Latest Results : 10/09/2018 - 24/09/2018

Inter 1 Championship Semi Final
23/09/2018
Castleknock 1-10vs1-2Na Fianna Extra time if game is a draw More
Cuala 4-14vs3-6Naomh Padraig Extra time if game is a draw. More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE SENIOR 1 CHAMPIONSHIP GROUP 1
23/09/2018
Skerries Harps 0-5vs3-11Naomh Jude Rd 2 More
St Vincents 3-11vs0-3Ballyboden St Endas Rd 2 More
16/09/2018
Naomh Jude 0-7vs1-10St Vincents Rd 1 More
Ballyboden St Endas 4-11vs3-6Skerries Harps Rd 1 More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE SENIOR 1 CHAMPIONSHIP GROUP 2
23/09/2018
Ballinteer St Johns 0-7vs3-11Na Fianna Rd 2 More
Lucan Sarsfields -vs-BYE Void match More
16/09/2018
Lucan Sarsfields 3-19vs4-5Ballinteer St Johns Rd 1 More
Na Fianna -vs-BYE Void match More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE SENIOR 2 CHAMPIONSHIP GROUP 1
23/09/2018
Good Counsel 4-7vs1-5St Vincents BRd 2 More
Naomh Mearnog 1-3vs2-9Faughs/Celtic Rd 2 More
16/09/2018
Faughs/Celtic 2-11vs5-3Good Counsel Rd 1 More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE SENIOR 2 CHAMPIONSHIP GROUP 2
23/09/2018
Erins Isle 1-7vs1-13Raheny Rd 2 More
St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh 1-12vs0-6Kilmacud Crokes Rd 2 More
16/09/2018
Kilmacud Crokes 3-20vs3-8Erins Isle Rd 1 More
Raheny 3-8vs3-18St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh Rd 1 More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE INTER 1 CHAMPIONSHIP GROUP 1
20/09/2018
Clann na Gael 1-0vs4-13Cuala Rd 3 More
16/09/2018
Naomh Brid 1-5vs0-12Na Fianna BRd 5 More
Naomh Peregrine 1-4vs1-12Cuala Round 5 More
Clann na Gael -vs-BYE Void match More
13/09/2018
Cuala 1-11vs4-4Na Fianna BRd 4 More
Naomh Brid 3-10vs1-5Clann na Gael Rd 4 More
Naomh Peregrine -vs-BYE Void match More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE INTER 1 CHAMPIONSHIP GROUP 2
18/09/2018
Thomas Davis 2-4vs1-5Ballyboden St Endas BRound 4 (Replay) More
16/09/2018
Ballyboden St Endas B3-16vs0-0Lucan Sarsfields BRound 5 More
Naomh Padraig 1-14vs3-5Thomas Davis Round 5 More
Naomh Padraig -vs-BYE Void match More
13/09/2018
Naomh Padraig 0-6vs2-13Castleknock Round 4 More
Lucan Sarsfields B-vs-BYE Void match More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE INTER 2 CHAMPIONSHIP
23/09/2018
Naomh Fionnbarra 3-11vs1-6St Vincents CRd 2 More
Naomh Olaf 0-13vs3-4CBC/PORTOBELLO ARd 2 More
16/09/2018
CBC/PORTOBELLO A4-8vs5-12Naomh Fionnbarra Rd 1 More
St Vincents C2-7vs2-13Naomh Olaf Rd 1 More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE JUNIOR 1 CHAMPIONSHIP GROUP 1
23/09/2018
Ballinteer St Johns 0-13vs0-5Whitehall Colmcille Rd 2 More
Naomh Maur -vs-St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh BConceded by St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh B More
Erins Isle B-vs-BYE Void match More
16/09/2018
Ballinteer St Johns 6-14vs1-4Naomh Maur Rd 1 More
St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh B1-7vs2-5Erins Isle BRd 1 More
Whitehall Colmcille -vs-BYE Void match More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE JUNIOR 1 CHAMPIONSHIP GROUP 2
23/09/2018
Faughs/Celtic B4-9vs1-5Raheny BRnd 2 More
Kilmacud Crokes B-vs-BYE Void match More
16/09/2018
Raheny B2-7vs2-14Kilmacud Crokes BRd 1 More
Crumlin -vs-BYE Void match More
14/09/2018
Skerries Harps 1-7vs3-10Faughs/Celtic BRd 1 More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE JUNIOR 2 CHAMPIONSHIP GROUP 1
23/09/2018
Naomh Jude B3-6vs1-4Na Fianna CRound 2 More
Commercials -vs-BYE Void match More
16/09/2018
Commercials 0-8vs8-3Naomh Jude BRd 1 More
Na Fianna C-vs-BYE Conceded by BYE More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE JUNIOR 2 CHAMPIONSHIP GROUP 2
23/09/2018
Naomh Barrog 5-6vs1-3Lucan Sarsfields CRound 2 More
Good Counsel B-vs-BYE Void match More
16/09/2018
Good Counsel B1-8vs1-9Naomh Barrog Rd 1 More
Lucan Sarsfields C-vs-BYE Void match More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE JUNIOR 3 CHAMPIONSHIP GROUP 1
23/09/2018
Castleknock B2-5vs1-3Na Gaeil Oga ARound 2 More
Faughs/Celtic C0-2vs7-17St Finians Rnd 2 More
St Vincents D-vs-BYE Void match More
16/09/2018
Castleknock B7-12vs0-5Faughs/Celtic CRd 1 - To Be refixed More
Na Gaeil Oga A-vs-BYE Void match More
11/09/2018
St Finians 2-5vs3-15St Vincents DRd 1 More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE JUNIOR 3 CHAMPIONSHIP GROUP 2
23/09/2018
St Annes 3-4vs4-6Cuala BRound 5 More
Whitehall Colmcille -vs-Naomh Brid BConceded by Whitehall Colmcille More
St Annes -vs-BYE Void match More
16/09/2018
Setanta 0-4vs3-5Cuala BRnd 2 More
Whitehall Colmcille -vs-Cuala BConceded by Whitehall Colmcille More
Naomh Brid B-vs-BYE Void match More
11/09/2018
Setanta 2-6vs5-7St Annes Rd 1 More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE JUNIOR 4 CHAMPIONSHIP GROUP 1
23/09/2018
Ballyboden St Endas C2-3vs4-1Lucan Sarsfields DRound 2 More
Erins Isle C16-14vs0-0Wild Geese ARd 2 More
WE ARE DUBLIN CAMOGIE JUNIOR 4 CHAMPIONSHIP GROUP 2
23/09/2018
Ballinteer St Johns 4-1vs2-2Naomh Padraig Round 2 More
Na Fianna D3-4vs5-10Round Tower Round 2 More
Senior 2 League
11/09/2018
Naomh Mearnog -vs-Faughs/Celtic Void match More
Senior 6 League
11/09/2018
Good Counsel B3-5vs3-2Lucan Sarsfields C More
U16 DIVISION 1 CHAMPIONSHIP GROUP 1
22/09/2018
Kilmacud Crokes 4-12vs2-6Castleknock A More
15/09/2018
Castleknock A3-15vs1-2St Finians  More
U16 DIVISION 1 CHAMPIONSHIP GROUP 2
22/09/2018
Lucan Sarsfields A2-9vs2-7Ballyboden St Endas A More
Faughs/Celtic A2-7vs3-5Na Fianna A More
15/09/2018
Ballyboden St Endas A6-7vs4-4Faughs/Celtic A More
Lucan Sarsfields A3-11vs2-8Na Fianna A More
U16 DIVISION 2 CHAMPIONSHIP GROUP 1
22/09/2018
Good Counsel 5-9vs0-10St Vincents  More
15/09/2018
St Vincents 2-18vs3-6St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh  More
U16 DIVISION 2 CHAMPIONSHIP GROUP 2
22/09/2018
Naomh Barrog/Naomh Mearnog 6-11vs2-7Naomh Brid A More
15/09/2018
Naomh Brid A3-3vs4-7Naomh Fionnbarra  More
U16 DIVISION 3 CHAMPIONSHIP GROUP 1
22/09/2018
Whitehall Colmcille 5-4vs5-8Cuala A More
15/09/2018
Cuala A8-6vs1-2Erins Isle  More
U16 DIVISION 3 CHAMPIONSHIP GROUP 2
22/09/2018
Commercials 6-9vs4-6Naomh Maur  More
15/09/2018
Naomh Maur 5-8vs6-11Lucan Sarsfields B More
U16 DIVISION 4 CHAMPIONSHIP
22/09/2018
Beann Eadair 6-5vs3-2Kilmacud Crokes B More
C.B.C 6-13vs3-3Na Fianna B More
15/09/2018
Na Fianna B1-8vs6-6Beann Eadair  More
Skerries Harps B1-4vs8-10C.B.C  More
U15 DIVISION 1 CHAMPIONSHIP GROUP 1
23/09/2018
BYE -vs-Kilmacud Crokes AVoid match More
16/09/2018
Castleknock A-vs-BYE Void match More
Lucan Sarsfields A0-11vs2-2Kilmacud Crokes A More
U15 DIVISION 1 CHAMPIONSHIP GROUP 2
23/09/2018
Good Counsel 2-2vs2-5Na Fianna A More
Skerries Harps A-vs-BYE Void match More
16/09/2018
Good Counsel -vs-BYE Void match More
Na Fianna A1-10vs3-8Skerries Harps A More
U15 DIVISION 2 CHAMPIONSHIP GROUP 1
23/09/2018
BYE -vs-Faughs/Celtic AVoid match More
Fingallians 3-16vs1-0Round Tower  More
16/09/2018
Fingallians -vs-BYE Void match More
Round Tower 1-2vs12-7Faughs/Celtic A More
U15 DIVISION 2 CHAMPIONSHIP GROUP 2
23/09/2018
Erins Isle 3-3vs8-13Naomh Jude  More
20/09/2018
Naomh Mearnog A3-3vs6-1Whitehall Colmcille  More
16/09/2018
Naomh Mearnog A4-4vs6-14Naomh Jude  More
Whitehall Colmcille 11-9vs2-4Erins Isle  More
U15 DIVISION 3 CHAMPIONSHIP GROUP 1
23/09/2018
Kilmacud Crokes B0-0vs8-11Raheny A More
Naomh Olaf 1-3vs5-4Crumlin  More
16/09/2018
Crumlin 8-2vs3-2Raheny A More
Naomh Olaf 6-4vs1-3Kilmacud Crokes B More
U15 DIVISION 3 CHAMPIONSHIP GROUP 2
23/09/2018
Naomh Brid A9-8vs3-5St Annes  More
Ballinteer St Johns A7-4vs2-11Naomh Peregrine  More
16/09/2018
Naomh Brid A4-5vs1-8Naomh Peregrine  More
15/09/2018
St Annes 4-3vs4-4Ballinteer St Johns A More
U15 DIVISION 4 CHAMPIONSHIP GROUP 1
23/09/2018
BYE -vs-Lucan Sarsfields BVoid match More
Skerries Harps B4-7vs5-11Setanta  More
16/09/2018
Skerries Harps B-vs-BYE Void match More
U15 DIVISION 4 CHAMPIONSHIP GROUP 2
23/09/2018
BYE -vs-Na Fianna BVoid match More
16/09/2018
Faughs/Celtic B1-1vs3-3Na Fianna B More
Thomas Davis -vs-BYE Void match More
U14 DIVISION 1 CHAMPIONSHIP
22/09/2018
Kilmacud Crokes A4-6vs6-7Whitehall Colmcille  More
Ballyboden St Endas A4-9vs0-6Lucan Sarsfields A More
Naomh Brid A-vs-BYE Void match More
15/09/2018
Ballyboden St Endas A2-6vs1-2Naomh Brid A More
Kilmacud Crokes A-vs-BYE Void match More
Whitehall Colmcille 5-1vs9-13Lucan Sarsfields A More
U14 DIVISION 2 CHAMPIONSHIP GROUP 1
22/09/2018
Cuala A2-5vs2-3St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh  More
Naomh Maur 0-2vs6-11St Vincents  More
15/09/2018
Cuala A4-8vs1-3Naomh Maur  More
St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh 5-3vs3-2St Vincents  More
U14 DIVISION 2 CHAMPIONSHIP GROUP 2
22/09/2018
Castleknock A6-6vs2-6Ballinteer St Johns A More
Good Counsel 2-2vs2-5Raheny A More
15/09/2018
Good Counsel 5-10vs2-2Ballinteer St Johns A More
Raheny A3-7vs0-0Castleknock A More
U14 DIVISION 3 CHAMPIONSHIP GROUP 1
22/09/2018
Clontarf 2-3vs5-7Na Fianna A More
Naomh Olaf B2-2vs3-0Lucan Sarsfields B More
15/09/2018
Clontarf 1-7vs1-2Naomh Olaf B More
Na Fianna A1-7vs2-5Lucan Sarsfields B More
U14 DIVISION 3 CHAMPIONSHIP GROUP 2
22/09/2018
Ballyboden St Endas B5-2vs7-3Naomh Mearnog A More
Erins Isle 7-1vs5-2St Finians  More
15/09/2018
Ballyboden St Endas B2-1vs6-8St Finians  More
Naomh Mearnog A3-1vs7-7Erins Isle  More
U14 DIVISION 4 CHAMPIONSHIP GROUP 1
22/09/2018
Commercials 0-2vs7-1Naomh Jude Note..Venue is St Pauls School in Greenhills More
Ballyboden St Endas C3-4vs4-0Ballinteer St Johns B More
15/09/2018
Commercials 4-2vs2-1Ballyboden St Endas C More
Naomh Jude 8-3vs4-0Ballinteer St Johns B More
U14 DIVISION 4 CHAMPIONSHIP GROUP 2
22/09/2018
Faughs/Celtic A1-0vs2-2Cuala B More
Naomh Padraig 9-11vs8-1Setanta  More
15/09/2018
Naomh Padraig 0-7vs6-5Cuala B More
Setanta 17-4vs20-2Faughs/Celtic A More
U14 DIVISION 5 CHAMPIONSHIP
22/09/2018
Naomh Brid B3-1vs1-4Naomh Fionnbarra  More
15/09/2018
Naomh Brid B2-1vs0-0Raheny B More
Naomh Fionnbarra 9-3vs5-2Kilmacud Crokes B More
U13 DIVISION 1 CHAMPIONSHIP GROUP 1
23/09/2018
Good Counsel 0-1vs8-4Naomh Brid A More
Ballyboden St Endas A5-2vs2-2Naomh Maur  More
16/09/2018
Ballyboden St Endas A3-6vs2-2Good Counsel  More
U13 DIVISION 1 CHAMPIONSHIP GROUP 2
23/09/2018
Erins Isle 2-4vs1-7Ballinteer St Johns A More
Lucan Sarsfields A8-9vs3-1Naomh Barrog  More
16/09/2018
Ballinteer St Johns A1-3vs6-4Lucan Sarsfields A More
Erins Isle 3-7vs2-5Naomh Barrog  More
U13 DIVISION 2 CHAMPIONSHIP GROUP 1
23/09/2018
St Vincents 1-3vs1-5Na Fianna A More
16/09/2018
Clontarf 5-1vs5-0Na Fianna A More
15/09/2018
Castleknock A1-1vs2-5St Vincents  More
U13 DIVISION 2 CHAMPIONSHIP GROUP 2
23/09/2018
Fingallians 5-3vs6-5Kilmacud Crokes A More
Naomh Jude 4-7vs10-3Cuala A More
16/09/2018
Fingallians 5-8vs5-2Cuala A More
Kilmacud Crokes A5-8vs3-4Naomh Jude  More
U13 DIVISION 3 CHAMPIONSHIP GROUP 1
23/09/2018
BYE -vs-Ballyboden St Endas BVoid match More
St Annes 3-10vs7-5Crumlin  More
16/09/2018
Crumlin 4-10vs0-0Ballyboden St Endas B More
St Annes -vs-BYE Void match More
U13 DIVISION 3 CHAMPIONSHIP GROUP 2
23/09/2018
St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh 7-3vs4-2Skerries Harps A More
Naomh Mearnog A2-2vs2-2Naomh Olaf  More
16/09/2018
Skerries Harps A2-7vs1-2Naomh Mearnog A More
15/09/2018
St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh 6-5vs0-1Naomh Olaf  More
U13 DIVISION 4 CHAMPIONSHIP GROUP 1
23/09/2018
Commercials 2-1vs9-9C.B.C  More
16/09/2018
Naomh Peregrine 4-6vs6-5Commercials  More
Raheny A5-6vs2-2C.B.C St Annes Park Pitch 12A More
U13 DIVISION 4 CHAMPIONSHIP GROUP 2
23/09/2018
Faughs/Celtic A7-9vs1-0Round Tower  More
Lucan Sarsfields B2-0vs0-1Thomas Davis  More
16/09/2018
Lucan Sarsfields B0-0vs8-5Faughs/Celtic A More
Thomas Davis 7-2vs1-0Round Tower  More
U13 DIVISION 5 CHAMPIONSHIP
23/09/2018
Na Fianna B8-3vs0-0Cuala B More
Naomh Mearnog B6-1vs4-2Kilmacud Crokes B More
Naomh Olaf B-vs-BYE Void match More
16/09/2018
Cuala B-vs-Naomh Mearnog BConceded by Naomh Mearnog B More
Kilmacud Crokes B-vs-BYE Void match More
15/09/2018
Naomh Olaf B1-0vs9-1Na Fianna B More
U13 DIVISION 6 CHAMPIONSHIP
23/09/2018
Ballinteer St Johns B-vs-BYE Void match More
Craobh Chiarain 4-8vs0-0Raheny B More
Scoil Ui Chonaill 6-2vs1-0Stars of Erin  More
16/09/2018
Ballinteer St Johns B1-0vs3-3Craobh Chiarain  More
Stars of Erin -vs-BYE Void match More
15/09/2018
Raheny B0-1vs4-1Scoil Ui Chonaill St Annes Park Pitch 29 More