2020
10:00Erins Isle B-vs-Stars of Erin Round 4More
U13 Division 4
29/03/2020
10:00Fingallians -vs-Crumlin Round 4More
U13 Division 1
29/03/2020
10:00Kilmacud Crokes A-vs-Ballyboden St Endas ARound 4More
Adult Cup Senior
29/03/2020
10:00Kilmacud Crokes -vs-Faughs/Celtic Round 3More
U13 Division 4
29/03/2020
10:00Lucan Sarsfields B-vs-Kilmacud Crokes BRound 4More
U13 Division 1
29/03/2020
10:00Lucan Sarsfields A-vs-Naomh Olaf Round 4More
U13 Division 6
29/03/2020
10:00Na Fianna B-vs-Castleknock BRound 4More
10:00Naomh Barrog B-vs-Beann Eadair Round 4More
U13 Division 1
29/03/2020
10:00Naomh Barrog A-vs-Faughs/Celtic ARound 4More
10:00Naomh Brid A-vs-Erins Isle ARound 4More
U13 Division 2
29/03/2020
10:00Naomh Jude -vs-Raheny ARound 4More
U13 Division 3
29/03/2020
10:00Naomh Maur A-vs-St Vincents Round 4More
U13 Division 6
29/03/2020
10:00Naomh Maur B-vs-Thomas Davis Round 4More
U13 Division 5
29/03/2020
10:00Naomh Olaf B-vs-Faughs/Celtic BRound 4More
10:00O Tooles GAA -vs-Naomh Peregrine Round 4More
U13 Division 4
29/03/2020
10:00Raheny B-vs-Eire Og Round 4More
U13 Division 3
29/03/2020
10:00Skerries Harps -vs-BYE Round 4More
U13 Division 6
29/03/2020
10:00St Kevins Killians -vs-Naomh Padraig Round 4More
U13 Division 2
29/03/2020
10:00St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Good Counsel Round 4More
U13 Division 5
29/03/2020
10:00Westmanstown -vs-Naomh Brid BRound 4More
U15 Division 1
29/03/2020
11:30Ballinteer St Johns A-vs-St Vincents Round 5More
U15 Division 4
29/03/2020
11:30Ballyboden St Endas B-vs-CBC Round 5More
U15 Division 1
29/03/2020
11:30Ballyboden St Endas A-vs-Erins Isle Round 5More
U15 Division 2
29/03/2020
11:30Castleknock -vs-Naomh Jude Round 5More
11:30Clontarf -vs-Cuala Round 5More
U15 Division 4
29/03/2020
11:30Commercials -vs-Craobh Chiarain Round 5More
U15 Division 2
29/03/2020
11:30Kilmacud Crokes A-vs-Good Counsel Round 5More
U15 Division 4
29/03/2020
11:30Lucan Sarsfields B-vs-Kilmacud Crokes BRound 5More
U15 Division 1
29/03/2020
11:30Lucan Sarsfields A-vs-Na Fianna ARound 5More
U15 Division 2
29/03/2020
11:30Naomh Barrog -vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Round 5More
U15 Division 1
29/03/2020
11:30Naomh Brid -vs-Naomh Maur Round 5More
U15 Division 3
29/03/2020
11:30Naomh Mearnog -vs-St Annes Round 4More
11:30Naomh Olaf -vs-Faughs/Celtic ARound 4More
U15 Division 4
29/03/2020
11:30Naomh Peregrine -vs-St Finians Round 5More
U15 Division 5
29/03/2020
11:30Raheny B-vs-Eire Og Round 4More
11:30Round Tower -vs-Naomh Olaf BRound 4More
U15 Division 3
29/03/2020
11:30Skerries Harps -vs-Raheny ARound 4More
U15 Division 5
29/03/2020
11:30St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh B-vs-Scoil Ui Chonaill Round 4More
U13 Division 6
01/04/2020
19:00Naomh Barrog B-vs-Na Fianna BRound 2More
U15 Division 2
01/04/2020
19:00Naomh Jude -vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Round 3More
U16 Division 2
02/04/2020
18:00Fingallians -vs-St Vincents Round 2 (POC)More
U13 Division 2
02/04/2020
18:30Good Counsel -vs-Naomh Jude Round 1More
U12 3 Team Spring
04/04/2020
13:00Ballinteer St Johns -vs-Lucan Sarsfields More
13:00Ballyboden St Endas -vs-Castleknock More
U12 2 Team Spring
04/04/2020
13:00Beann Eadair -vs-Trinity Gaels More
U12 3 Team Spring
04/04/2020
13:00Clontarf -vs-O Dwyers 1More
U12 1 Team Spring
04/04/2020
13:00Commercials -vs-Whitehall Colmcille More
U12 2 Team Spring
04/04/2020
13:00Cuala -vs-Raheny More
13:00Erins Isle -vs-Fingallians More
U12 3 Team Spring
04/04/2020
13:00Naomh Brid -vs-Na Fianna More
U12 1 Team Spring
04/04/2020
13:00Naomh Fionnbarra -vs-Bray Emmets More
U12 2 Team Spring
04/04/2020
13:00Naomh Jude -vs-Westmanstown More
13:00Naomh Maur -vs-Scoil Ui Chonaill More
13:00Naomh Mearnog -vs-Faughs/Celtic More
U12 3 Team Spring
04/04/2020
13:00Naomh Olaf -vs-Kilmacud Crokes More
U12 1 Team Spring
04/04/2020
13:00Naomh Peregrine -vs-Eire Og More
U12 2 Team Spring
04/04/2020
13:00Round Tower -vs-BYE More
U12 1 Team Spring
04/04/2020
13:00St Finians -vs-Shankill GAA More
U12 2 Team Spring
04/04/2020
13:00St Vincents -vs-Skerries Harps More
U12 1 Team Spring
04/04/2020
13:00Thomas Davis -vs-Erin Go Bragh More
U16 Division 4
04/04/2020
15:00Naomh Padraig -vs-Raheny BRound 2 (POC)More
U18 Group 3
05/04/2020
10:00Commercials -vs-Round Tower Round 4More
10:00Kilmacud Crokes B-vs-Clontarf Round 4More
10:00Na Fianna B-vs-CBC Round 4More
U18 Group 1
05/04/2020
10:00Na Fianna -vs-Whitehall Colmcille Round 4More
10:00Naomh Mearnog -vs-Lucan Sarsfields Round 4More
U18 Group 2
05/04/2020
10:00Naomh Olaf -vs-BYE Round 4More
10:00Raheny -vs-Lucan Sarsfields BRound 4More
10:00Skerries Harps -vs-Naomh Maur Round 4More
U13 Division 7
05/04/2020
10:00Stars of Erin -vs-Erin Go Bragh Round 1 POCMore
U18 Group 1
05/04/2020
10:00St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Kilmacud Crokes Round 4More
U15 Division 3
05/04/2020
11:30Raheny A-vs-Naomh Olaf Round 1More
U15 Division 1
05/04/2020
11:30St Vincents -vs-Na Fianna ARound 3More
U11 2 Team Spring
05/04/2020
12:00Ballyboden St Endas -vs-Erins Isle More
12:00Bray Emmets -vs-Commercials More
12:00CBC -vs-Scoil Ui Chonaill More
U11 3 Team Spring
05/04/2020
12:00Clontarf -vs-Faughs/Celtic More
U11 1 Team Spring
05/04/2020
12:00Crumlin -vs-Naomh Fionnbarra More
U11 3 Team Spring
05/04/2020
12:00Cuala -vs-Ballinteer St Johns More
U11 1 Team Spring
05/04/2020
12:00Good Counsel -vs-Erin Go Bragh More
U11 3 Team Spring
05/04/2020
12:00Kilmacud Crokes -vs-Naomh Mearnog More
12:00Na Fianna -vs-Lucan Sarsfields More
12:00Naomh Brid -vs-Ballyboden St Endas More
U11 1 Team Spring
05/04/2020
12:00Naomh Jude -vs-Shankill GAA More
U11 2 Team Spring
05/04/2020
12:00Naomh Maur -vs-Skerries Harps More
12:00Naomh Olaf -vs-Clann na Gael More
12:00Naomh Padraig -vs-Round Towers Lusk More
12:00Naomh Peregrine -vs-Fingallians More
U11 1 Team Spring
05/04/2020
12:00O Tooles GAA -vs-Stars of Erin More
U11 2 Team Spring
05/04/2020
12:00Round Tower -vs-Whitehall Colmcille More
U11 3 Team Spring
05/04/2020
12:00St Finians -vs-BYE More
U11 1 Team Spring
05/04/2020
12:00St Kevins Killians -vs-Na Gaeil Oga More
12:00St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Naomh Barrog More
U11 2 Team Spring
05/04/2020
12:00St Sylvesters GAA -vs-Raheny More
U11 3 Team Spring
05/04/2020
12:00St Vincents -vs-Castleknock More
U16 Division 1
07/04/2020
19:00Lucan Sarsfields -vs-Cuala ARound 1More
U15 Division 4
08/04/2020
11:30CBC -vs-Commercials Round 2More
11:30Craobh Chiarain -vs-St Finians Round 2More
U15 Division 2
08/04/2020
11:30Cuala -vs-Castleknock Round 2More
11:30Good Counsel -vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Round 2More
U15 Division 4
08/04/2020
11:30Kilmacud Crokes B-vs-Ballyboden St Endas BRound 2More
11:30Lucan Sarsfields B-vs-Naomh Peregrine Round 2More
U14 Division 1
08/04/2020
12:00Faughs/Celtic -vs-Na Fianna ARound 1 (POC)More
U15 Division 1
08/04/2020
19:00Ballyboden St Endas A-vs-Lucan Sarsfields ARound 2More
U13 Division 1
08/04/2020
19:00Ballyboden St Endas A-vs-Naomh Barrog ARound 1More
U13 Division 6
08/04/2020
19:00Beann Eadair -vs-Naomh Padraig Round 1More
U14 Division 2
08/04/2020
19:00Castleknock A-vs-St Annes Round 2 POCMore
U15 Division 2
08/04/2020
19:00Clontarf -vs-Naomh Barrog Round 2More
U14 Division 3
08/04/2020
19:00Commercials -vs-Erins Isle Round 2More
U15 Division 4
08/04/2020
19:00Craobh Chiarain -vs-CBC Round 1More
U16 Division 3
08/04/2020
19:00Crumlin -vs-Thomas Davis Round 1More
U15 Division 1
08/04/2020
19:00Erins Isle -vs-Ballinteer St Johns ARound 2More
U15 Division 2
08/04/2020
19:00Good Counsel -vs-Naomh Jude Round 1More
19:00Naomh Jude -vs-Kilmacud Crokes ARound 2More
U15 Division 3
08/04/2020
19:00Naomh Mearnog -vs-Skerries Harps Round 1More
19:00St Annes -vs-Faughs/Celtic ARound 1More
U13 Division 6
08/04/2020
19:00St Kevins Killians -vs-Naomh Barrog BRound 1More
U15 Division 1
08/04/2020
19:00St Vincents -vs-Naomh Brid Round 2More
U13 Division 3
08/04/2020
19:00Whitehall Colmcille -vs-Skerries Harps Round 1More
U18 Group 3
12/04/2020
10:00CBC -vs-Round Tower Round 5More
10:00Clontarf -vs-Na Fianna BRound 5More
10:00Commercials -vs-Kilmacud Crokes BRound 5More
U18 Group 1
12/04/2020
10:00Kilmacud Crokes -vs-Whitehall Colmcille Round 5More
U18 Group 2
12/04/2020
10:00Lucan Sarsfields B-vs-BYE Round 5More
U18 Group 1
12/04/2020
10:00Lucan Sarsfields -vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Round 5More
10:00Na Fianna -vs-Naomh Mearnog Round 5More
U18 Group 2
12/04/2020
10:00Naomh Olaf -vs-Skerries Harps Round 5More
U14 Division 4
15/04/2020
19:00Lucan Sarsfields B-vs-St Vincents BRound 2 (POC)More
U13 Division 2
15/04/2020
19:00Raheny A-vs-Na Fianna ARound 2 (POC)More
U15 Division 1
18/04/2020
11:30Ballinteer St Johns A-vs-Lucan Sarsfields ARound 6More
11:30Na Fianna A-vs-Naomh Brid Round 6More
11:30Naomh Maur -vs-Ballyboden St Endas ARound 6More
11:30St Vincents -vs-Erins Isle Round 6More
U14 Division 2
18/04/2020
12:00Ballinteer St Johns A-vs-Whitehall Colmcille Round 5More
U14 Division 4
18/04/2020
12:00Ballyboden St Endas B-vs-Ballinteer St Johns BRound 5More
U14 Division 1
18/04/2020
12:00Ballyboden St Endas A-vs-St Vincents Round 5More
U14 Division 5
18/04/2020
12:00Clontarf B-vs-Castleknock BRound 5More
12:00Cuala B-vs-Beann Eadair Round 5More
U14 Division 2
18/04/2020
12:00Cuala A-vs-Castleknock ARound 5More
U14 Division 5
18/04/2020
12:00Erin Go Bragh -vs-Na Fianna CRound 5More
U14 Division 1
18/04/2020
12:00Faughs/Celtic -vs-Clontarf Round 5More
U14 Division 2
18/04/2020
12:00Fingallians -vs-Naomh Brid Round 5More
U14 Division 4
18/04/2020
12:00Kilmacud Crokes B-vs-BYE Round 5More
U14 Division 1
18/04/2020
12:00Na Fianna A-vs-Kilmacud Crokes ARound 5More
U14 Division 4
18/04/2020
12:00Na Fianna B-vs-Lucan Sarsfields BRound 5More
U14 Division 1
18/04/2020
12:00Naomh Jude -vs-Lucan Sarsfields ARound 5More
U14 Division 3
18/04/2020
12:00Naomh Maur -vs-Erins Isle Round 5More
12:00Naomh Mearnog -vs-BYE Round 5More
12:00Naomh Olaf -vs-Commercials Round 5More
U14 Division 4
18/04/2020
12:00Raheny -vs-St Vincents BRound 5More
U14 Division 2
18/04/2020
12:00St Annes -vs-BYE Round 5More
U14 Division 5
18/04/2020
12:00Stars of Erin -vs-Clann na Gael Round 5More
U14 Division 3
18/04/2020
12:00Westmanstown -vs-Skerries Harps Round 5More
U13 Division 2
19/04/2020
10:00Ballinteer St Johns A-vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Round 5More
U13 Division 1
19/04/2020
10:00Ballyboden St Endas A-vs-Faughs/Celtic ARound 5More
U13 Division 6
19/04/2020
10:00Ballyboden St Endas C-vs-Naomh Maur BRound 5More
10:00Beann Eadair -vs-Na Fianna BRound 5More
10:00Castleknock B-vs-St Kevins Killians Round 5More
U13 Division 4
19/04/2020
10:00Commercials -vs-Eire Og Round 5More
U13 Division 7
19/04/2020
10:00Craobh Chiarain -vs-Erins Isle BRound 5More
10:00Erin Go Bragh -vs-Cuala BRound 5More
U13 Division 1
19/04/2020
10:00Erins Isle A-vs-Lucan Sarsfields ARound 5More
U13 Division 5
19/04/2020
10:00Faughs/Celtic B-vs-O Tooles GAA Round 5More
U13 Division 4
19/04/2020
10:00Fingallians -vs-Raheny BRound 5More
U13 Division 2
19/04/2020
10:00Good Counsel -vs-Raheny ARound 5More
U13 Division 4
19/04/2020
10:00Kilmacud Crokes B-vs-Crumlin Round 5More
U13 Division 2
19/04/2020
10:00Na Fianna A-vs-Clontarf Round 5More
U13 Division 1
19/04/2020
10:00Naomh Barrog A-vs-Naomh Brid ARound 5More
U13 Division 2
19/04/2020
10:00Naomh Jude -vs-Cuala ARound 5More
U13 Division 3
19/04/2020
10:00Naomh Mearnog -vs-Naomh Maur ARound 5More
U13 Division 1
19/04/2020
10:00Naomh Olaf -vs-Kilmacud Crokes ARound 5More
U13 Division 6
19/04/2020
10:00Naomh Padraig -vs-Clontarf BRound 5More
U13 Division 5
19/04/2020
10:00Naomh Peregrine -vs-CBC Round 5More
U13 Division 7
19/04/2020
10:00Round Tower -vs-Ballinteer St Johns BRound 5More
U13 Division 5
19/04/2020
10:00Setanta -vs-Naomh Brid BRound 5More
U13 Division 3
19/04/2020
10:00Skerries Harps -vs-Castleknock ARound 5More
U13 Division 7
19/04/2020
10:00Stars of Erin -vs-Round Towers Lusk Round 5More
U13 Division 4
19/04/2020
10:00St Finians -vs-Lucan Sarsfields BRound 5More
U13 Division 3
19/04/2020
10:00St Vincents -vs-Ballyboden St Endas BRound 5More
U13 Division 6
19/04/2020
10:00Thomas Davis -vs-Naomh Barrog BRound 5More
U13 Division 5
19/04/2020
10:00Westmanstown -vs-Naomh Olaf BRound 5More
U13 Division 3
19/04/2020
10:00Whitehall Colmcille -vs-BYE Round 5More
U15 Division 4
19/04/2020
11:30Ballyboden St Endas B-vs-Naomh Peregrine Round 6More
U15 Division 2
19/04/2020
11:30Castleknock -vs-Naomh Barrog Round 6More
U15 Division 4
19/04/2020
11:30CBC -vs-Kilmacud Crokes BRound 6More
11:30Craobh Chiarain -vs-Lucan Sarsfields BRound 6More
U15 Division 3
19/04/2020
11:30Faughs/Celtic A-vs-Naomh Mearnog Round 5More
U15 Division 2
19/04/2020
11:30Good Counsel -vs-Clontarf Round 6More
11:30Naomh Jude -vs-Cuala Round 6More
U15 Division 5
19/04/2020
11:30Naomh Olaf B-vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh BRound 5More
11:30Raheny B-vs-Round Tower Round 5More
11:30Scoil Ui Chonaill -vs-Eire Og Round 5More
U15 Division 3
19/04/2020
11:30Skerries Harps -vs-Naomh Olaf Round 5More
11:30St Annes -vs-Raheny ARound 5More
U15 Division 4
19/04/2020
11:30St Finians -vs-Commercials Round 6More
U15 Division 2
19/04/2020
11:30St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Kilmacud Crokes ARound 6More
U16 Division 2
21/04/2020
19:00Good Counsel -vs-Naomh Olaf Round 3More
U13 Division 2
22/04/2020
19:00Clontarf -vs-Raheny ARound 1 (POC)More
U12 2 Team Spring
25/04/2020
13:00Beann Eadair -vs-BYE More
U12 3 Team Spring
25/04/2020
13:00Castleknock -vs-Naomh Olaf More
13:00Clontarf -vs-Ballinteer St Johns More
U12 2 Team Spring
25/04/2020
13:00Cuala -vs-Naomh Maur More
U12 1 Team Spring
25/04/2020
13:00Eire Og -vs-Whitehall Colmcille More
13:00Erin Go Bragh -vs-Naomh Peregrine More
U12 2 Team Spring
25/04/2020
13:00Faughs/Celtic -vs-Raheny More
U12 3 Team Spring
25/04/2020
13:00Lucan Sarsfields -vs-Ballyboden St Endas More
13:00Naomh Brid -vs-Kilmacud Crokes More
13:00O Dwyers 1-vs-Na Fianna More
U12 2 Team Spring
25/04/2020
13:00Round Tower -vs-Fingallians More
13:00Scoil Ui Chonaill -vs-Skerries Harps More
U12 1 Team Spring
25/04/2020
13:00Shankill GAA -vs-Bray Emmets More
13:00St Finians -vs-Commercials More
U12 2 Team Spring
25/04/2020
13:00St Vincents -vs-Naomh Jude More
U12 1 Team Spring
25/04/2020
13:00Thomas Davis -vs-Naomh Fionnbarra More
U12 2 Team Spring
25/04/2020
13:00Trinity Gaels -vs-Erins Isle More
13:00Westmanstown -vs-Naomh Mearnog More
U16 Division 3
25/04/2020
15:00Ballinteer St Johns -vs-Na Fianna Round 5More
U16 Division 1
25/04/2020
15:00Ballyboden St Endas A-vs-Erins Isle Round 5More
U16 Division 4
25/04/2020
15:00Ballyboden St Endas B-vs-Raheny BRound 5More
U16 Division 2
25/04/2020
15:00Castleknock -vs-St Vincents Round 5More
U16 Division 3
25/04/2020
15:00Clontarf -vs-Faughs/Celtic Round 5More
U16 Division 4
25/04/2020
15:00Commercials -vs-Naomh Padraig Round 5More
U16 Division 3
25/04/2020
15:00Crumlin -vs-Naomh Mearnog Round 5More
U16 Division 4
25/04/2020
15:00Cuala B-vs-BYE Round 5More
U16 Division 1
25/04/2020
15:00Cuala A-vs-Naomh Brid Round 5More
U16 Division 2
25/04/2020
15:00Good Counsel -vs-Fingallians Round 5More
15:00Kilmacud Crokes -vs-Whitehall Colmcille Round 5More
U16 Division 1
25/04/2020
15:00Lucan Sarsfields -vs-Raheny ARound 5More
U16 Division 4
25/04/2020
15:00Naomh Fionnbarra -vs-St Annes Round 5More
U16 Division 2
25/04/2020
15:00Naomh Olaf -vs-St Finians Round 5More
U16 Division 3
25/04/2020
15:00Thomas Davis -vs-Naomh Jude Round 5More
U11 3 Team Spring
26/04/2020
12:00Ballinteer St Johns -vs-St Vincents More
12:00Ballyboden St Endas -vs-Clontarf More
12:00Castleknock -vs-St Finians More
U11 2 Team Spring
26/04/2020
12:00CBC -vs-Naomh Peregrine More
12:00Clann na Gael -vs-Round Tower More
12:00Commercials -vs-Naomh Padraig More
U11 1 Team Spring
26/04/2020
12:00Crumlin -vs-Shankill GAA More
12:00Erin Go Bragh -vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh More
U11 2 Team Spring
26/04/2020
12:00Erins Isle -vs-Naomh Maur More
U11 3 Team Spring
26/04/2020
12:00Faughs/Celtic -vs-Lucan Sarsfields More
U11 2 Team Spring
26/04/2020
12:00Fingallians -vs-Scoil Ui Chonaill More
U11 3 Team Spring
26/04/2020
12:00Na Fianna -vs-Kilmacud Crokes More
12:00Naomh Brid -vs-Cuala More
U11 1 Team Spring
26/04/2020
12:00Naomh Fionnbarra -vs-Naomh Barrog More
12:00Naomh Jude -vs-Good Counsel More
U11 3 Team Spring
26/04/2020
12:00Naomh Mearnog -vs-BYE More
U11 2 Team Spring
26/04/2020
12:00Naomh Olaf -vs-Ballyboden St Endas More
12:00Raheny -vs-Bray Emmets More
12:00Round Towers Lusk -vs-St Sylvesters GAA More
12:00Skerries Harps -vs-Whitehall Colmcille More
U11 1 Team Spring
26/04/2020
12:00Stars of Erin -vs-Na Gaeil Oga More
12:00St Kevins Killians -vs-O Tooles GAA More
U16 Division 1
28/04/2020
19:00Erins Isle -vs-Lucan Sarsfields Round 2 POCMore
U14 Division 1
02/05/2020
12:00Na Fianna A-vs-Ballyboden St Endas ARound 2More
U14 Division 4
09/05/2020
12:00Ballinteer St Johns B-vs-BYE Round 6More
U14 Division 5
09/05/2020
12:00Beann Eadair -vs-Erin Go Bragh Round 6More
U14 Division 2
09/05/2020
12:00Castleknock A-vs-BYE Round 6More
U14 Division 5
09/05/2020
12:00Clann na Gael -vs-Castleknock BRound 6More
U14 Division 1
09/05/2020
12:00Clontarf -vs-Kilmacud Crokes ARound 6More
U14 Division 3
09/05/2020
12:00Commercials -vs-Naomh Mearnog Round 6More
12:00Erins Isle -vs-Naomh Olaf Round 6More
U14 Division 1
09/05/2020
12:00Faughs/Celtic -vs-Ballyboden St Endas ARound 6More
U14 Division 4
09/05/2020
12:00Kilmacud Crokes B-vs-Na Fianna BRound 6More
U14 Division 1
09/05/2020
12:00Lucan Sarsfields A-vs-Na Fianna ARound 6More
U14 Division 4
09/05/2020
12:00Lucan Sarsfields B-vs-Raheny Round 6More
U14 Division 5
09/05/2020
12:00Na Fianna C-vs-Clontarf BRound 6More
U14 Division 2
09/05/2020
12:00Naomh Brid -vs-Cuala ARound 6More
U14 Division 3
09/05/2020
12:00Skerries Harps -vs-BYE Round 6More
U14 Division 2
09/05/2020
12:00St Annes -vs-Ballinteer St Johns ARound 6More
U14 Division 5
09/05/2020
12:00Stars of Erin -vs-Cuala BRound 6More
U14 Division 4
09/05/2020
12:00St Vincents B-vs-Ballyboden St Endas BRound 6More
U14 Division 1
09/05/2020
12:00St Vincents -vs-Naomh Jude Round 6More
U14 Division 3
09/05/2020
12:00Westmanstown -vs-Naomh Maur Round 6More
U14 Division 2
09/05/2020
12:00Whitehall Colmcille -vs-Fingallians Round 6More
U12 3 Team Spring
09/05/2020
13:00Ballinteer St Johns -vs-Kilmacud Crokes More
13:00Ballyboden St Endas -vs-Naomh Brid More
U12 1 Team Spring
09/05/2020
13:00Bray Emmets -vs-Eire Og More
U12 3 Team Spring
09/05/2020
13:00Castleknock -vs-Clontarf More
U12 1 Team Spring
09/05/2020
13:00Erin Go Bragh -vs-St Finians More
U12 2 Team Spring
09/05/2020
13:00Fingallians -vs-Faughs/Celtic More
U12 3 Team Spring
09/05/2020
13:00Na Fianna A-vs-Lucan Sarsfields More
U12 1 Team Spring
09/05/2020
13:00Naomh Fionnbarra -vs-Commercials More
U12 2 Team Spring
09/05/2020
13:00Naomh Maur -vs-Naomh Jude More
13:00Naomh Mearnog -vs-Trinity Gaels More
U12 3 Team Spring
09/05/2020
13:00Naomh Olaf -vs-O Dwyers 1More
U12 2 Team Spring
09/05/2020
13:00Raheny -vs-Beann Eadair More
13:00Round Tower -vs-Cuala More
13:00Scoil Ui Chonaill -vs-BYE More
13:00Skerries Harps -vs-Erins Isle More
U12 1 Team Spring
09/05/2020
13:00Thomas Davis -vs-Shankill GAA More
U12 2 Team Spring
09/05/2020
13:00Westmanstown -vs-St Vincents More
U12 1 Team Spring
09/05/2020
13:00Whitehall Colmcille -vs-Naomh Peregrine More
U16 Division 3
09/05/2020
15:00Ballinteer St Johns -vs-Crumlin Round 6More
U16 Division 4
09/05/2020
15:00Cuala B-vs-Ballyboden St Endas BRound 6More
U16 Division 2
09/05/2020
15:00Fingallians -vs-Naomh Olaf Round 6More
15:00Kilmacud Crokes -vs-Castleknock Round 6More
U16 Division 3
09/05/2020
15:00Na Fianna -vs-Faughs/Celtic Round 6More
15:00Naomh Jude -vs-Clontarf Round 6More
15:00Naomh Mearnog -vs-Thomas Davis Round 6More
U16 Division 4
09/05/2020
15:00Naomh Padraig -vs-Naomh Fionnbarra Round 6More
15:00Raheny B-vs-Commercials Round 6More
15:00St Annes -vs-BYE Round 6More
U16 Division 2
09/05/2020
15:00St Vincents -vs-Good Counsel Round 6More
U16 Division 1
09/05/2020
15:00TBC B-vs-TBC CSemi FinalMore
15:00TBC A-vs-TBC DSemi FinalMore
U16 Division 2
09/05/2020
15:00Whitehall Colmcille -vs-St Finians Round 6More
U13 Division 7
10/05/2020
10:00Ballinteer St Johns B-vs-Erin Go Bragh Round 6More
U13 Division 3
10/05/2020
10:00Ballyboden St Endas B-vs-Naomh Mearnog Round 6More
U13 Division 1
10/05/2020
10:00Ballyboden St Endas A-vs-Naomh Olaf Round 6More
U13 Division 6
10/05/2020
10:00Castleknock B-vs-Beann Eadair Round 6More
U13 Division 3
10/05/2020
10:00Castleknock A-vs-BYE Round 6More
U13 Division 5
10/05/2020
10:00CBC -vs-Faughs/Celtic BRound 6More
U13 Division 2
10/05/2020
10:00Clontarf -vs-Naomh Jude Round 6More
U13 Division 6
10/05/2020
10:00Clontarf B-vs-St Kevins Killians Round 6More
U13 Division 4
10/05/2020
10:00Commercials -vs-Fingallians Round 6More
10:00Crumlin -vs-Lucan Sarsfields BRound 6More
U13 Division 7
10/05/2020
10:00Erins Isle B-vs-Round Tower Round 6More
U13 Division 1
10/05/2020
10:00Faughs/Celtic A-vs-Naomh Brid ARound 6More
U13 Division 2
10/05/2020
10:00Good Counsel -vs-Ballinteer St Johns ARound 6More
U13 Division 1
10/05/2020
10:00Kilmacud Crokes A-vs-Erins Isle ARound 6More
U13 Division 4
10/05/2020
10:00Kilmacud Crokes B-vs-St Finians Round 6More
10:00Lucan Sarsfields B-vs-Eire Og Round 6More
U13 Division 1
10/05/2020
10:00Lucan Sarsfields A-vs-Naomh Barrog ARound 6More
U13 Division 6
10/05/2020
10:00Na Fianna B-vs-Thomas Davis Round 6More
10:00Naomh Barrog B-vs-Ballyboden St Endas CRound 6More
U13 Division 5
10/05/2020
10:00Naomh Brid B-vs-Naomh Olaf BRound 6More
U13 Division 6
10/05/2020
10:00Naomh Maur B-vs-Naomh Padraig Round 6More
U13 Division 3
10/05/2020
10:00Naomh Maur A-vs-Skerries Harps Round 6More
U13 Division 5
10/05/2020
10:00O Tooles GAA -vs-Westmanstown Round 6More
U13 Division 2
10/05/2020
10:00Raheny A-vs-Cuala ARound 6More
U13 Division 7
10/05/2020
10:00Round Towers Lusk -vs-Cuala BRound 6More
U13 Division 5
10/05/2020
10:00Setanta -vs-Naomh Peregrine Round 6More
U13 Division 7
10/05/2020
10:00Stars of Erin -vs-Craobh Chiarain Round 6More
U13 Division 2
10/05/2020
10:00St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Na Fianna ARound 6More
U13 Division 3
10/05/2020
10:00Whitehall Colmcille -vs-St Vincents Round 6More
U15 Division 1
10/05/2020
11:30Ballyboden St Endas A-vs-Na Fianna ARound 7More
U15 Division 2
10/05/2020
11:30Clontarf -vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Round 7More
U15 Division 4
10/05/2020
11:30Commercials -vs-Ballyboden St Endas BRound 7More
U15 Division 2
10/05/2020
11:30Cuala -vs-Good Counsel Round 7More
U15 Division 1
10/05/2020
11:30Erins Isle -vs-Naomh Maur Round 7More
U15 Division 2
10/05/2020
11:30Kilmacud Crokes A-vs-Castleknock Round 7More
U15 Division 4
10/05/2020
11:30Kilmacud Crokes B-vs-Craobh Chiarain Round 7More
11:30Lucan Sarsfields B-vs-St Finians Round 7More
U15 Division 1
10/05/2020
11:30Lucan Sarsfields A-vs-St Vincents Round 7More
U15 Division 2
10/05/2020
11:30Naomh Barrog -vs-Naomh Jude Round 7More
U15 Division 1
10/05/2020
11:30Naomh Brid -vs-Ballinteer St Johns ARound 7More
U15 Division 4
10/05/2020
11:30Naomh Peregrine -vs-CBC Round 7More
U15 Division 3
10/05/2020
11:30TBC B-vs-TBC CSemi FinalMore
U15 Division 5
10/05/2020
11:30TBC A-vs-TBC DSemi FinalMore
U15 Division 3
10/05/2020
11:30TBC A-vs-TBC DSemi FinalMore
U15 Division 5
10/05/2020
11:30TBC B-vs-TBC CSemi FinalMore
U11 3 Team Spring
10/05/2020
12:00Ballinteer St Johns -vs-Castleknock More
12:00Clontarf -vs-Na Fianna More
12:00Cuala -vs-BYE More
U11 1 Team Spring
10/05/2020
12:00Erin Go Bragh -vs-St Kevins Killians More
U11 2 Team Spring
10/05/2020
12:00Erins Isle -vs-Skerries Harps More
U11 3 Team Spring
10/05/2020
12:00Faughs/Celtic -vs-Ballyboden St Endas More
12:00Kilmacud Crokes -vs-Naomh Brid More
12:00Lucan Sarsfields -vs-St Vincents More
U11 1 Team Spring
10/05/2020
12:00Na Gaeil Oga -vs-Crumlin More
12:00Naomh Barrog -vs-Stars of Erin More
12:00Naomh Fionnbarra -vs-Good Counsel More
U11 2 Team Spring
10/05/2020
12:00Naomh Maur -vs-Ballyboden St Endas More
12:00Naomh Padraig -vs-Bray Emmets More
12:00Naomh Peregrine -vs-Naomh Olaf More
U11 1 Team Spring
10/05/2020
12:00O Tooles GAA -vs-Naomh Jude More
U11 2 Team Spring
10/05/2020
12:00Raheny -vs-Commercials More
12:00Round Tower -vs-CBC More
12:00Scoil Ui Chonaill -vs-Round Towers Lusk More
U11 1 Team Spring
10/05/2020
12:00Shankill GAA -vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh More
U11 3 Team Spring
10/05/2020
12:00St Finians -vs-Naomh Mearnog More
U11 2 Team Spring
10/05/2020
12:00St Sylvesters GAA -vs-Fingallians More
12:00Whitehall Colmcille -vs-Clann na Gael More
U16 Division 4
16/05/2020
15:00Ballyboden St Endas B-vs-BYE Round 7More
U16 Division 2
16/05/2020
15:00Castleknock -vs-Whitehall Colmcille Round 7More
U16 Division 3
16/05/2020
15:00Clontarf -vs-Naomh Mearnog Round 7More
U16 Division 4
16/05/2020
15:00Commercials -vs-Cuala BRound 7More
U16 Division 3
16/05/2020
15:00Crumlin -vs-Na Fianna Round 7More
15:00Faughs/Celtic -vs-Naomh Jude Round 7More
U16 Division 2
16/05/2020
15:00Good Counsel -vs-Kilmacud Crokes Round 7More
U16 Division 4
16/05/2020
15:00Naomh Fionnbarra -vs-Raheny BRound 7More
U16 Division 2
16/05/2020
15:00Naomh Olaf -vs-St Vincents Round 7More
U16 Division 4
16/05/2020
15:00St Annes -vs-Naomh Padraig Round 7More
U16 Division 2
16/05/2020
15:00St Finians -vs-Fingallians Round 7More
U16 Division 1
16/05/2020
15:00TBC A-vs-TBC BFinalMore
U16 Division 3
16/05/2020
15:00Thomas Davis -vs-Ballinteer St Johns Round 7More
U13 Division 2
17/05/2020
10:00Ballinteer St Johns A-vs-Raheny ARound 7More
U13 Division 6
17/05/2020
10:00Ballyboden St Endas C-vs-Na Fianna BRound 7More
10:00Beann Eadair -vs-St Kevins Killians Round 7More
U13 Division 3
17/05/2020
10:00Castleknock A-vs-Naomh Maur ARound 7More
U13 Division 5
17/05/2020
10:00CBC -vs-Westmanstown Round 7More
U13 Division 6
17/05/2020
10:00Clontarf B-vs-Naomh Maur BRound 7More
U13 Division 7
17/05/2020
10:00Craobh Chiarain -vs-Round Towers Lusk Round 7More
10:00Cuala B-vs-Ballinteer St Johns BRound 7More
U13 Division 2
17/05/2020
10:00Cuala A-vs-Clontarf Round 7More
U13 Division 7
17/05/2020
10:00Erin Go Bragh -vs-Erins Isle BRound 7More
U13 Division 1
17/05/2020
10:00Erins Isle A-vs-Ballyboden St Endas ARound 7More
U13 Division 5
17/05/2020
10:00Faughs/Celtic B-vs-Setanta Round 7More
U13 Division 4
17/05/2020
10:00Fingallians -vs-Lucan Sarsfields BRound 7More
10:00Kilmacud Crokes B-vs-Eire Og Round 7More
U13 Division 2
17/05/2020
10:00Na Fianna A-vs-Good Counsel Round 7More
U13 Division 1
17/05/2020
10:00Naomh Barrog A-vs-Kilmacud Crokes ARound 7More
10:00Naomh Brid A-vs-Lucan Sarsfields ARound 7More
U13 Division 2
17/05/2020
10:00Naomh Jude -vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Round 7More
U13 Division 3
17/05/2020
10:00Naomh Mearnog -vs-Whitehall Colmcille Round 7More
U13 Division 1
17/05/2020
10:00Naomh Olaf -vs-Faughs/Celtic ARound 7More
U13 Division 6
17/05/2020
10:00Naomh Padraig -vs-Naomh Barrog BRound 7More
U13 Division 5
17/05/2020
10:00Naomh Peregrine -vs-Naomh Brid BRound 7More
10:00O Tooles GAA -vs-Naomh Olaf BRound 7More
U13 Division 4
17/05/2020
10:00Raheny B-vs-Commercials Round 7More
U13 Division 7
17/05/2020
10:00Round Tower -vs-Stars of Erin Round 7More
U13 Division 3
17/05/2020
10:00Skerries Harps -vs-Ballyboden St Endas BRound 7More
U13 Division 4
17/05/2020
10:00St Finians -vs-Crumlin Round 7More
U13 Division 3
17/05/2020
10:00St Vincents -vs-BYE Round 7More
U13 Division 6
17/05/2020
10:00Thomas Davis -vs-Castleknock BRound 7More
U15 Division 5
17/05/2020
11:30TBC A-vs-TBC BFinalMore
U15 Division 3
17/05/2020
11:30TBC A-vs-TBC BFinalMore
U14 Division 2
23/05/2020
12:00Ballinteer St Johns A-vs-BYE Round 7More
U14 Division 4
23/05/2020
12:00Ballinteer St Johns B-vs-St Vincents BRound 7More
U14 Division 1
23/05/2020
12:00Ballyboden St Endas A-vs-Kilmacud Crokes ARound 7More
U14 Division 4
23/05/2020
12:00Ballyboden St Endas B-vs-Lucan Sarsfields BRound 7More
U14 Division 5
23/05/2020
12:00Castleknock B-vs-Na Fianna CRound 7More
U14 Division 2
23/05/2020
12:00Castleknock A-vs-Naomh Brid Round 7More
U14 Division 5
23/05/2020
12:00Clontarf B-vs-Beann Eadair Round 7More
U14 Division 3
23/05/2020
12:00Commercials -vs-BYE Round 7More
U14 Division 5
23/05/2020
12:00Cuala B-vs-Clann na Gael Round 7More
U14 Division 2
23/05/2020
12:00Cuala A-vs-Whitehall Colmcille Round 7More
U14 Division 5
23/05/2020
12:00Erin Go Bragh -vs-Stars of Erin Round 7More
U14 Division 2
23/05/2020
12:00Fingallians -vs-St Annes Round 7More
U14 Division 1
23/05/2020
12:00Kilmacud Crokes A-vs-Lucan Sarsfields ARound 7More
U14 Division 4
23/05/2020
12:00Na Fianna B-vs-BYE Round 7More
U14 Division 1
23/05/2020
12:00Na Fianna A-vs-St Vincents Round 7More
12:00Naomh Jude -vs-Faughs/Celtic Round 7More
U14 Division 3
23/05/2020
12:00Naomh Maur -vs-Skerries Harps Round 7More
12:00Naomh Mearnog -vs-Erins Isle Round 7More
12:00Naomh Olaf -vs-Westmanstown Round 7More
U14 Division 4
23/05/2020
12:00Raheny -vs-Lucan Sarsfields BRound 7More
U12 3 Team Spring
23/05/2020
13:00Ballinteer St Johns -vs-Castleknock More
U12 2 Team Spring
23/05/2020
13:00Beann Eadair -vs-Scoil Ui Chonaill More
U12 1 Team Spring
23/05/2020
13:00Bray Emmets -vs-Thomas Davis More
U12 3 Team Spring
23/05/2020
13:00Clontarf -vs-Ballyboden St Endas More
U12 1 Team Spring
23/05/2020
13:00Commercials -vs-Erin Go Bragh More
13:00Eire Og -vs-Shankill GAA More
U12 2 Team Spring
23/05/2020
13:00Erins Isle -vs-Naomh Maur More
13:00Faughs/Celtic -vs-St Vincents More
13:00Fingallians -vs-Naomh Mearnog More
U12 3 Team Spring
23/05/2020
13:00Kilmacud Crokes -vs-Na Fianna More
13:00Naomh Brid -vs-Naomh Olaf More
U12 2 Team Spring
23/05/2020
13:00Naomh Jude -vs-Cuala More
U12 1 Team Spring
23/05/2020
13:00Naomh Peregrine -vs-St Finians More
U12 3 Team Spring
23/05/2020
13:00O Dwyers 1-vs-Lucan Sarsfields More
U12 2 Team Spring
23/05/2020
13:00Raheny -vs-Skerries Harps More
13:00Trinity Gaels -vs-BYE More
13:00Westmanstown -vs-Round Tower More
U12 1 Team Spring
23/05/2020
13:00Whitehall Colmcille -vs-Naomh Fionnbarra More
U13 Division 6
24/05/2020
10:00Beann Eadair -vs-Thomas Davis Round 8More
10:00Castleknock B-vs-Ballyboden St Endas CRound 8More
10:00Na Fianna B-vs-Naomh Padraig Round 8More
10:00Naomh Barrog B-vs-Clontarf BRound 8More
10:00Naomh Maur B-vs-St Kevins Killians Round 8More
U11 3 Team Spring
24/05/2020
12:00Ballyboden St Endas -vs-Cuala More
U11 2 Team Spring
24/05/2020
12:00CBC -vs-Ballyboden St Endas More
12:00Clann na Gael -vs-Round Towers Lusk More
12:00Commercials -vs-St Sylvesters GAA More
U11 3 Team Spring
24/05/2020
12:00Faughs/Celtic -vs-BYE More
U11 2 Team Spring
24/05/2020
12:00Fingallians -vs-Naomh Olaf More
U11 1 Team Spring
24/05/2020
12:00Good Counsel -vs-Naomh Barrog More
U11 3 Team Spring
24/05/2020
12:00Lucan Sarsfields -vs-Clontarf More
12:00Naomh Brid -vs-Ballinteer St Johns More
U11 2 Team Spring
24/05/2020
12:00Naomh Maur -vs-Whitehall Colmcille More
U11 3 Team Spring
24/05/2020
12:00Naomh Mearnog -vs-Castleknock More
U11 2 Team Spring
24/05/2020
12:00Naomh Peregrine -vs-Bray Emmets More
U11 1 Team Spring
24/05/2020
12:00O Tooles GAA -vs-Crumlin More
U11 2 Team Spring
24/05/2020
12:00Raheny -vs-Erins Isle More
12:00Round Tower -vs-Naomh Padraig More
U11 1 Team Spring
24/05/2020
12:00Shankill GAA -vs-Erin Go Bragh More
U11 2 Team Spring
24/05/2020
12:00Skerries Harps -vs-Scoil Ui Chonaill More
U11 1 Team Spring
24/05/2020
12:00Stars of Erin -vs-Na Gaeil Oga More
U11 3 Team Spring
24/05/2020
12:00St Finians -vs-Na Fianna More
U11 1 Team Spring
24/05/2020
12:00St Kevins Killians -vs-Naomh Fionnbarra More
12:00St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Naomh Jude More
U11 3 Team Spring
24/05/2020
12:00St Vincents -vs-Kilmacud Crokes More
U13 Division 6
31/05/2020
10:00Ballyboden St Endas C-vs-Beann Eadair Round 9More
10:00Clontarf B-vs-Na Fianna BRound 9More
10:00Naomh Barrog B-vs-Naomh Maur BRound 9More
10:00Naomh Padraig -vs-Castleknock BRound 9More
10:00St Kevins Killians -vs-Thomas Davis Round 9More
Adult Cup Junior Gr3
02/06/2020
19:30Cuala -vs-Erins Isle CRound 4More
19:30Naomh Peregrine -vs-Commercials Round 4More
19:30St Annes -vs-Kilmacud Crokes CRound 4More
19:30Wild Geese A-vs-Faughs/Celtic CRound 4More
Adult Cup Inter
04/06/2020
00:00Kilmacud Crokes B-vs-BYE Round 4More
19:30CBC/PORTOBELLO A-vs-Raheny Round 4More
19:30Naomh Olaf -vs-Na Fianna Round 4More
19:30Thomas Davis -vs-Naomh Brid Round 4More
19:30Whitehall Colmcille -vs-Naomh Fionnbarra Round 4More
Adult Cup Junior Gr3
09/06/2020
19:30Commercials -vs-Wild Geese ARound 5More
19:30Cuala -vs-St Annes Round 5More
19:30Faughs/Celtic C-vs-Erins Isle CRound 5More
19:30Kilmacud Crokes C-vs-Naomh Peregrine Round 5More
Adult Cup Inter
11/06/2020
00:00Raheny -vs-BYE Round 5More
Adult Cup Junior Gr1
11/06/2020
00:00St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-BYE Round 4More
19:30Good Counsel B-vs-Raheny BRound 4More
Adult Cup Inter
11/06/2020
19:30Kilmacud Crokes B-vs-Naomh Olaf Round 5More
Adult Cup Junior Gr1
11/06/2020
19:30Na Fianna B-vs-Erins Isle BRound 4More
Adult Cup Inter
11/06/2020
19:30Na Fianna -vs-Thomas Davis Round 5More
Adult Cup Junior Gr1
11/06/2020
19:30Naomh Barrog -vs-Faughs/Celtic BRound 4More
Adult Cup Inter
11/06/2020
19:30Naomh Brid -vs-Whitehall Colmcille Round 5More
19:30Naomh Fionnbarra -vs-CBC/PORTOBELLO ARound 5More
Adult Cup Junior Gr2
16/06/2020
00:00Na Gaeil Oga A-vs-BYE Round 4More
Adult Cup Junior Gr3
16/06/2020
19:30Erins Isle C-vs-St Annes Rd 6More
19:30Faughs/Celtic C-vs-Commercials Rd 6More
Adult Cup Junior Gr2
16/06/2020
19:30Naomh Brid B-vs-Setanta Round 4More
Adult Cup Junior Gr3
16/06/2020
19:30Naomh Peregrine -vs-Cuala Rd 6More
Adult Cup Junior Gr2
16/06/2020
19:30St Finians -vs-Lucan Sarsfields Round 4More
Adult Cup Junior Gr3
16/06/2020
19:30Wild Geese A-vs-Kilmacud Crokes CRd 6More
Adult Cup Junior Gr1
18/06/2020
00:00Faughs/Celtic -vs-BYE Round 5More
Adult Cup Inter
18/06/2020
00:00Naomh Olaf -vs-BYE Rd 6More
19:30CBC/PORTOBELLO A-vs-Naomh Brid Rd 6More
Adult Cup Junior Gr1
18/06/2020
19:30Erins Isle B-vs-Naomh Barrog Round 5More
19:30Raheny B-vs-Na Fianna BRound 5More
Adult Cup Inter
18/06/2020
19:30Raheny B-vs-Naomh Fionnbarra Round 6More
Adult Cup Junior Gr1
18/06/2020
19:30St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Good Counsel BRound 5More
Adult Cup Inter
18/06/2020
19:30Thomas Davis -vs-Kilmacud Crokes BRd 6More
19:30Whitehall Colmcille -vs-Na Fianna BRd 6More
Adult Cup Junior Gr2
23/06/2020
00:00Naomh Brid B-vs-BYE Round 5More
Adult Cup Junior Gr3
23/06/2020
19:30Commercials -vs-Erins Isle CRound 7More
19:30Cuala -vs-Wild Geese ARound 7More
19:30Kilmacud Crokes C-vs-Faughs/Celtic CRound 7More
Adult Cup Junior Gr2
23/06/2020
19:30Lucan Sarsfields -vs-Setanta Round 5More
19:30Na Gaeil Oga A-vs-St Finians Round 5More
Adult Cup Junior Gr3
23/06/2020
19:30St Annes -vs-Naomh Peregrine Round 7More
Adult Cup Junior Gr1
25/06/2020
00:00Good Counsel B-vs-BYE Round 6More
Adult Cup Inter
25/06/2020
00:00Naomh Fionnbarra -vs-BYE Round 7More
Adult Cup Junior Gr1
25/06/2020
19:30Faughs/Celtic B-vs-Erins Isle BRound 6More
Adult Cup Inter
25/06/2020
19:30Kilmacud Crokes B-vs-Whitehall Colmcille Round 7More
19:30Na Fianna -vs-CBC/PORTOBELLO ARound 7More
Adult Cup Junior Gr1
25/06/2020
19:30Na Fianna B-vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Round 6More
19:30Naomh Barrog -vs-Raheny BRound 6More
Adult Cup Inter
25/06/2020
19:30Naomh Brid -vs-Raheny Round 7More
19:30Naomh Olaf -vs-Thomas Davis Round 7More
Adult Cup Junior Gr1
02/07/2020
00:00Erins Isle B-vs-BYE Round 7More
Adult Cup Inter
02/07/2020
00:00Thomas Davis -vs-BYE Rd 8More
19:30CBC/PORTOBELLO A-vs-Kilmacud Crokes CRd 8More
Adult Cup Junior Gr1
02/07/2020
19:30Good Counsel B-vs-Na Fianna BRound 7More
Adult Cup Inter
02/07/2020
19:30Naomh Fionnbarra -vs-Naomh Brid Rd 8More
Adult Cup Junior Gr1
02/07/2020
19:30Raheny B-vs-Faughs/Celtic BRound 7More
Adult Cup Inter
02/07/2020
19:30Raheny -vs-Na Fianna Rd 8More
Adult Cup Junior Gr1
02/07/2020
19:30St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Naomh Barrog Round 7More
Adult Cup Inter
02/07/2020
19:30Whitehall Colmcille -vs-Naomh Olaf Rd 8More
09/07/2020
00:00Naomh Brid -vs-BYE Rd 9More
19:30Kilmacud Crokes C-vs-Raheny Rd 9More
19:30Na Fianna -vs-Naomh Fionnbarra Rd 9More
19:30Naomh Olaf -vs-CBC/PORTOBELLO ARd 9More
19:30Thomas Davis -vs-Whitehall Colmcille Rd 9More
Senior 1 Championship
16/08/2020
10:00Faughs/Celtic -vs-Lucan Sarsfields Round 1More
10:00Kilmacud Crokes -vs-BYE Round 1More
10:00Naomh Jude -vs-Ballyboden St Endas Round 1More
10:00St Vincents -vs-Na Fianna Round 1More
23/08/2020
10:00Ballyboden St Endas -vs-St Vincents Round 2More
10:00Kilmacud Crokes -vs-Faughs/Celtic Round 2More
10:00Lucan Sarsfields -vs-Naomh Jude Round 2More
10:00Na Fianna -vs-BYE Round 2More
30/08/2020
10:00Faughs/Celtic -vs-BYE Round 3More
10:00Na Fianna -vs-Ballyboden St Endas Round 3More
10:00Naomh Jude -vs-Kilmacud Crokes Round 3More
10:00St Vincents -vs-Lucan Sarsfields Round 3More
08/09/2020
18:45Ballyboden St Endas -vs-BYE Round 4More
18:45Faughs/Celtic -vs-Naomh Jude Round 4More
18:45Kilmacud Crokes -vs-St Vincents Round 4More
18:45Lucan Sarsfields -vs-Na Fianna Round 4More
13/09/2020
10:00Ballyboden St Endas -vs-Lucan Sarsfields Round 5More
10:00Na Fianna -vs-Kilmacud Crokes Round 5More
10:00Naomh Jude -vs-BYE Round 5More
10:00St Vincents -vs-Faughs/Celtic Round 5More
20/09/2020
10:00Faughs/Celtic -vs-Na Fianna Round 6More
10:00Kilmacud Crokes -vs-Ballyboden St Endas Round 6More
10:00Lucan Sarsfields -vs-BYE Round 6More
10:00Naomh Jude -vs-St Vincents Round 6More
27/09/2020
10:00Ballyboden St Endas -vs-Faughs/Celtic Round 7More
10:00Lucan Sarsfields -vs-Kilmacud Crokes Round 7More
10:00Na Fianna -vs-Naomh Jude Round 7More
10:00St Vincents -vs-BYE Round 7More
Senior 1 Championship Semi Finals
04/10/2020
00:00Team B-vs-Team CSemi FinalMore
00:00Team A-vs-Team DSemi FinalMore
Senior 1 Championship Final
18/10/2020
00:00Team A-vs-Team BFinalMore
U18 Group 3
TBC
CBC -vs-Clontarf Round 1More
CBC -vs-Kilmacud Crokes BRound 3More
Clontarf -vs-Commercials Round 3More
Adult Cup Junior Gr3
TBC
Commercials -vs-St Annes Round 3More
Cuala -vs-Commercials Round 2More
Adult Cup Junior Gr1
TBC
Erins Isle B-vs-Good Counsel BRound 3More
Adult Cup Junior Gr3
TBC
Erins Isle C-vs-Kilmacud Crokes CRound 2More
Adult Cup Junior Gr1
TBC
Erins Isle B-vs-Raheny BRd 1More
Adult Cup Junior Gr3
TBC
Erins Isle C-vs-Wild Geese ARound 3More
Adult Cup Senior
TBC
Faughs/Celtic -vs-Good Counsel Round 2More
Adult Cup Junior Gr1
TBC
Faughs/Celtic B-vs-Na Fianna BRound 3More
Adult Cup Junior Gr3
TBC
Faughs/Celtic C-vs-Naomh Peregrine Round 3More
Adult Cup Junior Gr1
TBC
Faughs/Celtic B-vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Rd 1More
Good Counsel B-vs-Faughs/Celtic BRound 2More
Adult Cup Junior Gr3
TBC
Kilmacud Crokes C-vs-Cuala Round 3More
Adult Cup Senior
TBC
Kilmacud Crokes -vs-Erins Isle Round 2More
U18 Group 3
TBC
Kilmacud Crokes B-vs-Na Fianna BRound 2More
Adult Cup Inter
TBC
Kilmacud Crokes B-vs-Naomh Brid Round 2More
U18 Group 1
TBC
Kilmacud Crokes -vs-Naomh Mearnog Round 3More
Senior 1
TBC
Lucan Sarsfields -vs-Faughs/Celtic Rd 1More
U18 Group 1
TBC
Lucan Sarsfields -vs-Na Fianna Round 3More
Adult Cup Junior Gr2
TBC
Lucan Sarsfields -vs-Na Gaeil Oga ARd 1More
U18 Group 2
TBC
Lucan Sarsfields B-vs-Skerries Harps Round 3More
Senior 1
TBC
Na Fianna -vs-BYE Rd 1More
Adult Cup Inter
TBC
Na Fianna -vs-Kilmacud Crokes BRound 3More
Adult Cup Junior Gr1
TBC
Na Fianna B-vs-Naomh Barrog Round 2More
U18 Group 3
TBC
Na Fianna B-vs-Round Tower Round 3More
Adult Cup Junior Gr2
TBC
Na Gaeil Oga A-vs-Naomh Brid BRound 3More
Naomh Brid B-vs-Lucan Sarsfields Round 2More
Adult Cup Inter
TBC
Naomh Brid -vs-Naomh Olaf Round 3More
Naomh Fionnbarra -vs-Thomas Davis Round 3More
Senior 1
TBC
Naomh Jude -vs-Kilmacud Crokes Rd 1More
U18 Group 2
TBC
Naomh Maur -vs-Naomh Olaf Round 3More
Naomh Maur -vs-Raheny Round 5More
Adult Cup Inter
TBC
Naomh Olaf -vs-Naomh Fionnbarra Round 2More
Adult Cup Junior Gr3
TBC
Naomh Peregrine -vs-Wild Geese ARound 2More
U18 Group 2
TBC
Raheny -vs-BYE Round 3More
Raheny -vs-Naomh Olaf Round 1More
Adult Cup Inter
TBC
Raheny -vs-Naomh Olaf Rd 1More
Adult Cup Junior Gr1
TBC
Raheny B-vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Round 3More
Adult Cup Inter
TBC
Raheny -vs-Whitehall Colmcille Round 3More
U18 Group 3
TBC
Round Tower -vs-Kilmacud Crokes BRound 1More
Adult Cup Junior Gr2
TBC
Setanta -vs-Na Gaeil Oga ARound 2More
Adult Cup Junior Gr3
TBC
St Annes -vs-Faughs/Celtic CRound 2More
Adult Cup Junior Gr2
TBC
St Finians -vs-Naomh Brid BRd 1More
St Finians -vs-Setanta Round 3More
Adult Cup Junior Gr1
TBC
St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Erins Isle BRound 2More
Senior 1
TBC
St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Good Counsel Rd 1More
U18 Group 1
TBC
St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Na Fianna Round 1More
St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh -vs-Whitehall Colmcille Round 3More
Senior 1
TBC
St Vincents -vs-Ballyboden St Endas Rd 1More
St Vincents -vs-Ballyboden St Endas Rd 1More
Adult Cup Inter
TBC
Thomas Davis -vs-Raheny Round 2More
Whitehall Colmcille -vs-CBC/PORTOBELLO ARound 2More
U18 Group 1
TBC
Whitehall Colmcille -vs-Naomh Mearnog Round 1More
Adult Cup Junior Gr3
TBC
Wild Geese A-vs-St Annes Rd 1More